آتش نشانان در سراسر لس آنجلس درهم برای قرار دادن صدها نفر از آتش سوزی در جولای 4th, با ده ها تن از سازه های ابتلا به آتش و حداقل دو نفر در حال مرگ در انفجار از آتش بازی.

پلیس در بلدوین پارک گفت: دو مرد 33 ساله و 24 ساله — درگذشت در روز شنبه در حالی که آنها “دست زدن به آتش بازی های غیر قانونی است که نیروهای امنیتی به طور غیر منتظره.” هر دو انفجار رخ داده است در حدود 9 بعد از ظهر در مکان های جداگانه.

“ما تسلیت به خانواده و دوستان که از دست عزیزان خود را شب گذشته در بلدوین پارک” پلیس نوشت, on Facebook.

مرگ آمد و به عنوان ساکنان بسیاری از cooped-با توجه به coronavirus همه گیر تنظیم کردن غیر قانونی وسایل آتش بازی بی سابقه ای در تعداد بیش از آخر هفته.

شنبه صبح زود یکشنبه دوم شلوغ ترین دوره 24 ساعته در L. A. County Fire Department تاریخ گفت: بازرس آسمان کرنل.

تنها روزی که در آن شهرستان آتش نشانان در پاسخ به تماس بیشتر فوریه بود. 17, 2017, هنگامی که یک طوفان زمستانی این منطقه منجر به جاری شدن سیل گسترده.

تا کنون مقامات تنها تعیین آتش بازی باعث یک آتش شنبه: Los Angeles city, آتش نشانان گفت: آتش سوزی در یک نورتریج مجتمع آپارتمانی که منجر به 50 ساکنان تخلیه شد آتش بازی-مرتبط است.

“ما می توانیم می گویند که ساختار آتش ما تا به حال در نرتهریدگ — بررسی و تایید می شد به دلیل آتش بازی گفت:” مارگارت استوارت سخنگوی لس آنجلس آتش نشانی. “در میان دیگر پاسخ نمی توانند ما می گویند که چگونه بسیاری از کسانی که به علت آتش بازی نشده است.”

تقریبا به طور قطع وجود دارد بیشتر خواهد بود. با توجه به شدید, تماس, بار, اما, تحقیق چگونه این آتش سوزی آغاز خواهد شد و تاخیر.

“ما فقط غرق دیروز — آنها مشغول به کار بودند هزاران نفر از تماس” Cornell گفت. “تماس بودند و در آینده نیز از طریق نیمه شب است.”

پرش در آتش, تماس, این, جولای 4th آمد به شهرستانها در سراسر منطقه خود را لغو آتش بازی نشان می دهد به دلیل نگرانی در مورد گسترش coronavirus. در حالی که مقامات آتش ندارد تعداد بسیاری از گفت: آنها انتظار داشتند شلوغ تر از معمول تعطیلات از مردم تنظیم کردن غیر قانونی و آتش بازی. نشان داده شده در اینجا آتش بازی مجموعه ای خاموش در دره سن فرناندو. (عکس از مایکل مراتع)

لس آنجلس آتش نشانان در پاسخ به کل از 2,843 تماس های از همه نوع برای ژوئیه 4. در میان کسانی بودند 1,676 برای آتش سوزی 327 بیشتر از همان روز از سال گذشته است.

حداقل 44 سازه های سوخته در مناطق L. A. آتش شهرستان را پوشش می دهد. نیز وجود دارد 13 برس آتش سوزی و 370 دیگر, هوای آزاد, آتش سوزی که شامل سطل زباله آتش و درخت آتش سوزی.

“ما شلوغ ترین ساعت بود از 9 بعد از ظهر تا 10 شب” Cornell گفت. “ما دریافت 480 تماس فقط در یک ساعت.”

آتش نشانان در پاسخ به صدها نفر از آتش سوزی در داخل شهر از L. A. متعدد از جمله برس کوچک و ساختار آتش سوزی در دره سن فرناندو. در مجموع آنها در پاسخ به بیش از 1700 آتش سوزی در یک روز عادی L. A. آتش نشانان در پاسخ به اطراف 1,400 آتش سوزی استوارت گفت.

آتش سوزی در نرتهریدگ زمانی آغاز شد که چند بزرگ و درختان نخل در نزدیکی ویلبر خیابان و Parthenia خیابان آتش گرفت. اون سوی خاکستر سوخته fells بر روی پشت بام نزدیک به دو طبقه ساختمان آپارتمان.

آتش به سرعت گسترش وادار کردن ده ها تن از ساکنان بسیاری از کسانی که نیاز به نجات استوارت گفت.

ساحل طولانی آتش نشانی سروان. جک Crabtree گفت: آتش نشانان وجود دارد در پاسخ به حدود 20 حوادث در جولای 4th که احتمالا آتش بازی مرتبط است.

در حدود نیمی از کسانی که خواستار شدند embers سوزش در درختان. هیچ سازه های سوخته در شهر و آسیب های جدی گزارش شده است.

پرش در آتش, تماس, این, جولای 4th آمد به شهرستانها در سراسر منطقه خود را لغو آتش بازی نشان می دهد به دلیل نگرانی در مورد گسترش coronavirus. در حالی که مقامات آتش ندارد تعداد بسیاری از گفت: آنها انتظار داشتند شلوغ تر از معمول تعطیلات از مردم تنظیم کردن غیر قانونی و آتش بازی.

“ما از شنیدن گزارش می دهد که بسیاری از آتش بازی می ایستد و فروش شد سریعتر از آنها تا کنون فروخته شده قبل از” Cornell گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو