بیش از یک دوره سه روزه بیش از 450.000 نفر از برنامه های ارائه شده برای دریافت Angeleno کارت اعتباری حساب اعم از $700 به $1500 در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت سهشنبه, مارس 17.

Garcetti آغاز فورا محبوب کمپین برای جمع آوری تا آنجا که $10 میلیون دلار است که نسبت به برخی — و نه همه — از آن دسته از متقاضیان.

برنامه های کاربردی آب گرفتگی وب سایت شهر در طول دوره ثبت نام –سه شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه توفنده سایت در نقاط مختلف است. بسیاری از برنامه های کاربردی بودند بلافاصله فاقد شرایط لازم, اما, از آنجا که آنها از زندگی مردم خارج از شهر.

معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد دریافت کارت از دوشنبه. اما خدمه را آغاز کرده اند به طور تصادفی را انتخاب کنید برنامه های کاربردی و دامپزشک آنها را به صورت واجد شرایط بودن با توجه به وب سایت شهر.

متقاضیان باید برای نشان دادن اثبات این که آنها در پایین سطح درآمد قبل از این شهر اقامت-در-خانه سفارشات به اثر رفت و یا اگر آنها را تحمل یک ضربه بزرگ به درآمد خود را از بحران آغاز شد.

Garcetti اشاره کرد که او قصد دارد برای ادامه دادن این کارت تا زمانی که بیشتر پول اهدا شده به صندوق آنها. او را تشویق بینندگان خود را در طول جلسه توجیهی روزانه جمعه برای ادامه تبادل نظر در.

جزئیات دور بعدی کارت برنامه های کاربردی است که انتظار می رود بعد.

“اگر ما می توانیم که ما می تواند کمک دو بار به عنوان بسیاری از, اگر ما می توانیم سه گانه آن ما می تواند کمک سه بار به عنوان بسیاری از مردم,” او گفت:.

Garcetti اضافه شده کمک های مالی کوچک به عنوان $5 می تواند به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از $1000 به $20,000. برخی از اهدا کنندگان داده اند میلیون ها دلار است.

در حالی که در پاسخ به یک سوال در یک موضوع جداگانه شهردار گفت که او اهدا “معادل” از “حقوق و دستمزد برای این ماه” به مبارزات انتخاباتی به صندوق کارت.

شهردار می تواند در حال حاضر کمی بیش از $270,000 سالانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو