9 بهترین برگر در دره سان Gabriel takeout و تحویل

من معتقدم که من اولین آشپزی خاطرات در حال خوردن همبرگر. من به یاد داشته باشید برای رفتن به یک درایو در my dear پدر کروز به قلعه سفید در خانواده Studebaker (با کلاسیک گلوله-نکته بینی) و در تعجب که او می خواهم سفارش دو ده همبرگر برای خود و مادر و خواهر من و خودم. آنها هزینه 12 سنت در هر, و آنها فقط فوق العاده است.

در صورتی که شما هرگز تا به حال لذت بردن از یک قلعه سفید برگر (بزرگ و شرقی ایالات متحده پدیده) شما باید درک کنند که برای خود و 12 سنت آنچه به شما کردم که اساسا یک رول با یک نقطه از چربی بر روی آن. این یک نرم رول شیرین, خالص, آب نبات را که باریکترین برگر (با سوراخ پانچ در آن “برای سریعتر پخت و پز”) کاهش یافته بود و پوشش داده شده با پیاز کبابی شیرین ترشی برش و فشار از سس گوجه فرنگی. آن بهشت مجسم و آن را در خدمت به شما در ماشین خود را با یک carhop که نمی رسند در غلتکی اسکیت.

من دیگر در اوایل همبرگر خاطرات — از محل در Parkchester بخش از برانکس به نام همبرگر اکسپرس که در آن شما همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده, وارد, کوچک, ابزار جنسی, قطار که سفر در یک مسیر در اطراف محیط شمارنده; زنجیره ای برگر مکان های که در خدمت چیزی است که آنها به نام “همبرگر با تحصیل در کالج” (من به یاد داشته باشید دقیقا به همین دلیل این همبرگر به حال دانشکده تحصیلات و درست است که آنها); از سالیسبوری استیک من می خواهم سفارش در شاخ & Hardart, همراه با پوره سیب زمینی و سس قارچ; بسیار زیاد همبرگر من داده می شود را به همراه خود به مدرسه برای ناهار به خوبی بزرگتر از یک و نیم پوند خیس در سس گوجه فرنگی و بسته بندی شده بین برش challah. دیگر بچه ها رو سوسیس جگر پخته; من همبرگر خوردند که نیویورک.

داستان همبرگر است که نسبتا به خوبی شناخته شده داستان در میان کسانی که با یک طعم و مزه برای آشپزی تاریخچه. آن متولد شد در میان تاتارها از استپ و به تصویب رسید و توسط آلمانی ها در سراسر قرن 14. به دلیل محبوبیت خود را در بندرگاه شهر هامبورگ را به دست آورده به نام “هامبورگ استیک” که شد “همبرگر” هنگامی که آن را در خدمت به توصیف جمعیت از آمریکایی ها در سال 1904 سنت لوئیس نمایشگاه جهانی.

در اینجا در شیراز, ما مدت طولانی است که در عصر همبرگر در excelsis یک بازی گاه به گاه بازگشت به سبک بیش از 150 سال پیش زمانی که نیویورک Delmonico را, بهترین رستوران سن آن ذکر شده “هامبورگ استیک” در میان آن ظروف. اسکار Tschirky افسانه ای اسکار از والدورف شامل “هامبورگ استیک” در سال 1896 کتاب آشپزی.

از بالاترین از بالا به پایین از پایین همبرگر یک تعریف آیکون آمریکایی پخت و پز. مانند پرچم و مادر را پای سیب همبرگر یک بیت از خالص جدا نشده Americana. آن را تبدیل به یک جهان نزد خود را که در آن ما ملی توهمات زندگی می کنند و بازی. و لا همبرگر است بهشت کامل با خردل و سس گوجه فرنگی و مایونز و هزار جزیره, سس, کاهو, گوجه فرنگی, فلفل قرمز و بیکن. آن بهشت در مستی. (پس از یک کمبود گوشت ممکن است به زودی بر ما غذا خوردن در حال حاضر. هفته آینده چه کسی می داند ؟ ما همه می تواند جویدن گیاهی بتس!)

اجازه دهید ما شروع…

In-N-Out

2114 E. Foothill Blvd. پاسادنا; 1210 N. اطلس Blvd. الحمرا 4242 N. رزمید Blvd. رزمید; 15610 سن برناردینو جاده وست کووینا; 13850 Francisquito Ave. بلدوین پارک; 15259 E. Amar جاده, La Puente; 2940 E. Garvey Ave. وست کووینا; 324 S. Azusa Ave. Azusa; 5500 بازار, درایو, Monterey Park; 10525 Carmenita جاده سانتا فی اسپرینگز; 9070 وهیتیر Blvd. پیکو ریورا; 14620 E. گیل Ave. Hacienda ارتفاعات 1761 W. وهیتیر Blvd. لا هابرا; 800-786-1000; www.in-n-out.com

اجازه دهید ما در حال حاضر ستایش In-N-Out burger, برای این است که نه فقط هر, برگر, زنجیره ای — آن است که ما زنجیره ای همبرگر وطنی خلقت است که سرگردان برخی از راه دور از خانه, اما نه به اندازه کافی به آن را چیزی جز آنچه در آن است که یک زنجیره با قابل توجه و تعهد به انجام آنچه در آن می کند با بزرگترین ، من می دانم این برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه به یک تایید از بحرانی در نظر گرفتن اما وقتی که می آید به شادی در-N-از عقلانیت و بحرانی فاصله محو شدن. قرار دادن یک دو دو در مقابل من و من به موز.

منو (به ظاهر) ماهیت سادگی: تاپیک همبرگر (“100 درصد خالص گوشت گاو پتی, کاهو, گوجه فرنگی, گسترش, با یا بدون پیاز در تازه پخته مستی”). چیزبرگر (“100 درصد خالص گوشت گاو پتی, کاهو, گوجه فرنگی, گسترش, یک تکه از پنیر آمریکایی با یا بدون پیاز در تازه پخته مستی”). دو-دو (“دو 100 درصد خالص بتس گوشت گاو دست leafed کاهو, گوجه فرنگی, گسترش, دو برش پنیر آمریکایی با یا بدون پیاز انباشته بالا در تازه پخته مستی”). سیب زمینی سرخ کرده (“تازه برش سیب زمینی آماده شده را در 100 درصد روغن نباتی”). این حرکت (“شکلات توت فرنگی وانیلی 100 درصد خالص بستنی”). نوشیدنی (کک رژیم غذایی کک 7-تا دکتر فلفل ریشه آبجو لیموناد سرد و چای و قهوه). که در آن است. که همه وجود دارد. یا حداقل این است که همه وجود دارد به طور منظم منو (همراه با تعدادی از دستی ترکیبی از یک همبرگر, سیب زمینی سرخ کرده و نوشابه).

اما برای کسانی که در دانش وجود دارد کمی بیشتر — خلاصه ای از “کد های مخفی کلمات” که واقعا اجازه می دهد تا شما را به سفارش همبرگر خود را (و تغییرات در همبرگر) راه خود را. هر چند In-N-Out نمی کند انتشار این راز کلمات کد سفارش مصرف کنندگان به نظر می رسد به درک هر کس از آنها را — در واقع به نظر می رسد که دکمه های نقدی خود را به ثبت نام است که اجازه می دهد آنها را به پانچ آنها را در.

مردم در topsecretrecipes.com باید لیستی از آنها را که من پاس همراه به شرح زیر است:

 • سبک حیوانات: همبرگر پخته شده با خردل. ترشی اضافی گسترش و پیاز کبابی اضافه شده است.
 • پروتئین سبک: مشابه سایر همبرگر جز این که به جای مستی شما ساندویچ پیچیده شده در کاهو.
 • پرواز هلندی: دو بتس گوشت گاو و دو برش پنیر. هیچ چیز دیگری…حتی مستی.
 • 2 4: دو بتس گوشت گاو و چهار برش از پنیر.
 • 3 3: سه بتس گوشت گاو و سه برش از پنیر.
 • 4 4: چهار بتس گوشت گاو و چهار برش از پنیر.
 • 100 تا 100: افسانه آن است که این دستور داده شد توسط یک گروه از چهار جشن تولد.
 • 500 500: یک تایید نشده منظور ساخته شده توسط یک برادری.
 • پنیر کبابی: همبرگر بدون گوشت patty.
 • گیاهی, همبرگر: همبرگر بدون گوشت patty یا پنیر.
 • دو گوشت: دو دو بدون پنیر.
 • در Sal: این فقط کاهو و پانسمان. هیچ چیز دیگری.
 • ناپلی لرزش: سفارشی مخلوط شکلات و وانیل و توت فرنگی لرزش طعم.

آنها را می دانیم. حفظ آنها. آنها ما — به عنوان در-N-Out.

مستی خیابان

180 S. گلندورا Ave. وست کووینا; 626-699-1188, www.bunstreet.com

این جایی است که شما شب انتظار برای پیدا کردن یکی از بهترین برگر مفاصل در وست کووینا یک مقصد خوب ارزش دنبال کردن را, اگر کلسترول خود را تحت کنترل است برای یک صفحه گرامافون tater جمع پوتین پس از کنترل آن را سخت به خنده (تا حدودی sardonically) هنگامی که آن را در سرزمین های خود را و صفحه اصلی جدول. ایضا بوفالو مرغ سیب زمینی سرخ کرده (یا tots), پیتزا سیب زمینی سرخ شده (یا tots), مستی خیابان سیب زمینی سرخ کرده (یا tots) و ناچو سیب زمینی سرخ کرده. و اجازه دهید فراموش نکنید کسانی که بال مرغ آبنبات چوبی.

منوی ساخته شده است اولین و مهمترین اطراف دست به تشکیل هرگز منجمد بالا انتخاب گوشت گاو آنگوس خوب به اندازه patty پخته شده به عنوان شما می خواهید آن را پخته است. (نیز وجود دارد وحشی آلاسکا ماهی قزل آلا کبابی, مرغ, مرغ سوخاری و یک خانه ساخته شده برگر گیاهی, شاید برای جذب سبزی مردمی از درب بعدی.)

پس شما تصمیم می گیرید شما پروتئین وجود دارد یک انتخاب پنج نان از جمله هر دو فوق العاده brioche و رامش, مستی در خانه, که مجموعه شما را در مسیر اصلی ، (در سمت تلنگر, شما می توانید خود را برگر کاهو-پیچیده اما هرگز ساخته شده حس بسیار به من برای کاهو چرخش نرم و ick.)

بیشتر وجود دارد یک انتخاب از 12 گسترش بیکن chipotle aioli هر کسی ؟ وجود دارد چهار پنیر. و هفت توپینگ. تا آنجا که من می توانم بگویم شما می توانید به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهید خود را برگر که می توانید آن را کاملا دیوانه است. خویشتن داری در درون دلیل پاداش خود را. اوه, و وجود دارد “حق بیمه پر کردن” را به عنوان به خوبی — آووکادو اپپلوود دودی بیکن سرخ شده و تخم مرغ و مانند. دوست من گفت: شما می توانید از دیوانه به crazier. از دست دادن کنترل و مستی خیابان به خیابان.

اگر شما نمی توانید همه چیز شکل وجود دارد نه “تخصص برگر” نیز از جمله مک ‘n’ پنیر برگر با بیکن و PB&J برگر و بیکن. Yeow! اما آن طرف که واقعا می تواند شما را ترک در حال اجرا پایین مستی خیابان تکان دادن سلاح های خود را و زوزه بسیار خوبی تغذیه و راضی hallelujah (با عذر خواهی به اواخر سال لئونارد کوهن).

پوتین فرانسه-کانادا کالری بمب که آن را در بر داشت راه جنوبی از مرز شمالی به ما گرسنه آمریکایی یکی دیگر از راه را به درستی پر شده است. تا آنجا پوتین ساخته شده با سیب زمینی و پنیر cruds و قهوه ای استفاده نا مشروع. در مستی خیابان پنیر بسیار خوشمزه پنیر موزارلا و همراه با استفاده نا مشروع وجود دارد اردک confit.

و قرار دادن آن بیش از tater tots آثار شگفتی. من عاشق tater tots از مادر ساخته شده آنها را در مرغزار جوانان — حتی اگر او آنها را بخارپز. (آنها البته قرار است پخته شود.) این کودکان نیز با پرتاب بوفالو مرغ با پر کردن پیتزا با بیکن و پیاز و تبدیل به مافیا. این دیوانه است مواد غذایی است.

جای تعجب نیست که وجود دارد صالح خوب مک ‘n’ پنیر به اینجا بود همراه با برخی از ویژه حلقه های پیاز ترد. و بله, وجود دارد سالاد — هر چند حتی سزار است chargrilled. و بوفالو سالاد مرغ با بیکن و پنیر — آن را نه یک رژیم غذایی ظرف حتی اگر آن را در سالاد. اما مطمئن شوید که خوب است.

 • این برگر آماده است با Gruyère پنیر و سیر بو داده aioli و خدمت در شور مستی با زیگ زاگ برش سیب زمینی سرخ کرده. (فایل عکس توسط جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • این کلاسیک برگر با خدمت کرده است با خانه های ساخته شده از تراشه های. (فایل عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • این برگر مونتاژ با گوشت گاو patty ذوب پنیر سرخ شده, ترشی, پیاز, سس گوجه فرنگی, ترشی خرد شده کاهو گیاه مایونز و سس باربیکیو و خدمت با برش سیب زمینی سرخ کرده. (فایل عکس با علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • از بالاترین از بالا به پایین از پایین همبرگر یک تعریف آیکون آمریکایی پخت و پز — و بسیاری از آنهایی که در دسترس هستند در رستوران های محلی آماده شده برای بایگانی اطلاعات و تحویل. (فایل عکس سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • در حالی که فراتر از همبرگر را می توان نسبی تازه واردان در همبرگر صحنه هستند خوش آمدید, گزینه های در رستوران خدمت به آنها. (فایل عکس با علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

شمارنده

140 خریداران خط پاسادنا; 626-440-1008, www.thecounter.com

در مقابله با شما را وادار به “ساخت خود را [یک سوم پوند] برگر.” شما دریافت می کنید یک گوشت, بوقلمون, مرغ کبابی یا گیاهی. سپس شما را انتخاب کنید یک مستی یا یک کاسه است. اگر یک سوم از یک پوند نیست به اندازه کافی برای شما وجود دارد یک سوم رطل و کوبنده. اگر شما انتخاب می کنید کاسه شما می توانید انتخاب برای کاهو ترکیب یا مخلوط نوزاد سبزی زیر برگر. و این فقط اولین گام از پنج.

پس از آن شما “را انتخاب کنید پنیر” از 10 گزینه از جمله دانمارکی آبی یونانی فتا و پنیر بز گسترش یافته است. شما انتخاب کنید تا به چهار پر از 24 امکانات مختلف. (گوجه فرنگی کبابی, پیاز, خشک, گوجه فرنگی, زغال اخته خشک و غیره.) شما انتخاب کنید یک سس را از یک لیست از 18. (تند ترش? زردآلو? ترب کوهی مایو?) و در نهایت شما انتخاب کنید شما مستی — مستی همبرگر عسل گندم مستی یا بشقاب سفالی کوچک انگلیسی.

وجود دارد قبل از انتخاب و امضای “برگر” نیز — مانند “مدرسه” با گوشت گاو, Tillamook, پنیر چدار, کاهو, گوجه فرنگی, پیاز, ترشی و قرمز خرد شده است. یا “ضد برگر” از گوشت گاو و پنیر پرولون و کاهو و گوجه فرنگی سرخ شده و پیاز سرخ کرده و قارچ و خورشید گوجه فرنگی خشک شده, سرکه بریزید. شما باید در نظر بگیرید “پنجاه-پنجاه” منظور از سیب زمینی سرخ شده و پیاز رشته ها. و اگر شما می خواهید سرخ شده, سس گوجه فرنگی ترشی تراشه. همه در همه, بزرگ, تجربه, تنها به دلیل آن را یک کلاسیک تجربه. بدون قارچ دنبلان در چشم.

Five Guys Burgers & سیب زمینی سرخ کرده

10140 Carmenita جاده وهیتیر; 562-941-5550, www.fiveguys.com

به گزارش وب سایت “وجود دارد بیش از 250.000 راه های ممکن به منظور برگر در پنج بچه ها…ما با استفاده از تنها, تازه, هرگز, منجمد, گوشت چرخ…هیچ فریزر در پنج بچه محل فقط کولرهای…هیچ چیز برای همیشه یخ زده…ما تنها استفاده از روغن بادام زمینی…ما با استفاده از تنها سیب زمینی آیداهو…منو ما این است که چربی های ترانس چربی.”

با وجود آن متعدد محلی, شاخه, پنج بچه و بیشتر سواحل شرق زنجیره ای در بسیار به همان شیوه که در-N-Out است که تقریبا به طور انحصاری سواحل غرب زنجیره ای. فرمول یک — و آشنا برای کسانی از ما که در همبرگر-mad شیراز. جز با تاب. مهمترین تمام toppings رایگان هستند. همه آنها گنجانده شده است. شما واقعا می توانید آن را راه خود را سفارشی برگر خود را در هر یک از (به عنوان وب سایت نت) 250,000 راه.

بسیاری از آمده به عنوان یک ماده البته زمانی که شما “تمام راه” را به عنوان آنها می گویند در طرز سخن گفتن از پنج بچه ها (که شامل مایو, کاهو ترشی, گوجه فرنگی, پیاز کبابی, کبابی قارچ). و البته شما می توانید بیش از اندازه در تمام سس گوجه فرنگی و خردل شما می خواهید. خط پایین این است که شما می توانید یکی از heck از یک درهم و برهم بیش از این ماجرا برگر — که فقط ما چگونه ما مثل همبرگر انجام می شود در اینجا در دره سان Gabriel.

همبرگر آمده در هشت فرمت های — کامل-به اندازه همبرگر, چیزبرگر, بیکن برگر و چیزبرگر بیکن; و کوچکتر از اندازه “کوچک” نسخه های بالا برای کسانی که می خواهند وانمود کند که آنها چسبیده به نوعی از رژیم غذایی است. آنها همچنین توضیح می دهد که آنها در خدمت همبرگر خود را به خوبی انجام می شود تنها به دلیل “توسط پخت و پز همه ما برگر آبدار و به خوبی انجام می شود ما قادر به رسیدن به دو هدف: بیمه یک محصول سازگار و ملاقات و یا تجاوز به سلامت کد استاندارد برای گوشت. ما درک می کنیم که وجود دارد نظرات مختلف در چه سطح یک همبرگر پخته باید برای عطر و طعم مطلوب و نظر ما این است که ما همبرگر بهترین طعم پخته و آبدار و به خوبی انجام می شود.” و آمین به که!

کوره ‘Em All

19 E. اصلی خیابان الحمرا; 626-284-2874, www.grillemallburgs.com

کوره ‘Em All نهایی rock ‘n’ roll برگر مشترک. و نه فقط rock ‘n’ roll, اما, سنگین, فلزی, گوت, death metal, thrash metal, doom metal, stoner metal, speed metal — هک احتمالا حتی سمفونیک متال (که واقعی است). آن را در هوا و آن را در روح زمانه/گشتالت از مواد غذایی است. این است Headbanger خوردم. آن را به نوبه خود!

این والا گل همبرگر در یافت کوره ‘Em All. و من استفاده از اصطلاح “گل برگر” با محبت بسیار. آنها همبرگر است که واقعا تعریف ما غذاهای محلی — نیم-pounders صدر با پنیر و پیاز حلقه, پیاز, فلفل قرمز سرخ شده تخم مرغ. آنها قطره ای بر روی پیراهن خود را, شما همچنین ممکن است استفاده از آن به عنوان یک کهنه. گریس از یک گل برگر هرگز شستشو کردن.

کرگدن یک برگر — ساندویچ بین دو ساندویچ پنیر کبابی. آن را همراه با گوشت و پیاز گریل شده. اما به نظر می رسد که خوش طعم نسبت به این واقعیت است که شما در حال خوردن یک برگر بین دو ساندویچ! در واقع برگر خود را محدودتر است در سایه مسائل بالای برگر.

دی اسنایدر (خواننده Twisted Sister) ترکیبی از بادام زمینی, کره, مربا توت فرنگی, بیکن و Sriracha سس — که من می خواهم برای گفتن یک خوراکی ریشه به این گروه موسیقی است. اما از آن نمی باشد. آن را فقط تحسین عجیب و غریب است.

این Powerslave (عنوان یک آلبوم توسط Iron Maiden) پنیر بری شامل کبابی, سیب, زمینه, سبز و سرکه aioli. پنیر بری و سنگین فلزی ؟ من فکر نمی کنم. اما چه می دانید ؟ شما را به تحسین یک رستوران است که با افتخار نام یکی از آن برگر مرگ بمب آتشزا و دیگر زباله ‘Em All. چنین خوشمزه نگرش!

و صحبت از نگرش را از دست ندهید سیب زمینی سرخ کرده که ممکن است حتی بیشتر بیش از بالا از همبرگر. آنها می آیند در یک لانه مچاله فویل — در یک مورد (“بالا در سیب زمینی سرخ کرده”) صدر با خرد بوفالو مرغ و پنیر جایگزین ارزشیابی دوزبانه یک ترکیب شگفت انگیز است که شما را احساس به عنوان اگر شما tastebuds بودند که کلوخ ها از طریق یک گیبسون استاد ریش ریش شدن تن. در یک راه خوب. نیز وجود دارد Overkill سیب زمینی سرخ کرده کاملا نام آنها در صدر با قارچ خوراکی دنبلان سفید با طعم پنیر صدای تیز و تند.

پسر خوش شانس همبرگر

640 S. ارریو Pkwy., پاسادنا; 626-793-0120; 531 E. گردو سنت پاسادنا 626-793-7079; www.luckyboyburgers.com

این یک کلاسیک مشترک ساخته شده در اطراف یک برگر که از مدرسه که پاره شده بود را به ساخت مدرسه قدیمی. برگر در پسر خوش شانس بویش از ما چگونه استفاده می شود به خوردن همبرگر — احسنت به خاک سپرده شد در یک نرم پف مستی با کاهو و گوجه فرنگی خرد شده و پیاز خام. وجود دارد یک سس در پایین در مستی — پسر خوش شانس Secret Sauce فلفل در حال صالح علاوه بر این به برگر — آنها آن را بحران و گرما و ادویه و غیر منتظره نیش می زنند.

وجود دارد مقدار نیش توان در تغییرات اساسی برگر. این صعود برگر سلسله مراتب از یک چهارم رطل به یک چهارم رطل با پنیر دوبل برگر با برگر با پنیر چیلی برگر و بیکن برگر, آووکادو برگر. وجود دارد ترکیه برگر pastrami همبرگر و برگر گیاهی نیز هست.

اما در پسر خوش شانس این برگر برگر است که تجدید نظر — یک چهارم پوند از “خالص گوشت چرخ” به ما گفته. در اواخر شب آن را فقط حق. وجود دارد و غذاهای دیگر را که برخی بسیار خاص و خاطرات. مانند patty ذوب و تن ذوب مرغ استیک سرخ شده و سرآشپز, سالاد, باشگاه ساندویچ و BLT. شما نیاز به رهایی از foodie trendiness این است که جایی برای رفتن.

اصلی تاپ

3838 E. کلرادو Blvd. پاسادنا 626-449-4412, www.theoriginaltops.com

شعار این است که “اصل تاپ — و نه فقط یک نهاد اما یک ناهار خوری سنت پس از سال 1952 است.” این یک رستوران است که کهنه و قدیمی در بسیاری از راه. صدر سبک است که به وفور بخش های زیادی خدمت در قیمت است که به نظر می رسد تقریبا غیرممکن کم است. شما می خواهید به زندگی می کنند بزرگ برای بسیاری از باک دریافت تاپ ویژه برگر صدر با pastrami و پنیر آمریکایی. این یک وعده غذایی. به ویژه هنگامی که شما در نظر آن را شامل کاهو و گوجه فرنگی و پیاز قرمز ترشی و هزار جزیره سس. مواد غذایی به اندازه کافی برای نگه داشتن شما را برای تمام روز.

من فکر می کنم اصلی تاپ به عنوان مناسب فست فود مشترک که در آن است. اما نیز وجود دارد گزینه های حتی بیشتر قابل توجه feed — ribeye با سیب زمینی سرخ کرده و یک انتخاب از سوپ یا سالاد سینه مرغ. وجود دارد چیپس و ماهی و فلفل قرمز کاسه بیش از حد. اما اگر چیزی واقعا تعریف محل آن را “امضای طرف.”

فلفل قرمز و پنیر و سیب زمینی سرخ شده بسیار قابل توجهی است, شما ممکن است تعجب که دقیقا می تواند پایان بخش بزرگی. (کوچک باید به اندازه کافی برای عادی ترین اشتهای!) حلقه های پیاز می تواند crispier اما آنها اغلب می تواند — آن را با خاک می آید ما آن را به حلقه های پیاز. و سیب زمینی بیش از حد. اما من کنایه — تاپ انجام شده است آنچه در آن می کند پس از سال 1952. به وضوح آن را انجام بسیاری از کارهای حق. در واقع تاپ درجه یک.

پای ‘n برگر

913 E. کالیفرنیا Blvd. پاسادنا; 626-795-1123, www.pienburger.com

پای ‘n برگر بوده است از سال 1964 مثبت باستان در شرایط محلی یک بنای تاریخی را به لذت…همبرگر و پای.

قبل از جانی موشک و کافه ’50s مشغول بازی در یکپارچهسازی با سیستمعامل ناهار خوری پای ‘n برگر انجام شد چیزی که واقعی است. به جای تظاهر به خدمت ’50s غذایی آنها ارائه آن را به عنوان آنها همیشه انجام مراتب بهتر از بسیاری از نوستالژی wannabes. آنها را مثلا یک پنیر سوئیسی در چاودار که به ارمغان می آورد خاطرات بیشتری از پروست کوکی مادلین; یکی نیش و من بچه بودم دوباره ساخت گاه به گاه حضور در “انگشت کوچک لی نشان می دهد” (که پاداش من رقص با یک جفت از انگشت کوچک لی شیپور خاموشی که من هنوز هم به این روز).

تاپیک مناسب فرانسوی شیب ساندویچ یکی از بهترین مرغ گلدان پای در شهر, کلاسیک, سالاد ماکارونی…و البته وجود دارد برگر و پای همبرگر آماده در شیوه کلاسیک صدر با سس پیاز و کاهو و گوجه فرنگی و پنیر آمریکایی و فلفل قرمز اگر شما می خواهید در اصل از کالیفرنیا برگر خدمت خوب لباس پوشیدن و در یک کاغذ لفاف بسته بندی برای نگه داشتن همه چیز با هم.

پای برای دسر اجباری — لیمو نوعی کیک میوه دار, ریواس, هلندی, سیب, کدو تنبل و توت فرنگی در خاص است. از malts و حرکت هستند تا ضخیم نی می ایستد در توجه در آنها است. این یک محل عالی برای نشان دادن بچه ها چگونه پدر و مادر بزرگ شد.

اسلاتر را 50/50

61 N. ریموند Ave. پیر پاسادنا; 626-765-9700, www.slaters5050.com

اسلاتر را به دنیا آمد جنوبی پاسادنا با شاخه در هانتینگتون بیچ, آناهایم هیلز و سن دیگو. و آن را به نظر می رسد در پاسادنا در یک فضا در گوشه ای از ریموند و اتحادیه اروپا شده است که خانه را به بسیاری از رستوران که در سمت چپ هرگز هیچ یک رد پای.

که ما به ارمغان می آورد به همبرگر — همه که نه در منو در هر لحظه است. Bloody Mary برگر (زمانی که در دسترس) است بزرگ, چاق, آبدار “نقره استرلینگ” گوشت زیبایی با طعم Worcestershire و سس فلفلی تاباسکو صدر با کبابی و گوجه فرنگی و سیر-زیتون tapenade با بیکن ودکا و سس خدمت در بیکن شور مستی و چاقو (لا یک Bloody Mary) با کرفس ساقه. (و بله آنها کاملا بیکن وسواس. واقعا نمی کنیم؟)

در روز قیامت برگر یک سوم پوند گوشت گاو زمین زمین بیکن و زمین porchetta دال میت لوف پیچیده شده در بیکن و خردل خدمت بالای prosciutto صدر با chipotle سس گوجه فرنگی — در بیکن شور مستی. آن شده اند که خوب آخرین نیش حال مایاها درست شده.

وجود دارد آبجو با پنیر سیب زمینی سرخ کرده, سیب زمینی سرخ کرده را با گوشت و سس گوجه فرنگی سرخ شده با سس گوجه فرنگی, ترشی, چیپس و آبجو کتک حلقه های پیاز آبجو کتک jalapeños سرخ شده بیکن مک و پنیر توپ. وجود مک و پنیر با مرغ بوفالو گزش و با بیکن و jalapeños. وجود دارد یک سالاد — سالاد! — ساخته شده با رامش crunchies. وجود دارد یک برگر صدر با کره بادام زمینی و توت فرنگی و ژله و بله بیکن. وجود دارد یک برگر صدر با Fritos.

وجود دارد بیش از حد-بیکن برگر و بیکن-نقطه چین آمریکا و پنیر و بیکن پانسمان و یک دال از بیکن در یک بیکن شور مستی. و بله — یکی از مواد تشکیل دهنده شما می توانید انتخاب کنید برای طراحی خود میلک شیک است maple bacon. تاپیک بیکن یکجور دوربین عکاسی برای دسر. شما همچنین می توانید طراحی خود را برگر با بسیاری از افزودنیها سر خود چرخش خواهد شد. اما پس از آن که اسلاتر ، یک یادآوری است که ما در یک زمان از جنون. در این مورد بسیار خوشمزه جنون بیش از حد.

مریل Shindler لس آنجلس آزاد بر اساس ناهار خوری منتقد. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>