بررسی ویژگی ها و موقعیت قرارگیری برج ترنج کوهک منطقه ۲۲ تهران

با امکانات رفاهی برنج های ترنج آشنا شوید

 امکانات رفاهی موجود در هر پروژه مسکونی که اجرا می شود، اهمیت بسیار بالایی برای تمامی ساکنین بخصوص خانواده های دارای فرزند می باشند. این امکانات عبارتند از:

 1. لابی بسیار بزرگ و ۲۴ ساعته به صورت مبله
 2. سرویس های بهداشتی شیک و زیبا
 3. مهد کودک
 4. کتابخانه
 5. اتاق راهنما یا اطلاعات

و همچنین دارای امکانات ورزشی از جمله

 • زمین بازی پینگ پنگ
 • فضای مناسب برای والیبال
 • دارای فضای مناسب
 • فواره های آب بسیار زیبا
 • آلاچیق های شکیل برا خانواده ها
 • همچنین فضای امن برای رفت و آمد خانواده ها

 

مشخصات برج های ترنج در منطقه چیتگر

این برج در ۲۱ طبقه که هر طبقه آن دارای ۱۲ واحد است ساخته شده. طبقه هایی که ۴ واحد شمالی ۴ واحد جنوبی و دو واحد غربی و ۲ واحد شرقی هستند. این واحد ها دارای منظره های دیدنی کوهستان، دریاچه چیتگر اتوبان و فضای شهری مناسب است. این واحدها دارای ورودی مجزا و پنج لاین آسانسور فعال است که آسودگی خاطر را برای ساکنان به ارمغان می آورد.

البته برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این پروژه حتما به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.shafaf.ir/fa/news/519285/%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%AC-%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AC

ویو و منظره برج های ترنج

ویو و منظره متفاوت در تمام واحدها از جمله ویو کوهستان، ویو شهر تهران و منظره دریاچه و اتوبان وجود دارد. ساکنین این برج ها به دلیل نزدیکی به اتوبان در موقعیت بسیار مناسبی برای رفت و آمد قرار دارند. همچنین به دلیل نزدیکی به مراکز خرید، مراکز میوه و تره بار می توانند با خیالی بسیار آسوده به خرید خود بپردازند.

از سایر مزایای سکونت در این برج ها می توان به روف گاردن بودن ساختمان ،مجهز بودن ساختمان به سیستم اطفاء حریق و داشتن آنتن و ماهواره مرکزی اشاره کرد.

قیمت واحد های ساختمانی ترنج

 با توجه به پیش پرداخت مناسب و همچنین تعداد اقساط بلند مدت در واگذاری این واحدها، نقطه عطفی را برای مشتری ها و کسانی است که می خواهند صاحب خانه شوند، به وجود آورده است. این پرداختی ها به صورت ماهیانه و سالیانه می باشند.

بعد از اتمام اقساط و تسویه حساب با تعاونی ملک به صورت سند دار و ترک برگ سند به خریدار محترم واگذار می شود که می توان به نقطه ی امنی برای سرمایه گذاری و خرید خانه با آن اشاره کرد.

آشنایی با نحوه ساخت و ساز برج های ترنج

این ساختمان ها از لحاظ سازه و اسکلت سازی با استفاده از پیچ و مهره اسکلت بندی شده است که میزان مقاومت در برابر زلزله را تا ۹ریشتر را دارا است. این امر و ویژگی خود گواه بر متفاوت بودن، مدرن بودن و وجه تمایز با سایر ساختمان ها در سطح تهران است که از این حیث بسیار نادر و لوکس می باشد.

برج همچنین دارای ویوی ۳۶۰ درجه است که با توجه به روف گاردن بودن آن میتوان تصور کرد که دارای منظره بسیار شیک و فضای بسیار دلنشین است

ایندکسر

آموزش سئو