5 چارلی چاپلین, فیلم, شما می توانید آنلاین به صورت رایگان

در میان تمام ستاره ها در تاریخ سینما چارلی چاپلین قد می ایستد. درست پیشگامی که مشتعل شور و شوق برای فیلمسازی در متعدد هنرمندان, فیلم های او را سرگرم مخاطبان در همه سنین برای بیش از یک قرن است. اگر شما اقامت (قفل شده است) در صفحه اصلی و تعجب چه باید بکنید بعد سعی کنید چک کردن این فیلم از افسانه.

1. The Gold Rush (1925)

این فیلم چاپلین که خود می خواستم به یاد می شود ، این فیلم در واقع یک کمدی رمانتیک که در آن چاپلین در نقش یک ولگرد است که می خواهد به آن اعتصاب غنی در آلاسکا طلا راش. زمانی که منتشر شد در سال 1925 فیلم بود به نام بهترین فیلم کمدی که تا کنون ساخته شده در هالیوود است. این هیچ جای تعجب است که از آن ساخته شده بازگشایی پول در دفتر جعبه و مالی یکی از موفق ترین فیلم های چاپلین ساخته شده است. این فیلم برنده نامزد جایزه اسکار برای بهترین ضبط صدا و بهترین موسیقی. شما می توانید فیلم را در اینجا.

2. این بچه (1921)

بچه اول کامل-از ویژگی های طول فیلم چاپلین که به کارگردانی. آن را ویژگی های جکی کوگان در نقش خود به تصویب رسید و وابسته. در حال رشد در سایه چاپلین کوگان دنبال رد پای خود و به پایان می رسد تا تبدیل شدن به یک کلاهبردار به منظور زنده ماندن. مقامات را از کودک دور که باعث چاپلین جستجو برای پسرش و احتمالی خود را از مراسم. این دومین highest-grossing فیلم از سال 1921 است و اغلب به عنوان یکی از بزرگترین فیلم از دوران سکوت. ملی ایالات متحده آمریکا در فیلم رجیستری انتخاب فیلم برای حفظ.

(Image: wikimedia / CC0 1.0)

‘بچه’ دوم highest-grossing فیلم از سال 1921. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

“در بچهاو (چاپلین) سرمایه گذاری استعداد خود را به صورت کامل طنز زمان با شیرینی — به خصوص با توجه به ارتباط بين ولگرد و پسر بچه, بسیار, تقلید با فیلم بعد — و غم و اندوه با زودگذر مبارک لحظه ای که او را به انجام بهتر از هر کس دیگری در تاریخ این رسانه است. این فیلم بهترین شوخی نیز از آن بیشتر تند و تلخ می گوید:” بررسی در AV Club. اتمام این فیلم در اینجا.

3. زندگی یک سگ (1918)

این اولین فیلم سکوت که چاپلین ساخته شده و برای اولین بار ملی فیلم. در 35 دقیقه زندگی یک سگ است که یک فیلم کوتاه. این طول می کشد دور هیچ چیز از فیلم آن را به عنوان روایت الهام بخش داستان از دو شکست یک انسان و یک سگ زنده ماندن چالش های خود و موفقیت در اهداف خود. در این فیلم چاپلین که برادر سیدنی ساخته شده خود را برای اولین بار بر روی صفحه نمایش ظاهر. با کلیک بر روی این لینک به تماشای.

4. مهاجر (1917)

در این فیلم چاپلین ستاره به عنوان یک مهاجر از اروپا به آمریکا این فیلم صحبت کردن نقطه چاپلین شیمی با زن, سرب, Edna Purviance. جالب چاپلین دوباره شات رستوران دنباله ای از فیلم در بسیاری از مواقع که ادنا بیمار از خوردن غذا بارها و بارها. وجود دارد یک صحنه در این فیلم که در نهایت بحث برانگیز شامل چاپلین لگد زدن به اداره مهاجرت. در 1950s که انتقاد در برابر چاپلین به میهن پرستی به وجود آمد این صحنه خاص مورد استفاده قرار گرفت به عنوان شواهد برای ضد آمریکایی. به تماشای فیلم, کلیک کنید اینجا.

(Image: Screenshot / YouTube)

چاپلین دوباره شات رستوران دنباله ای از فیلم در بسیاری از مواقع که ادنا بیمار از خوردن غذا بارها و بارها. (تصویر: Screenshot / YouTube)

5. خانه بدوش (1916)

این فیلم بیشتر از یک درام مخلوط با کمدی به جای آشکار کمدی. داستان زیر چاپلین شخصیت که نقش موسیقی به جمع آوری پول و رابطه خود را با آزار دختر او را می یابد در یک اردوگاه کولی. موسسه فیلم بریتانیا به نام خانه بدوش چاپلین محوری کار در حالی که او با همکاری متقابل ، در اینجا یک لینک به فیلم است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

درک Milarepa دردناک سفر به خود آگاهی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو