شیوع CCP ویروس ساخته شده است که مردم دریغ به بیرون بروید زیرا آنها می ترسند که آنها ممکن است این ویروس در بازگشت به خانه. در واقع این ویروس می تواند فعال warded اگر مسیر انتقال را می توان برش. مراحل زیر را برای حفاظت از خود هستند توصیه می شود اگر شما می خواهید به عنوان امن که ممکن است پس از در رفتن بیرون.

1. کفش خود را

ته کفش خود را که کثیف ترین قسمت. شما ممکن است گام در چیزی است که شما با CCP ویروس پس از آن یک عادت خوب برای تغییر کفش خود را هنگامی که شما به خانه. قرار دادن کفش در خارج و تمیز پوشیدن دمپایی یا صندل در خانه.

The bottom of your shoes is the dirtiest part. (Image: pixabay / CC0 1.0)

ته کفش خود را که کثیف ترین قسمت. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

2. را خاموش کت خود را

شما ممکن است خود را تغییر دهید ماسک صورت غالبا اما نه عملی خود را برای تغییر کت زمستان هر زمان شما می پوشند. در واقع, وجود دارد راه های مختلفی را برای تمیز کردن آن بسته به شرایط. اگر شما به یک منطقه بزرگ با چند نفر شما فقط نیاز به چسبیدن به پوشش در خارج از گنجه به اجازه می دهد جریان هوا ترجیحا در خورشید است. اگر شما سفر در حمل و نقل عمومی را خاموش کت خود را به آرامی و بدون لرزش آن را پس از شما به خانه و به آرامی تمیز کردن کت با 75 درصد الکل یا مواد ضد عفونی کننده. پس از تمیز کردن آن را قطع و آن را خارج از گنجه به خشک.

3. خود ارضایی, ماسک صورت

یک ماسک صورت عمده خود را با استفاده از حفاظت. آن را تغییر دهید زمانی که نیاز به آن را می پوشند راه درست و آیا پوشیدن نیست آن را در هر دو طرف. اگر شما روبرو می شوند و مردم به طور منظم پیشنهاد می شود که ماسک برداشته شود با توجه به روش توصیه شده و پرتاب به سطل زباله. محافظ با کیفیت از ماسک کاهش خواهد یافت و امکان آلوده شدن را افزایش می دهد پس از چند ساعت استفاده است.

4. شستن دست های خود را

این بسیار مهم است برای شستن هر دو دست را از جمله این هفت حوزه; جانبی داخلی و خارجی طرف مفاصل انگشت, مشت, انگشت شست ناخن درز و مچ دست. این روش های موثر در جلوگیری از گسترش ویروس ها و باکتری ها. شستن دست های خود را اغلب در هر روز است.

It is crucial to wash both hands including the 7 areas. (Image via Pexels / CC0 1.0)

این بسیار مهم است برای شستن هر دو دست را از جمله این هفت حوزه. (تصویر از طریق Pexels / CC0 1.0)

5. باز کردن پنجره ها

باز کردن پنجره کمک می کند تا recirculate هوا در محیط داخلی و چرخید CCP ویروس اگر آن را در اتاق. متوسط 5-10 دقیقه اجازه خواهد داد که هوا به اندازه کافی به گردش خون. هوا خارج را حذف به عنوان آن غلظت ناچیز است به حکم نگرانی است.

ترجمه شده توسط آدری وانگ و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چرا کمونیسم در چین و اعتقاد الهی نمی تواند شرکت وجود دارد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو