نصب فورتنایت برای گوشی های اندرویدی بسیار آسان است ، فقط ادامه مقاله را بخوانید و مراحل نصب صحیح فورتنایت را دنبال کنید.

همانطور که انتظار می رفت ، Epic Games سرانجام فورتنایت را برای گوشی های اندرویدی منتشر کرد. اما توجه داشته باشید که این بازی در فروشگاه Google Play نیست نصب فورتنایت روی گوشی باید به صورت دستی روی گوشی اندرویدی انجام گیرد

یکی از ویژگی های خوب اندروید ، توانایی نصب فایل های APK (کیت های بسته Android) از هرجای دیگر است. این ویژگی باعث می شود تا توسعه دهندگان بتوانند برنامه ها و بازی های خود را در دسترس کاربران خود قرار دهند تا بتوانند آنها را آزمایش کنند. البته اگر بخواهیم برنامه ای را از مکانی غیر قابل اعتماد روی تلفن خود نصب کنیم ممکن است خطرات وجود داشته باشد. پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از هرگونه فایل مخرب در تلفن خود ، 7 نکته برای شناسایی برنامه های جعلی در بازارهای Android و iOS را مطالعه کنید.

آموزش نصب فورتنایت گوشی

تا زمانی که این بازی فقط مخصوص گوشی های سامسونگ باشد ، می توانید با مراجعه به فروشگاه سامسونگ یا Galaxy Apps به راحتی بازی فورتنایت را نصب کنید. برای شروع ، ابتدا با تلفن خود به آدرس www.fortnite.com/android بروید.

پس از آن ، دکمه Samsung را لمس کنید. با این کار می توانید به فروشگاه سامسونگ بروید و در آنجا می توانید با اجرای دکمه “Install” پخش کننده بازی را نصب کنید.

پس از بارگیری لانچر بازی ، نصب بازی شروع می شود. اکنون Install را که یک دکمه زرد است لمس کنید و برای شروع بارگیری بازی Allow را بزنید. پس از اتمام بارگیری ، به سادگی “راه اندازی” را لمس کنید تا بازی راه اندازی شود.

همانطور که در بالا ذکر شد ، یک دوره منحصر به فرد برای تلفن های سامسونگ وجود دارد. اما پس از پایان این دوره ، می توانید فورتنایت را روی تلفن Android نصب کرده و از آن لذت ببرید. برای دیدن لیستی از تلفن های فورتنایت اینجا را کلیک کنید.

آموزش سئو