18 مجروح در آتش سوزی کشتی در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو

سن دیگو — هجده نفر دچار جراحات جزئی در یک انفجار و آتش سوزی روز یکشنبه در هیئت مدیره یک کشتی در پایگاه نیروی د

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 تیر 1399

سن دیگو — هجده نفر دچار جراحات جزئی در یک انفجار و آتش سوزی روز یکشنبه در هیئت مدیره یک کشتی در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو, نظامی, مقامات گفت.

این آتش سوزی گزارش شد در مدت کوتاهی قبل از ساعت 9 صبح در USS Bonhomme ریچارد گفت: Mike رینی سخنگوی نیروی دریایی سطح نیروی, ناوگان آمریکا در اقیانوس آرام.

هجده نفر در بیمارستان بستری شدند با "غیر تهدید کننده زندگی صدمات" رینی گفت: در یک بیانیه کوتاه. او نیست که در جزئیات بیشتر.

قبلا گفته حداقل یک فرد برای درمان, دود استنشاق.

  • عناصری از USS Bonhomme ریچارد در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو یکشنبه, جولای 12, 2020, در سن دیگو پس از انفجار و آتش سوزی روز یکشنبه در هیئت مدیره کشتی در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو. (AP Photo/دنیس Poroy)

  • عناصری از USS Bonhomme ریچارد در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو یکشنبه, جولای 12, 2020, در سن دیگو پس از انفجار و آتش سوزی روز یکشنبه در هیئت مدیره کشتی در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو. (عکس دنیس Poroy از آسوشیتد پرس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

علت آتش نشانی تحت بررسی بود. آن را بلافاصله شناخته شده که در آن بر 840 فوت amphibious assault رگ انفجار و آتش سوزی رخ داده است.

شعله های آتش فرستاده می شود تا بزرگ پر از دود تیره قابل مشاهده در سراسر سن دیگو.

سن دیگو است Bonhomme ریچارد صفحه اصلی پورت و آن را تحت تعمیر و نگهداری روزمره در زمان آتش است.

حدود 160 ملوانان و افسران در هیئت مدیره رینی گفت: — به مراتب کمتر از هزار نفر به طور معمول در کشتی هنگامی که آن را در وظیفه فعال.

این کشتی دارای ظرفیت برای استقرار و زمین و هلیکوپتر و قایق های کوچک و وسایل نقلیه دوزیست.

یک سخنگوی نیروی دریایی در منطقه جنوب غرب گفت: محل آتش سوزی و آن اندازه شناخته شده نیست در این زمان.

آتش سوزی گزارش شد در مدت کوتاهی پس از 8:50 a. m. با توجه به سن دیگو آتش نجات داد. این اداره گفت در توییتر که حداقل یک ملوان مجروح شده است و 150 آتش گرفتند فروغ. آتش محقق همچنین اعزام شد.

علت آتش شناخته نشده بود. مردم در صحنه گزارش شنوایی یک انفجار.

به گزارش آسوشیتد پرس 200 ملوانان در حال برآورد شده است در هیئت مدیره صبح روز یکشنبه.

هیچ اطلاعات دیگری بود بلافاصله در دسترس است.

این کشتی در drydock در کل دینامیک NASSCO در سن دیگو در سال گذشته شده است و تحت نگهداری بیشتر در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو. آن آخرین اعزام در سال 2018 است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب