5.5 میلیون دلار حل و فصل OK می خواهم برای تحت پیگرد LA County بیش از سوء استفاده جنسی توسط یک کلانتر سابق کارآگاهی

لس آنجلس — یک قاضی دوشنبه تایید 5.5 میلیون دلار حل و فصل یک دعوی در دادگاه در برابر لس آنجلس به نمایندگی از یک دختر نوجوان که از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط یک کلانتر سابق کارآگاهی در سال 2017.

سابق لس آنجلس کلانتر کارآگاه دیوید نیل کیمبال, 47, از آگورا التماس کرد گناه در ماه ژوئیه گذشته به اتهامات کودک آزاری. او محکوم شد در ماه اوت گذشته توسط یک شهرستان ونتورا برتر قاضی دادگاه به سه سال زندان برای ارتکاب جرم در این شهرستان بین ماه های اکتبر تا دسامبر 2017, زمانی که دختر بود 15.

کیمبال رسیدگی به سوء استفاده جنسی جنایات در کار خود و اختصاص داده شده بود به بررسی قربانی ادعا می کنند که او تا به حال بوده است, تجاوز جنسی, مقامات گفت.

در تصویب طرح دعوی در دادگاه حل و فصل لس آنجلس برتر قاضی دادگاه Yolanda Orozco گفت که او امیدوار است که این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صندوق کالج آموزش و پرورش برای شاکی در حال حاضر 17 و پرداخت خواهد بود “نه تنها برای او به صرف.”

شاکی نشسته در ردیف جلو با پدرش اما صحبت نمی کنم.

یک قاضی تایید از حل و فصل شد و نیاز به دلیل شاکی جزئی است و نه خواهد بود 18 تا نوامبر است.

“این یک هولناک مورد در مورد یک کارآگاه در جنایات جنسی واحد لس آنجلس کلانتر با استفاده از قدرت خود را به تجاوز به یک جزئی … او اختصاص داده شده به حفاظت از” با توجه به مدارک دادگاه ظ روز دختر از طرف.

در طول این دوره از کیمبال بررسی, او با استفاده از موقعیت خود به عنوان یک کارآگاه به صرف زمان به تنهایی با دختر برای به دست آوردن اعتماد او و فریب او را به خود خصوصی تریلر که در آن “اقدام به تحت قانون رنگ” او دروغ زندانی و تجاوز جنسی او با توجه به شاکی دادگاه مقالات.

کیمبال 20 سال گروه کهنه کار دستگیر شد در نوامبر سال 2018 پس از یک ماه بررسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de