⓿ هر آن چیزی که درباره بودجه بندی شیمی کنکور باید بدانید ⓿

اگر به دنبال بهترین بازدهی در آزمون ها میباشید بهتر است که فقط به درصد خود در هر درس توجه کنید چون حاصل زحمات شما میباشد و تقلب یا هر عامل دیگری در آن موسسه حرف آخر بی تاثیر است. میخواهم یکمی خودمانی تر با شما صحبت کنم دوستان این وقت دارد می گذرد و کنکور شما بالاخره برگزار خواهد شد حالا چه بهتر که در این مدت زمان نهایت استفاده را کرده باشید و با نهایت دقت مطالعه داشته باشید و از کنکور سربلند بیرون بیایید و نه تنها برای کنکورتان استرس نداشته باشید بلکه برای نتایج اولیه و ثانویه هم کمتر دچار استرس شوید چون که خیالتان راحت است و شما تمام تلاشتان را برای رسیدن به موفقیت انجام داده اید. وقتی شما برای مطالعه و سایر کارهای روزانه تان برنامه ای را تدارک دیده اید در صورتی که کاری خارج از این برنامه ضروریت نداشت و کم اهمیت بود بهتر است برنامه تان را به صورت نصفه و نیمه انجام ندهید یا انجام آن را به یک روز دیگر محول نکنید چون که این روزها جمع می شوند و یکهو چشم باز می کنید و می بینید روز کنکور فرا رسیده است و تقریبا هیچ کاری سر جای خودش انجام نشده.

اما این فقط یک طرف قضیه است استرس حتی باعث می شود شما مطالبی را هم که خوانده اید فراموش کنید و این یک معزل بزرگ برای یک کنکوری محسوب می شود. فردی در این میان موفق خواهد بود که لغات را در جمله و داستان آموزش دیده یا هم تصویر آن لغت را در ذهن داشته باشد در این صورت شما کاری کرده اید که فراموشی لغات را به حداقل ترین حد ممکن رسانده و کار خود را راحت ساخته اید و همچنین سبب شده تا در کنکور با به یادآوری آن جملات یا تصاویر خیلی سریع به معنای لغت پی برده و در کم ترین زمان ممکن به جواب برسید. این قسمت کمی سخت و مهارتی محسوب می شود که خیلی از داوطلبان در آن مشکل دارند ولی برای اینکه از دیگران جلو باشید باید با تمرین کردن و تست زدن این مهارت را در خود تقویت کنید تا حداقل بتوانید 3 تست از آن را جواب دهید.

زبان انگلیسی از جمله دروسی می باشد که با وجود این که ضریبش نسبت به سایر دروس به استثنای عربی کمتر است ولی دارای اهمیت فراوان و تاثیر زیاد بر روی رتبه شما می باشد. منبعی که به شما تمامی فنون و تکنیک های لازم برای مطالعه گرامر و لغات و پاسخگویی به سوالات درک مطلب و کلوز تست را آموزش دهد یعنی کامل باشد ولی از روشی خاص استفاده کرده تا تایم شما که حکم طلا را دارد ذخیره کند. یک پکیج استثنایی که با استفاده از آن نه تنها برای شیمی بلکه برای تمامی دروس از تدریس فوق العاده بهره مند خواهید شد که با کمک آن تنها در 5 روز بر روی 15 درصد از کل کنکور مسلط خواهید شد و به 40 تست قطعی کنکور می توانید پاسخ دهید. 2- سه هفته مانده به کنکور سعی کنید حداقل 10 آزمون جامع کنکور یا آزمون های آزمایشی سال های گذشته را از خود بگیرید اما حتما از تک صندلی استفاده کنید و حتما ساعت را نگه دارید و تست ها را زمان دار بزنید و تصور کنید دفترچه سوالات کنکور جلوی شماست و واقعا سر جلسه هستید و یکی از راه های مقابله با استرس کنکور است که به شدت به شما کمک خواهد کرد.

در برنامه ی راهبردی دوره های جمع بندی خیلی کم هستند به طوری که اگر داوطلب در دوران آزمون های مبحثی نتواند مبحثی را مطالعه کند ، آنرا برای آزمون جمع بندی نگه میدارد و در آزمون جمع بندی کنکور هم حجم مطالب به حدی زیاد است که داوطلب به ندرت میتواند مطالب قبلی را دواره مطالعه نماید. در مقایسه ی آزمون های آزمایشی گزینه ی دو و آزمون های سنجش سطح سؤالات آزمونهای گزینه دو واقعا به کنکور نزدیک مشاوره کنکور 1400 تر است. اما درمقایسه ی آزمون های آزمایشی آزمون های گاج و آزمون های قلمچی را در یک دسته و آزمون های سنجش و آزمون های گزینه دو را در دسته ی دوم قرار میدهیم. آزمون های گزینه دو و سنجش هر سه هفته یکبار برگزار میشوند و آزمونهای قلمچی و گاج هر دو هفته یکبار برگزار میشود. از طرفی سطح سؤالات در بعضی از درس ها واقعا سخت است و گاها شاهد هستیم که سؤالات از چهارچوب کنکور لیست قیمت محصولات حرف آخر سراسری خارج میشوند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>