2 LA سرپرستان مصرانه از سازمان های پلیس به لرزش استفاده-از-نیروی سیاست

لس آنجلس مقامات در حال مکالمه چهار شنبه, ژوئن 4, برای Los Angeles County Sheriff بخش و شهرستان را 46 ادارات مح

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 خرداد 1399

لس آنجلس مقامات در حال مکالمه چهار شنبه, ژوئن 4, برای Los Angeles County Sheriff بخش و شهرستان را 46 ادارات محلی پلیس برای به روز رسانی خود را با استفاده از نیروی سیاست با هدف کاهش تعداد افراد کشته شده توسط پلیس.

سیاست های معرفی شده توسط کمپین صفر و یک گروه حمایت رهبری DeRay Mckesson ساموئل Sinyangwe و بریتنی N. Packnett کانینگهام که با تمرکز بر توسعه داده محور سیاست برای پایان دادن به خشونت پلیس.

در یک حرکت نوشته شده توسط لس آنجلس سرپرستان جانیس هان و مارک ریدلی-توماس مقامات در حال تماس لس آنجلس کلانتر دیگر ادارات پلیس در این شهرستان شامل هشت سیاست های مشخص شده توسط کمپین صفر:

  • نیاز به افسران به دخالت برای متوقف کردن یک افسر دیگر با استفاده از نیروی بیش از حد
  • محدود و یا منع استفاده از chokeholds, strangleholds و کاروتید محدودیت
  • نیاز به افسران به د-تشدید شرایط زمانی که ممکن است قبل از استفاده از نیروی
  • با استفاده از یک نیروی پیوسته یا ماتریس را تعریف می کند و محدودیت انواع نیروی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پاسخ به انواع خاصی از مقاومت
  • نیاز به افسران به اخطار شفاهی قبل از استفاده از نیروی مرگبار
  • منع افسران از تیراندازی به مردم در حرکت وسایل نقلیه مگر اینکه فرد به شمار یک تهدید مرگبار با استفاده از وسیله نقلیه
  • نیاز به افسران به اگزوز دیگر جایگزین مناسب قبل از توسل به استفاده از نیروی مرگبار
  • نیاز به گزارش جامع که شامل هر دو با استفاده از زور و تهدید به زور

"مردم خواستار تغییر" سرپرست هان در بیانیه ای گفت. "این هشت مرحله است که می تواند گرفته شده در حال حاضر همه ما اجرای قانون بخش است که ثابت شده و موثر در کاهش تعداد افراد کشته شده توسط پلیس و کلانتر نمایندگان. بسیاری از ادارات پلیس در L. A. شهرستان را در حال حاضر در حال اجرا یک یا دو تا از این سیاست اما هیچ یک به اجرا در تمام هشت. من در تماس با ما کلانتر و همه ما محلی در ولایت بدخشان به روز رسانی خود را با استفاده از نیروی سیاست های شامل این محدودیت مهم است به استفاده از زور است. ما نمی توانید صبر کنید دیگر هیچ."

سرپرست ریدلی-توماس گفت که "کشتن جورج فلوید یک بار دیگر در معرض این واقعیت تلخ است که آفریقایی-آمریکایی جامعه برای تحمل و قدرت در کشور ما است. ما را قبول نمی کنند این بی عدالتی است."

در حالی که سازمان های اجرای قانون در لس آنجلس ساخته شده اند که گام های قابل توجهی را نسبت به اصلاحات اجرای قانون محلی گروه اتخاذ کرده است تمام هشت نفر از این سیاست مقامات گفت.

L. A. شهرستان کلانتر بخش را شامل نمی شود chokeholds در شیوه های آموزشی. اما chokeholds, strangleholds, کاروتید محدودیت و زانو بر روی گردن نگه دارید که به کشته شدن جورج فلوید نیست به صراحت ممنوع شده در بخش سیاست.

علاوه بر این نیاز به گزارش گیری از تهدید به استفاده از زور یکی از اصلاحات در ارتباط با بیشترین کاهش در افغانستان اما نه LASD یا Los Angeles Police Department نیاز به این نوع از گزارش جامع.

در علاوه بر این به اصلاحات مطرح شده توسط کمپین صفر غیرنظامی نظارت کمیسیون از کلانتر ایجاد یک کمیته موقت است که بیش از گذشته چندین ماه است که بررسی و تجزیه و تحلیل کلانتر استفاده از زور در سیاست به منظور توصیه در مورد چگونگی تقویت این سیاست ها. کمیسیون تنظیم شده است به موضوع این توصیه ها در هفته های آینده.

این حرکت جدید نیز هدایت این کمیسیون گزارش را به هیئت ناظران در 15 روز با توصیه های خود را در تقویت LASD استفاده از زور سیاست ها و شیوه های.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن