امروزه راه حل های مختلفی برای ضخیم شدن مو وجود دارد ، اما تنها یک محلول دائمی و طبیعی وجود دارد که می تواند رشد کند.

این محلول معمولاً مسیر طبیعی کاشت مو رویان سلامت را طی می کند.

کاشت موی طبیعی یا کاشت موی طبیعی مجموعه اقداماتی است که طی آن موهای طبیعی با روش های مختلف از یک بانک موی جداگانه (پشت سر) برداشته می شود و در مکان هایی که طاسی یا ضخیم شدن دارند کاشته می شود و باید کاشته شود.

این روشهای جمع آوری می تواند روشهای قدیمی مانند FUT یا FIT یا روشهای جدیدی مانند FUE ، Micro Graft ، MFIT ، DFIT باشد که در رابطه با تمام روشهای کاشت مو به طور مفصل در مورد آنها بحث خواهیم کرد. استفاده از فست فود و تجهیزات پخت و پز در خانه نیز بر سلامت مو تأثیر می گذارد.

از کاشت مو می توان برای ضخیم شدن یا کاشت ریش و سبیل ، ابرو و جای زخم (موضوعاتی از جراحی های سر ، ابرو و صورت و پوشاندن نقاط شکسته یا سوخته) استفاده کرد.

تاریخچه کاشت مو تقریباً به 6 دهه قبل برمی گردد. تئوری کاشت مو ابتدا توسط یک پزشک ژاپنی مطرح شد و دو دهه بعد توسط پزشک آلمانی دیگری عملی شد.

در طی این شش دهه ، آزمایشات و خطاهای زیادی برای یافتن بهترین روش کاشت و در نتیجه دستیابی به بهترین نتیجه انجام شده است.نتیجه همه این مطالعات و آزمایش و خطا استفاده از گرافت های کوچک یا فوق پیوندهای امروزی است.

کاشت مو با استفاده از فناوری Super Graft در یک مجموعه تخصصی از پوست و مو رویان سلامت نتایج بسیار موفقی داشته است و آنچه که قبلاً به بیهوشی طولانی و طولانی نیاز داشت ، اکنون به روشی بسیار ساده و سرپایی تبدیل شده است. نیازی به بیهوشی و بستری شدن در کاندیدای کاشت مو نیست.

علاوه بر این ، در این مرکز کاشت مو ، ابرو ، ریش و سبیل فقط در یک جلسه انجام می شود و نیازی به صرف چند روز برای این کار نیست.

به این دلیل که همه عزیزان از سراسر ایران عزیزمان که می خواهند موهای طبیعی خود را پیوند بزنند ، فقط باید یک روز را به این کار اختصاص دهند و احساس کنند که این کار را در زادگاه خود انجام داده اند.

روند کاشت مو به طور کلی

روند طبیعی کاشت مو معمولاً شامل 5 قسمت اصلی زیر است:

استخراج از اهدا کننده پیوند (که غالباً بانک موی فرد متقاضی است و در ناحیه گردن قرار دارد).

در این مرحله با استفاده از تکنیک های موجود در این ناحیه ، پیوند از محل اهدا کننده خارج می شود.

این تفسیر می تواند به چندین روش باشد ، در این بخش به طور خلاصه برخی از روشهای اصلی را شرح می دهیم:

آ. کاشت مو با تکنیک FIT
در این روش پیوندها با سوراخکاری یا نگه داشتن با دست برداشته می شوند و این یکی از قدیمی ترین روش ها در این زمینه است و تقریباً منسوخ شده است.

ب – کاشت مو با تکنیک FUE
در این روش مواد افزودنی توسط دستگاه الکتریکی FUI که دارای دقت و سرعت بسیار بالایی است از بین می روند.

J. کاشت مو با روش SUT
این تکنیک چیزی بیشتر از تکنیک FUI نیست و به سادگی یک نام غیر علمی برای روش FUE است و اگر در سایت ها و مقالات مشهور خارجی جستجو کنید ، متوجه می شوید که روش SUT هیچ پایه علمی ندارد.

د کاشت مو با روش Super FUE یا S.FUE
این روش در واقع همان روش FU است و تفاوت کمی دارد.

در این روش پیوندها از دستگاه الکتریکی FUU برداشته می شوند که از دقت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است و تفاوت آن با روش FUI این است که در این روش ، پیوندهای برداشته شده از مو پس از برداشت بریده می شوند. ) و پس از مرتب سازی و مرتب سازی در شکافهایی که قبلاً در منطقه مورد نظر ایجاد شده کاشته می شوند.

شایان ذکر است که پیوند و پیوند تأثیر زیادی در ظاهر طبیعی ناحیه کاشته شده دارد و باعث می شود که موهای کاشته شده مانند عروسک یا مسواک به نظر نرسد.

I. کاشت مو با روش FUT
در این روش با جراحی پیوندها برداشته می شود و یک نوار یا درپوش نازک برداشته می شود. با توجه به اینکه در این روش فاصله زمانی بین برداشتن و کاشت پیوندها بسیار زیاد است ، موهای کاشته شده توسط این روش از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

1- تفکیک ، جداسازی و طبقه بندی پیوندهای برداشته شده ، بر اساس نوع و ضخامت آنها

با توجه به تکنیک جمع آوری که در مرحله قبل توصیف شد (در صورت لزوم) در این مرحله ، پیوندهای برداشته شده از مرحله قبلی برای این منظور تحت میکروسکوپ های ویژه و توسط تیم برش و مرتب سازی جدا می شوند.

2- طراحی قسمتی که باید پیوندها کاشته شود. (مکانی که فشرده سازی یا طاسی دارد)

به محلی که قرار است پیوندها کاشته شود ، محل پیوند نیز گفته می شود.

3- طراحی گیرنده پیوند کاملاً با استفاده از سلیقه و نظر مستقیم متقاضی کاشت انجام می شود.

4- شکافهای بسیار متراکم و بسیار ریز در گیرنده ایجاد کنید

در این مرحله ، بسته به میزان گرافت های برداشته شده از موی نامزد ، ایجاد برش در محل گیرنده پیوند (مکانی که وی در آن فشرده سازی یا طاسی است) لازم است.

ظرافت ، تعداد ، عمق ، زاویه خواب و نحوه ایجاد این شکاف ها در نتیجه نهایی کاشت مو تأثیر زیادی دارد. بنابراین ، در این بخش توضیح مختصری در این زمینه خواهیم داد:

آ. ظرافت شکاف ها
در روند کاشت مو ، ظرافت شکاف ها بسیار مهم است ، زیرا شکافهای ریز می توانند در واحد سطح شکاف بیشتری ایجاد کنند و بنابراین کاشت مو بیشتر می شود.

از طرف دیگر ، ایجاد شکاف های ظریف باعث می شود قسمت کاشته شده طبیعی تر به نظر برسد.

یکی از دلایلی که خط موی فرد تا این حد مصنوعی یا به اصطلاح عروسک به نظر می رسد ، کمبود شکاف های ظریف در این قسمت است.

بسیاری از شکاف های رویان سلامت را می توان با کمک ابزارهای رویان سلامت و سوزن های بسیار نازک ساخت.

ب – تعداد پاس
تعداد برش های ایجاد شده در محل پیوند ، میزان تراکم موهای کاشته شده را تعیین می کند.

شایان ذکر است که شما هرگز نمی توانید تراکمی مانند تراکم موهای طبیعی ایجاد کنید.

از آنجا که مساحت کل پوست سر تقریباً 500 سانتی متر مربع است که حدود 200 تار مو در هر سانتی متر دارد و ایجاد این تعداد شکاف با ابزار موجود غیرممکن است ، اما با روش های رویان سلامت و به روز ، نزدیک به این تعداد شکاف می توان ایجاد کرد و این تعداد قابل قبول است و تفاوت زیادی در چهره کاندیدا ایجاد می کند.

با کاشت حدود 5000 پیوند روی سطح سر که دارای کمپوست کامل است ، می توان تراکم بسیار خوبی در این مکان ایجاد کرد. (واحد شمارش مو ، پیوند است نه مو. هر پیوند از چندین مو تشکیل شده است که از ریشه به هم متصل شده اند).

J. عمق شکاف ها
پوست از سه لایه تشکیل شده است.

به لایه های بیرونی و خارجی اپیدرم ، به لایه میانی درم و به لایه سوم هیپودرم می گویند.

در بخش ساختار و آناتومی پوست انسان ، ما به تفصیل در مورد این مفاهیم بحث خواهیم کرد.

ایجاد شکاف هایی که بسیار کم عمق هستند ، باعث می شود موهای کاشته شده خیلی سریعتر وارد مرحله رشد جدید شوند ، اما درعوض عمر طولانی ندارند.

بنابراین کاشت مو در عمق مناسب باعث ماندگاری بیشتر موهای کاشته شده می شود.

د زاویه شکاف: تنظیم زاویه شکاف بسیار مهم است ، زیرا پیوندهای کاشته شده در این شکاف ها در همان زاویه هایی که شکاف های قبلی ایجاد شده اند رشد می کنند. داشتن موهای مرتب و صاف با زاویه مناسب خواب همیشه بسیار مهم است.

این مسئله هنگام کاشت ابرو ، ریش و سبیل از کاشت مو اهمیت بیشتری دارد.

با توجه به نقش مهم و م ofثر این زوایا برای کیفیت نتیجه نهایی کاشت ، توجه ویژه به دقت در زاویه های کاشت ضروری است.

کاشت پیوندهای جدا شده در ناحیه گیرنده پیوند
در این مرحله پیوندها در بخشی که از قبل طراحی شده کاشته می شود و شکاف هایی در آن ایجاد می شود.

با توجه به اینکه در مرحله قبل شکافهای بسیار ریز و کوچکی ایجاد شده است ، قرار دادن ایمپلنت در این شکاف ها باید با دقت و ظرافت زیادی انجام شود تا در حین کاشت ریشه پیوندها آسیب نبیند ، زیرا اگر این ریشه ها آسیب ببینند آسیب دیده ، مو کاشته می شود ، رشد نمی کند. پارامتر مهم دیگر در این مرحله سرعت عمل است.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، باید سعی کنید زمان خارج شدن از گرافت از پوست را به حداقل برسانید تا پیوندهای کاشته شده کیفیت خود را از دست ندهند.

کلینیک رویان سلامت با استفاده از تیم پزشکی اختصاصی و واجد شرایط خود ، کلیه مراحل کاشت مو ، ابرو ، ریش و سبیل را به صورت تیمی انجام داده و با افزایش سرعت و دقت کاشت باعث صرفه جویی در وقت زیادی برای انجام این کار می شود.

از طرف دیگر ، کار گروهی باعث شده است که تمام مراحل کاشت مو ، ابرو و حتی ریش و سبیل فقط در یک روز انجام شود و عزیزانی که از نظر زمانی محدود هستند فقط می توانند یک روز را به این کار اختصاص دهند ، نتیجه دلخواه. به خودتان برسید.

موهای کاشته شده طی چند ماه دوباره رشد می کنند (طول این مدت مشخص نیست و برای هر فرد متفاوت است) و می توان آنها را با تیغ یا تیغ تراشید. در آخر باید گفت که این موهای کاشته شده تمام خصوصیات ریش طبیعی را نشان می دهد.

مهمترین و اساسی ترین روش ها یا تکنیک های کاشت مو

با پیشرفت علوم پزشکی و پیشرفت علوم مانند مهندسی پزشکی و پیشرفت آن ، تکنیک های کاشت مو پیشرفت خوبی داشته است.

در این بخش ما بهترین تکنیک های کاشت مو را معرفی می کنیم و در نهایت با مقایسه آنها با یکدیگر قصد داریم در انتخاب روش صحیح شما را یاری دهیم.

امروزه کاشت مو با روش ها و عناوین مختلفی انجام می شود ، تنها تفاوت در روش جمع آوری از بانک مو است و صرف نظر از روش جمع آوری ، کاشت مو به یک روش انجام می شود.

به عبارت دیگر ، نکته اصلی که روش های کاشت مو را از یکدیگر متمایز می کند و تأثیر بسیار چشمگیری در نتیجه گیری نهایی دارد ، روش حذف مو از مو است.

با انتخاب روش صحیح از بین بردن موهای زائد از بانک ، می توان تغییر بزرگی در چهره فرد ایجاد کرد.

زیرا با برداشت مناسب می توان در زمان کمتری موهای بیشتری را از مو خارج کرد و با کاهش فاصله زمانی جمع آوری تا کاشت ، کیفیت نهایی موهای کاشته شده را افزایش داد.

کاهش این فاصله از زمان برداشتن بافت قبل از پایان عمر مفید بسیار مهم است ، این بافت به پوست برگردانده می شود و کیفیت و طراوت آن حفظ می شود. به زمانی که تیم پزشکی از لحظه جمع آوری بافت تا لحظه کاشت آن دارند ، زمان طلایی گفته می شود.

کلینیک رویان سلامت همیشه با استفاده از ابزار پزشکی برای به روزرسانی و استفاده از یک تیم پزشکی مجرب (به جای استفاده از یک نفر) ، فاصله بین اپیلاسیون و کاشت را به حداقل رسانده است ، به طوری که پیوندهای کاشته شده همیشه از کیفیت بالایی برخوردار هستند و بنابراین کلینیک رویان سلامت پوست و مو 100 all از تمام کاشت ها را تضمین می کند.

تعیین کننده مقدار مو مورد نیاز برای کاشت در مناطقی که فشرده شده اند:

1- درجه طاسی

2- کیفیت و کمیت بانک موی منفرد

3- انتخاب روش جمع آوری مناسب از بانک مو به ازای هر نفر

از یک نظر ، طاسی یا طاسی را می توان به هفت نوع مختلف تقسیم کرد.

1- کاشت مو FUT FUT (روش جراحی)
در این روش ، یک دریچه (باند باریک) با جراحی از پشت کاندیدای کاشت مو برداشته می شود.

این فلپ زیر میکروسکوپ بریده می شود و به قطعات کوچکتر تقسیم می شود و پس از آن موها جدا و طبقه بندی می شوند.

سپس برش هایی در قسمت های سر کبود یا کچلی (با تیغه های بسیار ظریف) ایجاد می شود و موهای بدست آمده از دریچه در این برش ها کاشته می شود.

در این روش باقی ماندن جای زخم (خط جراحی) بعد از کاندیدا باقی مانده و با توجه به اینکه این عمل در کلینیک رویان سلامت پوست و مو انجام می شود بسیار ظریف است ، کمترین جای زخم را به جا می گذارد و بعد از مدتی بسیار کمرنگ می شوید .

این روش نیازی به تراشیدن موهای داوطلب ندارد و این روش معمولاً برای کاشت ابرو ، ریش و سبیل یا کاشت مو استفاده می شود.

این روش به تنهایی برای اقوامی که موهایشان بسیار کوتاه است و درصد طاسی آنها بیش از حد معینی است ، قابل انجام نیست.

برای برداشتن دریچه نیازی به بیهوشی کاندیدای کاشت مو نیست و این کار با بی حسی موضعی انجام می شود.

فلپ برداشته شده (بسته به کیفیت و تراکم مو از مو) معمولاً شامل 1300 تا 3000 پیوند است.

سپس محل برداشت بسیار ظریف دوخته شده و به دلیل اینکه مسیر برداشت در جهت رشد مو است ، محل برداشت به خوبی ترمیم شده و محل آن قابل مشاهده نیست.

این روش که به آن جراحی نیز گفته می شود ، نیازی به تراشیدن ندارد و فقط لازم است ناحیه ای که باید دریچه از آن خارج شود را ببرید. دریچه برداشته شده زیر میکروسکوپ بریده می شود و به دسته های یک ، دو یا سه تار مو تقسیم می شود تا برای کاشت آماده شود.

این دسته ها در مکان های خود کاشته می شوند تا موهای کاشته شده به شکل عروسک در نیایند. کاشت مو با یک خط رشد طبیعی در زیر توضیح داده خواهد شد.

2- کاشت مو FIT FIT (روش قدیمی بدون جراحی)
در این روش ، در پشت کاندیدای کاشت مو یا بانک مو ، گرافت هایی که برای کاشت در قسمت های کوچک گردن مناسب هستند ، بر اثر ضربه برداشته می شوند و در برش های ایجاد شده در سر بیمار بدون جراحی کاشته می شوند. نیاز به برش

این روش به عنوان کاشت مو بدون جراحی یا تک پیوند شناخته می شود.

از آنجا که این روش دیگر نیازی به جراحی در پشت نامزد ندارد ، بخیه ها یا جای زخم باقی نمی ماند.

این روش مانند روش فوق فقط برای عزیزانی که موهای کم پشت و کم پشت دارند قابل استفاده نیست و برای رسیدن به تراکم مناسب ، آنها باید ترکیبی از این روش و روش FUT را که ترکیبی از این دو روش است ، اصطلاحاً روش ترکیبی. یا ترکیبی یا ترکیبی.

نیازی به جراحی کاشت مو با روش FIT نیست ، اما تراشیدن کامل مو ضروری است ، زیرا فقط ریشه مو را می توان با سوراخ کننده از مو جدا کرد و اگر مو بلند باشد ، نمی توان با سوراخ کاری آن را از بین برد.! !

3- کاشت مو به روش FUE یا Super Graft (روش جدید بدون جراحی)
روش F.U.E یا supergraft که جدیدترین روش کاشت است ، از معایب روش FUT و FIT برخوردار نیست.

این روش نیازی به جراحی یا برداشتن با سوراخکاری ندارد و از بین بردن مو کاملاً توسط دستگاه انجام می شود و با توجه به اینکه ریشه یا فولیکول مو را می توان به طور کامل و صحیح با دستگاه از روی مو و در یک سطح کاشته شده با کم بخشی از پشت ،

ترمیم کامل موهای کاشته شده را تجربه کنید و به عبارت ساده تر ، وقتی از این روش استفاده می کنید ، می توانید به نامزد کاشت مو تعهد دهید که تمام موهای کاشته شده رشد کند.

در این روش ، موهایی که برای کاشت در قسمت های پایین سر مناسب هستند ، در پشت فرد متقاضی برای کاشت مو یا مو پیوند می خورند ،

این دستگاه از دستگاه FUE جمع آوری می شود و در برش هایی که در سر بیمار ایجاد می شود بدون نیاز به برش کاشته می شود.

این روش همچنین به عنوان کاشت مو بدون عمل دستگاه جدید یا پیوند یک دستگاه شناخته می شود.

از آنجا که این روش دیگر نیازی به جراحی در پشت نامزد ندارد ، بخیه ها یا جای زخم باقی نمی ماند.

برخلاف روشهای فوق ، این روش فقط برای عزیزانی مفید است که سطح موی کمری در پشت دارند ، مگر اینکه بانک موی جداگانه ای مناسب نباشد و تراکم مناسبی نداشته باشد.

تفاوت بین روشهای FIT و FUI
تفاوت این دو روش در روش جمع آوری مو است و هیچ تفاوتی در روش کاشت وجود ندارد ، از طرفی به دلیل استفاده از مشت در روش FIT ، میزان خطا در حدود 20٪ است.

این بدان معناست که 20٪ از موهای برداشت شده در هنگام برداشت می تواند آسیب ببیند و در نهایت ممکن است 20٪ از موهای کاشته شده رشد نکند.

با این حال ، با روش FUI ، ریشه یا فولیکول مو از دستگاه FUI برداشته می شود ، که احتمال رشد همه موهای کاشته شده به طور جداگانه به صورت موهای طبیعی کاهش می یابد.

از طرف دیگر ، میزان حذف موهای زائد در روش FUE بیشتر از روش FIT است ، به این معنی که مدت زمان خارج شدن بافت از بدن برای خارج شدن از بدن بسیار کمتر از روش FIT است ، که تأثیر قابل توجهی دارد در کیفیت نهایی موهای کاشته شده

تفاوت بین روش های FUT و FUY

مقایسه روش FUT با FIT
مقایسه روشهای جراحی کاشت مو با روشهای غیر جراحی

چرا استفاده از روش های ترکیبی اغلب م thanثرتر از استفاده از تنها یک روش در کاشت مو است؟

پاسخ این سوال در دو نکته بسیار مهم نهفته است:

تعداد موهای قابل برداشت و عمر مفید بافت (پیوند) و کیفیت موهای کاشته شده

1. تعداد موهایی که می توانند از بین بروند:

به دلیلی که توضیح داده خواهد شد ، تعداد موهایی که می توانند برداشته شوند و بنابراین در جراحی FUT کاشته می شوند ، بیشتر از روش های غیر FIT یا FUE است.

توضیح: یک مستطیل به اندازه 10 1.5 1.5 سانتی متر پشت سر (بانک مو) در نظر بگیرید. این ابعاد معمولاً ابعاد یک نوار استاندارد (پوشش) برای برداشتن در پشت است (به شرطی که افتادگی پوست مناسب باشد). فرض کنید در این مستطیل حدود 3000 پیوند مو وجود دارد.

اکنون می خواهیم از این منطقه استخراج کنیم:

الف) استفاده از روش هایی برای جمع آوری پیوندهای منفرد مانند FIT ، FUY و …

در این حالت ، ما نمی توانیم تمام موهای این ناحیه را از بین ببریم ، زیرا با این کار و برداشتن تمام 3000 پیوند در این ناحیه ، یک مستطیل 10 1.5 5/1 پشت سر خالی می شود و کچل می شود.

بنابراین برای جلوگیری از این امر ، در بهترین حالت می توانیم فقط 30٪ از این ساقه ها را برداریم تا 2000 پیوند باقیمانده را از 1000 پیوند برداشته شده پوشانده تا از طاسی جلوگیری شود.

این ارقام تقریبی نشان می دهد که ما فقط از 30 درصد ظرفیت موجود استفاده کرده ایم.

ب) استفاده از روش های برداشتن جراحی یا برداشتن نوار مانند FUT

یک نکته بسیار مهم هنگام استفاده از روش جراحی F.U.T این است که در این حالت می توانیم تمام پیوندهای این مستطیل را برداریم.

زیرا در این حالت پس از برداشتن کامل (با پوست ، نه فقط با مو) این مستطیل ، طول پایینی این مستطیل را به طول بالا می رسانیم و می دوزیم.

و پس از انجام این کار ، می توان از 3000 پیوند در این دریچه یا نوار برهنه استفاده کرد ، و برای این تعداد قابل توجهی از گرافت ، اگر اندازه موهای پشت فرد تقریباً باشد ، فقط یک خط ظریف در گردن باقی می ماند. درز یا خط 1.5 سانتی متری تشخیص داده نمی شود

و فقط وقتی مشخص خواهد شد که فرد موهای خود را کاملا تراشیده باشد.

در کلینیک رویان سلامت ، به دلیل اینکه دریچه با حساسیت و ظرافت بالایی برداشته می شود ، کمترین زخم و زخم بر جای می گذارد.

تشخیص ابعاد این مستطیل به ویژه عرض آن بسیار حساس است و توسط متخصص پوست تعیین می شود. عرض این باند با نرمی و افتادگی پوست بیمار ارتباط مستقیم دارد.

این بدان معناست که در افرادی که پوست سفت دارند و افتادگی پوست آنها کم است ، اگر عرض باند خیلی زیاد باشد ، این باعث می شود که دو لبه پوست به یکدیگر نرسد و در نهایت جای زخم یا جای بدی ایجاد می کند.

۲. عمر مفید بافت و کیفیت موهای کاشته شده
به دلایلی که توضیح داده خواهد شد ، کیفیت موهای کاشته شده در جراحی FUT بالاتر از روش های بدون جراحی FIT یا FUE است.

توضیح: همانطور که می دانید ، مو یک عضو و بافت زنده است و به محض اینکه از پوست خارج شود ، می تواند برای مدت زمان محدودی زنده بماند و باید بلافاصله به پوست برگردد و با خون تغذیه شود تا کیفیت خود را از دست دهد.

هرچه موها از بدن خارج شوند ، احتمال موفقیت کاشت مو کمتر است و این از رشد مجدد موهای کاشته شده جلوگیری می کند ، زیرا بافت کاشته شده از مدت زمان طولانی بین جمع آوری و کاشت از کیفیت برخوردار بوده است. خودم.

بنابراین ، هرچه زمان بین اپیلاسیون (پیوند) و کاشت کمتر باشد ، کیفیت کاشت مو بالاتر است و کاشت مو نیز موفقیت آمیزتر خواهد بود و کاشت مو نیز بهتر انجام می شود.

در صورت انجام عمل FUT برای از بین بردن مو یا گرافت از موی فرد ، بلافاصله پس از برداشتن نوار (دریچه) از پشت سر ، روند جدا سازی مو از نوار برداشته شده آغاز می شود.

و هنگامی که موها مرتب و جدا شدند ، به تیم کاشت تحویل داده می شوند و مراحل کاشت آغاز می شود.

شایان ذکر است که تیم کاشت نیازی به انتظار برای تکمیل جدا شدن مو (گرافت) و سپس کاشت را شروع نمی کند. در این روش مدت زمان ماندگاری بافت خارج از بدن از عمر مفید آن کمتر است.

با این حال ، در روش جمع آوری FIT ، تیم کاشت باید صبر کند تا مرحله جمع شدن پیوند کامل شود ، و سپس پیوند پیوندهای برداشته شده را ادامه دهد.

این مدت زمان خارج شدن بافت از بدن را افزایش می دهد و بنابراین کیفیت موهای کاشته شده کاهش می یابد و در نهایت همه موهای کاشته شده دوباره رشد نمی کنند.

نتیجه گیری: با مقایسه روش های FUT و FIT در می یابیم که کیفیت و همچنین تعداد پیوندهایی که می توان در روش های جراحی مانند FUT برداشت.

4- روش BHT BHT (روش حذف موهای زائد بدن)
در این روش موها را از قسمت هایی مانند جلوی سینه یا کمر یا چانه (نزدیک گردن) برای کاشت در قسمت هایی از سر که فشرده شده اند ، برمی دارند.

کاشت مو برای افرادی که بانک موی خوبی دارند نیازی به برداشتن از قسمت های دیگر بدن نیست ، زیرا موهای این افراد برای ایجاد تراکم قابل قبول کافی است.

هنگام برداشتن سینه ، کمر یا حتی پاها باید توجه داشت که پیوندهای این نواحی از نظر ضخامت ، دوام ، پوشش و زاویه خواب با پیوندهای سر متفاوت است و فقط می توان از آنها برای فشرده سازی موهای کاشته شده استفاده کرد. بیشتر (مو) برگرفته از بانک مو) استفاده شده است

و کاشت مو نمی تواند به غیر از فولیکول های مو (موهای پشت سر) موهای دیگری انجام شود.

در ارتباط با برداشتن ریش ، مسئله متفاوت است و می توان پیوندهای گرفته شده از ریش را متفاوت حساب کرد ، زیرا این پیوندها از پیوندهای روی سینه و پشت و احتمال موفقیت در کاشت مو از ریش دوام بیشتری دارند. روی سر بیش از 80٪ است.

* چرا خط رشد اکثر افرادی که موهای خود را به صورت مصنوعی یا به اصطلاح عروسک یا مسواک کاشته اند؟

به عبارت دیگر

کاشت رشد موی طبیعی چیست؟

پاسخ: برای پاسخ به این س firstال ، ابتدا باید به تفاوت های سر که کاشت مو یا کاشت موی طبیعی بر روی آن انجام می شود و سر طبیعی با موهای ضخیم اشاره کنیم.

1- مو و گرافت های کاشته شده در خط رشد (خط مو)
موها روی پوست سر طبیعی رشد می کنند به گونه ای که فرهای نازک و کرکی که پیوند نامیده می شوند ، نوع یک هستند.

خط رشد را شکل دهید و هرچه از خط رشد مو به بالا برویم ، معمولاً مواد مو ضخیم تر و نوع پیوندها بالاتر است.

با این حال ، در اکثر موارد ، این نکته در کاشت مو در نظر گرفته نمی شود و به جای استفاده از نوع 1 یا توده های کرکی برای کاشت خط رشد ،

برای اینکه خط رشد کاملاً طبیعی به نظر برسد ، از نوع مسدود نوع 3 یا حتی 4 استفاده می شود که بیشتر مناسب کاشت در پوست سر یا مناطقی غیر از خط رشد است.

دلیل این امر ممکن است عدم توجه به جزئیات توسط تیم پزشکی و تکنسین ها ، عدم استفاده از نیروی متخصص برای جدا کردن گرافت ها ، عدم انتخاب روش مناسب کاشت و … باشد.

2- ترک و حفره هایی که مو از آنها رشد کرده است
برش هایی که به طور طبیعی روی سر قرار دارند بسیار نازک هستند به طوری که قابل مشاهده نیستند ، در حالی که در مراحل کاشت مو ، برای قرار دادن موها روی پوست سر ، باید برش هایی در سر ایجاد شود که اگر این برش ها کافی نباشد کوچک ، نتیجه کاشت ، کاملا عروسک خواهد بود.

3- تفاوت در تراکم مو
هرچه موهای کاشته شده ضخیم تر باشد ، پوست سر کاشته شده طبیعی تر به نظر می رسد و پوست سر کمتر دیده می شود.

برای ایجاد تراکم بالا ، اول از همه ، باید یک بانک موی خوب داشته باشید ، همچنین برای استفاده بهینه و مفید از بانک مو ، باید شکاف های دقیق و ظریف بیشتری در پوست سر ایجاد شود.

برای ایجاد شکاف بیشتر در واحد سطح ، باید از تیغه ها و ابزار دقیق و دقیق استفاده کنید.

به عنوان مثال ، با استفاده از ابزارها و تیغه های ساده ، می توانید 10 شکاف در یک دایره با یک شعاع ایجاد کنید ، در حالی که با استفاده از تیغه های نازک تر ، می توانید 50 شکاف ایجاد کنید.

نتیجه 5 برابر چگالی خواهد بود.

کلینیک رویان سلامت با بهره گیری از تیم متخصصان پزشکی و تکنسینهای مجرب و بهره گیری از جدیدترین روشها در زمینه کاشت مو ، کلیه موارد فوق را با دقت هرچه تمامتر در کلیه مراحل کاشت مشاهده کرده است.

و این منجر به این واقعیت شده است که بیش از 95٪ از پیوندهای انجام شده در این مجموعه بسیار طبیعی بوده و در نتیجه 95٪ از کاندیداهای کاشت مو راضی هستند.

منبع لینک کاشت مو : https://rebrand.ly/ydkzt6y

آموزش سئو