5 دلیل برای مثبت ماندن در طول CCP ویروس مستند

حفظ مثبت در طول CCP coronavirus مستند می تواند دشوار باشد. شما به معنای واقعی کلمه هیچ ربطی به خارج از خانه خود را و شما به طور مداوم تغذیه با اخبار چگونه این ویروس در حال گسترش است در یک سرعت سریع و گرفتن زندگی بسیاری از مردم است. اما این دقیقا همان شرایطی است که در آن شما باید مثبت باشد. و در اینجا پنج دلیل برای داشتن یک نگرش مثبت کمک خواهد کرد که شما را در مقابله با این مستند بیشتر به راحتی.

1. افزایش ایمنی

مثبت بودن می تواند کمک به افزایش ایمنی خود را. در سال 2003 محققان در دانشگاه ویسکانسین نشان داد یک لینک در منطقه از مغز مرتبط با افسردگی و سیستم ایمنی بدن را ضعیف. آنها کشف معکوس درست بود و همچنین. برای مطالعه یک گروه از مردم خواسته شده بود به ساکن در ناراحت قسمت از زندگی خود را قبل از دریافت یک واکسن. از گروه دیگر خواسته شد تا به خاطر یک رویداد است که به آنها شادی شدید یا شادی. گروهی که به یاد می آورد بار خوشحال بود بالاتر سطوح آنتی بادی نسبت به کسانی که تا به حال شده به خاطر سپردن ناراحت قسمت.

2. حفظ یک شیوه زندگی سالم

هنگامی که شما احساسات منفی خود را در چشم انداز زندگی نوبت تلخ. به عنوان مثل شما را متوقف و ارزش نهادن به چیزهایی که در مورد شما مانند بدن خود را. شما ممکن است دریابید خودتان غفلت از سلامت شما هر گونه ورزش و خوردن چرب و یا غذاهای شیرین در تمام طول روز طولانی است. در مقابل کسی که با یک نگرش مثبت به نظر می رسد در آینده با امید. به این ترتیب, آنها به احتمال زیاد به توجه به چیزهایی مانند یک شیوه زندگی سالم از آنها می خواهد که به دنبال بهترین خود را هنگامی که مستند به پایان می رسد و آنها در شغل خود.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

حفظ یک رژیم غذایی سالم و ورزش راه خوبی برای مبارزه با احساسات منفی است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

3. بهتر است عادات

ممکن است که برخی از مردم ممکن است تحریک پذیر از محدود بودن در خانه های خود را برای یک دوره طولانی از زمان. با مقید کردن خشم و سرخوردگی این افراد ممکن است از دست دادن خود را نگه دارید بیش از حسن نیت ارائه میدهد رایج و در نهایت انجام کاری راش. آنها حتی ممکن است ترساندن مردم در جامعه است. داشتن یک چشم انداز مثبت خواهد اطمینان حاصل شود که این چیزها اتفاق نمی افتد. چنین افرادی “اجتماعی بیشتر آگاه از اقدامات خود را و چگونه آنها را درک. آنها کمتر به احتمال زیاد به تسلیم شدن به فشارهای اجتماعی است که برای آنها خوب است. خود را در مهارت های تصمیم گیری ها دقیق تر و عینی و گیربکس بهتر نتیجه کلی برای همه درگیر” با توجه به قدرت مثبت.

4. الهام بخشیدن به دیگران

انسان ها موجودات اجتماعی که به دنبال آسایش دیگران است. چیزهایی مانند قرنطينه می توانید همه را در یک جامعه تا زمان که آنها ممکن است تبدیل به بیش از حد دور. در حالی که حفظ یک فاصله ضروری است که از نظر احساسی دور توصیه نمی شود. با گذشت هر روز و هر خانواده در جامعه ممکن است شروع به احساس که آنها به دنبال پس از خود و دیگران کمک نمی خواهد آنها را زمانی که آنها دچار مشکل هستند. این جایی است که یک جامعه در واقع از دست می دهد.

اگر شما در حفظ یک نگرش مثبت در تعامل با یکدیگر خوش و کمک به کسانی که در نیاز این رفتارها را مالش مردم در جامعه و آنها نیز الهام به مراقبت از یکدیگر. تا زمانی که این حس به کمک یک دیگر است حفظ یک جامعه می تواند سوار کردن حتی سخت ترین از شیوع بیماری های ویروسی. اما اگر هر کس می شود منفی آنها را تنها به نوبه خود در برابر یکدیگر و وضعیت را بدتر کند.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

اگر شما در حفظ یک نگرش مثبت در تعامل با یکدیگر خوش و کمک به کسانی که در نیاز این رفتارها را مالش مردم در جامعه است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

5. مراقبت از خانواده خود را

اگر شما سر خود را در خانواده و سپس شریک زندگی خود را, پدر و مادر و فرزندان دنبال خواهد شد تا به شما در این زمان مشکل. اگر شما نشان می دهد نشانه ای از استیصال و درماندگی کل خانه را تبدیل به غم انگیز و عزیزان شما را تحت فشار روانی. بنابراین مقابله با آنها را در شیوه ای مثبت و تقویت روابط در خانه خود را.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

5 چارلی چاپلین, فیلم, شما می توانید آنلاین به صورت رایگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو