7 California counties حداقل نهفته coronavirus دریافت OK به سرعت بازگشایی

توسط DON THOMPSONساکرامنتو — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom نقل مکان کرد و برای سهولت بیشتر coronavirus چوک-نگه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 اردیبهشت 1399

توسط DON THOMPSON

ساکرامنتو — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom نقل مکان کرد و برای سهولت بیشتر coronavirus چوک-نگه دارید در کالیفرنیا اقتصاد سهشنبه اجازه می دهد کسب و کار بیشتر برای بازگشایی و زیر را از طریق وعده های خود را به سرعت تایید درخواست از شهرستانهای استان به حرکت به جلو با سرعت بیشتری اگر آنها شده اند با حداقل آسیب این بیماری همه گیر.

دفاتر کسب و کار می تواند بازگشایی ایالت با اقدامات احتیاطی مناسب اگر کارکنان خود را نمی تواند به راحتی ارتباط از راه دور در حالی که مراکز می توانید شروع به ارائه همان منظقه وانت در حال حاضر مجاز برای دیگر فروشندگان Newsom گفت. دولت همچنین ارائه راهنمایی بیشتر برای از سرگیری عملیات طاقچه کسب و کار از جمله شستن ماشین و حیوان خانگی groomers.

کالیفرنیا, کسب و کار, خواص ارتباط رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت رکس Hime گفت: شرکت ها باید کار زیادی انجام دهید برای اطمینان از ایمنی کارگر در ادارات و جلوگیری از افزایش عفونت های جدید.

"من نمی بینیم بزرگ رم از مردم با عجله به دفاتر خود را. من فکر می کنم که اتفاق خواهد افتاد در طول زمان" Hime گفت.

California Health and Human Services Agency سخنگوی کیت Folmar گفت: دفاتر است که می تواند بازگشایی چرا که راه دور است و غیر عملی شامل اطلاعات شرکت ها و دیگران که تکیه تخصصی سخت افزار و نرم افزار مراکز تماس معماران, طراحی گرافیک و تبلیغات شرکت ها و آزمایشگاه محققان.

ضمن هفت روستایی Northern California counties — El Dorado, Butte, Lassen, نوادا, Placer, Amador و شستا — است که نه تنها به حال ویروس مرگ شد برای اولین بار به نفع خود دولت اجازه بازگشایی اقتصاد خود را با سرعت بیشتری. هر یک نیاز به گواهی آنها را به حال حداقل تاثیر از همه گیر باید برنامه ای برای ایمن بازگشایی و به اندازه کافی می تواند واکنش نشان می دهند وجود دارد و در نتیجه افزایش عفونت کروناویروس.

El Dorado County, شرق ساکرامنتو بیشتر از آماده به حرکت به جلو و شهرستان سخنگوی کارلا Hass. گفت:

"ناهار خوری و رستوران ها در این بخش است که مردم بیشتر در مورد هیجان زده است و صاحبان بیشترین آمادگی برای بازگشایی شده است. من فکر می کنم ما می بینیم بسیاری از رستوران ها باز امروز و در روزهای آینده," او گفت:.

کسب و کارهای دیگر در لیست تایید شده می تواند بازگشایی "فقط به عنوان به زودی به عنوان آنها را به ایمنی برنامه های اجرا شده و آنها زیر دستورالعمل" Hass گفت. آن را تا حد زیادی به آن کسب و کار به اجرای قوانین خود ،

"تمرکز ما بر روی آموزش و پرورش و توسعه و رفتن به موسسات در شکایت محور و اساس و آموزش به آنها در مورد آنچه آنها نیاز به انجام," او گفت:.

بیست و سه بیشتر از کالیفرنیا 58 استان ها هستند و در مذاکرات با مقامات بهداشتی دولت به حرکت بیشتر به سرعت با توجه به Newsom. در میان آنها ساتر و یوبا سیتی شهرستانهای استان که همراه با Modoc به مبارزه طلبیده فرماندار با بازگشایی قبل از گرفتن تایید دولت. روشن نیست که چگونه است که حرکت را تحت تاثیر برنامه های خود را.

Newsom دولت در هفته گذشته تهدید به خودداری فدرال فاجعه بودجه اگر آنها همچنان تحت برنامه های خود را که آنها انجام داد.

شمال کالیفرنیا نمایندگان مجلس در دفاع از این سه روستایی دیگر استان ها در حالی که جشن گرفتن تایید دولت برای دیگران.

"بدون Modoc, یوبا سیتی و ساتر شهرستانهای پیشرو راه روستایی کالیفرنیا انرا بدست فرماندار توجه و Butte County نمی تواند در موقعیت ما امروز با بازگشایی مجدد" Butte County سرپرست لایحه کانلی در بیانیه ای گفت.

Newsom دوباره نشانه تمایل خود را برای کار با بیشتر جمعیت شهرستان است که ممکن است شکست دولت معیار برای بازگشایی. برای مثال عمده شیوع بیماری در زندان یا خانه سالمندان می تواند انحراف یک شهرستان را مورد اطلاعات قابل قبولی از استانداردهای دولت حتی اگر آن را مطابق با نیازهای دیگر.

San Diego County California دومین شکایت در نامه ای به Newsom روز دوشنبه که دولت معیار برای سریع تر بازگشایی غیر واقعی برای بزرگ و شهرستانهای استان است. مقامات وجود دارد و می خواهید برای بازگشایی سریع تر است.

Newsom اذعان به پیچیدگی یک چهل تکه بازگشایی.

"ما در شهرستانهای مختلف تجربه شرایط کاملا متفاوت است و ما در حال حاضر در این مرحله از تلاش به جای همه از آن و بیشتر," او گفت:.

تحت Newsom دستورالعمل های استان ها ممکن است اعمال می شود برای رفتن سریع تر از دولت و همچنین می توانید انتخاب کنید برای ادامه بیشتر با احتیاط است که این مورد در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و لس آنجلس است که یک چهارم از جمعیت این ایالت اما بیش از نیمی از مرگ و میر ویروس.

لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر دکتر باربارا فرر گفت که او انتظار دارد به گسترش خود شهرستان اقامت در خانه سفارش به مدت سه ماه هر چند او گفت: محدودیت خواهد شد به تدریج آرامش در آن زمان.

کالیفرنیا اولین ایالت تحت اقامت در خانه سفارش در 19 مارس و به عنوان بیکاری اعداد خروش شده است وجود دارد در حال رشد فشار بر Newsom به حرکت با سرعت بیشتری در بازگشایی. خود را به اطلاعیه روز شنبه که شامل مدتها در انتظار راهنمایی برای رستوران ها برای از سرگیری صندلی شام هنگامی که خود را به استان ها اجازه می دهد تا آن آخرین در یک سری از حرکت او می گوید قرار داده اند 70 درصد از اقتصاد کشور در خدمات البته با محدودیت.

کالیفرنیا بیش از 70,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 2800 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر به دلیل کمبود تست.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم تا سه هفته. اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند. برخی از افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود می تواند تجربه شدید بیماری از جمله ذات الریه و مرگ است.

Newsom مشخص شده است در چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی. کالیفرنیا است که در فاز دوم و Newsom گفت بیشتر تست و ردیابی کسانی که آلوده کلیدی برای قادر بودن به طور گسترده تر بازگشایی شده است. دولت صدر 1 میلیون آزمون و در حال حاضر در حال تست 35,000 مردم هر روز آن را به عنوان حرکت به سمت هدف نهایی از 60,000 یا بیشتر در روز است.

Newsom اعلام کرد شش تست بیشتر سایت ها باز خواهد شد در مناطق روستایی و نزدیک به 6,500 داروخانه ها در حال حاضر خواهد شد مجاز به ارائه تست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن