7 خطا وحشتناک برای دوری از یک بار (انجام دهید) قلعه بادی

منبع عکس: shiraz1400.ir، عکاس: AminAleshams«پارک کوهستانی بوستان» در مجاورت جاهای دیدنی شیراز مانند آرامگاه س

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

منبع عکس: shiraz1400.ir، عکاس: AminAleshams«پارک کوهستانی بوستان» در مجاورت جاهای دیدنی شیراز مانند آرامگاه سعدی و باغ دلگشا قرار دارد و یکی از زیباترین پارک های کوهستانی شرق شیراز به شمار میرود. Ashtari«پارک جنت» یا «باغ جنت» یکی از زیباترین جاهای دیدنی شیراز است که در بخش غربی شهر قرار دارد. از این رو شاید برای عده ای این سوال پیش بیاید که آیا فرقی میان این 2 تفریح کیش وجود دارد یا خیر؟ شهر بزرگ و مدرن دبی جاذبههای فراوانی گردشگری فراوانی دارد که شاید شما در یک سفر نتوانید از همه این جاذبهها به صورت یکجا دیدن کنید. اشاره کرد. وسایل بازی این پارک چندان زیاد نیست؛ اما در بین کودکان طرفداران زیادی دارد و تمام ساعات روز، کودکان را مشغول بازی میبینید. مساحت کلی باغ جنت حدود ۵۴ هکتار است که ۲۷ هکتار آن به شهرداری تعلق دارد و برای استفاده عموم بهکار میرود.بهترین زمان بازدید از پارک جنت، فصل بهار است؛ زمانی که بوته گلهای رنگارنگ طراوت خاصی به فضای پارک میدهد. این پارک که در سال ۱۳۷۶ شمسی افتتاح شده است، با فضای سبز دلنشین، وسایل ورزشی، زمین فوتبال و والیبال و پارک مخصوص کودکان با انواع سرسرههای بادی، ماشین شارژی و وسایل بازی دیگر، از بهترین پارک های شیراز برای تفریح و سرگرمی کودکان به شمار میرود.

 A᠎rt ic le w​as cre᠎ated with G᠎SA Content  Generato r  DEMO.

امکان چادر زدن در پارک جنگلی پالایشگاه وجود دارد؛ اما بهدلیل دوری از شهر، اقامت شبانه در آن توصیه نمیشود.10. از آن جایی که قیمت تفریحات کیش و رزرو تفریحات کیش با تخفیف اهمیت ویژه ای برای گردشگران دارد، کیشلندیار در این مقاله جامع و کامل قصد دارد تمامی اطلاعات تفریحات کیش با اطلاعات دقیق را در اختیار شما بگذارد. از آن جایی که اکثر منازل، آپارتمانی می باشند و فضای کافی برای تفریح کودک ندارند و حیاط دار نیستند، می توانند از سرسره بادی کوچک هم استفاده داشته باشند. در نزدیکی پارک حدیث، اقامتگاهی با فضای سنتی وجود دارد که مسافران برای صرف غذا یا اقامت میتوانند از آن استفاده کنند.7. از امکانات این پارک میتوان فضای سبز زیبا، وسایل ورزشی بدنسازی، وسایل بازی برای خردسالان و سرویس بهداشتی را نام برد.8. منبع عکس: mizan.news، عکاس: ناشناس«پارک جنگلی انقلاب زرقان» که پارک جنگلی پالایشگاه شیراز نیز نامیده میشود، از بهترین پارک های شیراز برای چادر زدن است که با امکاناتی مانند فضای سبز مناسب پیکنیک، آلاچیق، قایقسواری در دریاچه، آبنما، فضای بازی کودکان، نمازخانه، بوفه و سرویس بهداشتی، اوقات خوشی را برای شهروندان و مسافران فراهم میکند.پارک جنگلی انقلاب زرقان حدود ۲۵۰ هکتار مساحت دارد و بهعنوان بزرگترین پارک مصنوعی در سطح استان فارس شناخته میشود.

باغ جنت که از بهترین پارک های شیراز برای چادر زدن به شمار میرود، قسمتی را برای کمپ مسافران نوروزی مهیا کرده است.پارک جنت دارای دیدنیها و امکانات مناسبی مانند فضای سبز چشمنواز، حوضها، آبنماهای سراسری، مسیر پیادهروی، زمین فوتبال و والیبال، شهربازی کودکان، بوفه مواد غذایی، نمازخانه و سرویسهای بهداشتی است. تمامی والدین به دنبال بازی های کاملا بیخطر و سرگرم کننده هستند تا کودکان عزیزشان بتوانند ساعت ها به بازی و شادی بپردازند که انواع قلعه های بادی میتواند گزینه مناسبی برای بازی کردن کودکان باشد . نتیجه این توسعه ها و عملیات ها در جزیره، تفریحات بی نظیری است که اکنون در جزیره کیش وجود دارد و اسباب شادی و نشاط را برای گردشگران فراهم می کند. همانطور که می دانید کیش یکی از مقاصد گردشگری در جنوب ایران است که دور تا دور آن را آب های دریای نیلگون خلیج فارس فرا گرفته و به همین دلیل فضای کافی برای انجام تفریحات آبی را دارد. Farsi«پارک بزین شیراز» در محدوده شهرک بزین و کنار گذر بزرگراه دکتر حسابی با وجود فضای سرسبز و زیبا، شهربازی و امکانات رفاهی خوب، یکی از قدیمیترین و بهترین پارک های شیراز برای کودکان است.

زیپ لاین پارک دراک ۱,۲۰۰ متر طول دارد و حداکثر ارتفاع آن ۲۰۰ متر است. این پارک با فضای سبز انبوه، چشمانداز بسیار زیبایی در فصل بهار دارد. مجموعه سرسره بادی علاوه بر مکان های فوق در طراحی فضای ویلا و باغ شخصی هم قابل کاربرد است. قلعه بادی کودک در مدل های دایره و مربع با رنگ بندی های شاد و بچه گانه تولید میشوند و برای کودکان بسیار جذاب و سرگرم کننده است . از آنجایی که قلعههای بادی در ابعاد متنوع تولید میشوند، حداکثر وزنی که تحمل میکنند نیز با یکدیگر متفاوت است. تفریحات دریایی کیش همانطور که از نامش پیداست، در دریا انجام می شود. تفریحات کیش مهم ترین عامل جذب کننده گردشگران به سمت جزیره کیش محسوب می شود. یکی از مهم ترین این تصادفات منجر به مجروح شدن تعداد زیادی کودک در کالیفرنیای جنوبی شد که طی آن یک قلعه بادی بر اثر وزش باد از زمین بلند شده و درست در وسط بزرگراه فرود آمد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن