چگونه استیکر درست کنیم

آیا به دنبال یک پروژه صنایع دستی جدید هستید؟ برخی از برچسب ها را امتحان کنید! استیکرها با استفاده از موادی که احتمالاً در اطراف خانه دارید آسان است. همچنین می توانید با استفاده از کاغذ برچسب ، برچسب هایی با ظاهر حرفه ای تهیه کنید ، که در بسیاری از فروشگاه های لوازم اداری و صنایع دستی موجود است. یاد بگیرید که چگونه می توان برچسب ها را به سه روش مختلف تهیه کرد: استفاده از چسب خانگی ، نوار بسته بندی یا کاغذ برچسب.

روش
1
چاپ استیکر تبلیغاتی
تصویری با عنوان ساخت استیکر مرحله 1
طراحی برچسب ها. هنگام ساخت برچسب های خود ، آسمان از نظر طراحی محدودیت دارد. از هر نوع نقاشی که می خواهید استفاده کنید: مداد رنگی ، نشانگر ، پاستیل ، مداد رنگی ، هر چیز دیگری. اطمینان حاصل کنید که ظروف نقاشی شما قابل شستشو نیست. [1] طرح های برچسب را روی یک کاغذ نازک مانند کاغذ برگ یا کاغذ شل از یک دفترچه یادداشت بکشید. این گزینه های خلاقانه را هنگام فکر کردن بر روی طرح های برچسب در نظر بگیرید:
از خود یا عکسهای پرتره دوستان یا حیوانات خانگی بکشید.
تصاویر و کلمات مرتب از مجلات و روزنامه ها را برش دهید.
تصاویری را که آنلاین پیدا می کنید ، چاپ کنید یا تصاویری که در رایانه خود بارگذاری کرده اید. برای بهترین نتیجه آنها را روی کاغذ نازک رایانه چاپ کنید نه کاغذ عکس.
با استفاده از برچسب های برچسب که می توانید بصورت آنلاین پیدا کنید ، از برچسب های قبلی استفاده کنید.
با استفاده از تمبرهای لاستیکی عکس بگیرید.
تصویر را با زرق و برق تزئین کنید.

2
برچسب ها را قطع کنید. برای برش طرح هایی که ترسیم کرده اید یا چاپ کرده اید از قیچی استفاده کنید. برچسب ها را به اندازه دلخواه خود کوچک و کوچک کنید. برای لمس اضافی ، از قیچی دفترچه استفاده کنید که طرح های تزئینی را در اطراف لبه ها برش می دهد.
سعی کنید از یک دستمال کاغذی استفاده کنید تا از کاغذهای طرح دار برچسب های قلب ، ستاره و سایر شکل ها استفاده کنید.

تصویری با عنوان ساخت استیکر مرحله 3
3
چسب را درست کنید. این چسب شبیه به چسب روی فلپ های پاکت است و استفاده از آن برای کودکان بی خطر است. این برچسب ها به بیشتر سطوح متصل می شود اما مواد شیمیایی سختی را شامل نمی شود. [2] برای تهیه چسب ، مواد زیر را در یک کاسه مخلوط کنید تا کاملاً ترکیب شوند:
پاکت ژلاتین ساده
4 قاشق غذاخوری آب جوش
1 قاشق چایخوری شکر یا شربت ذرت
چند قطره عصاره نعناع یا وانیل ، برای طعم دادن. [3]
از انواع مختلف عصاره برای طعم های سرگرم کننده استفاده کنید! با استفاده از طعم دهنده های مختلف ، انواع مختلفی از برچسب ها را بکارید ، برچسب هایی را برای دوستان خود با طعم های غافلگیرکننده تهیه کنید ، یا از عطر و طعم های خاصی برای تعطیلات برای کریسمس ، روز ولنتاین یا عید پاک استفاده کنید.
هنگامی که با چسب به پایان رسید ، آن را در یک ظرف هوایی در یخچال نگهداری کنید. این چسب یک شبه ژل می شود. برای روان کردن آن ، ظرف را درون یک کاسه آب داغ قرار دهید. [4]
این چسب همچنین می تواند برای مهر و موم کردن پاکت ها استفاده شود.

 

4
برچسب ها را رنگ کنید. برچسب ها را به صورت وارونه روی یک برگه کاغذ موم شده یا فویل آلومینیومی بچرخانید. برای رنگ آمیزی قسمت پشتی استیکرها با مخلوط چسب از یک برس رنگ یا قلم مو استفاده کنید. پس از اتمام ، بگذارید مخلوط کاملاً خشک شود.
دیگر نیازی به خیس کردن برچسب ها با چسب نیست. فقط روی یک پوشش سبک برس بزنید.
اطمینان حاصل کنید که قبل از استفاده از برچسب ها کاملاً خشک است.
استیکرهای خود را در یک کیسه پلاستیکی یا یک جعبه نگهداری کنید تا زمانی که آماده استفاده از آنها شوید.
تصویری با عنوان ساخت استیکر مرحله 15
5
برچسب ها را لیس بزنید. هنگامی که شما آماده استیکرها را به سطوح مختلف بچسبانید ، مانند یک تمبر ، پشت را لیز کنید و لحظه ای آنها را روی سطح فشار دهید. چسب خانگی کاملاً قوی است ، بنابراین مراقب باشید جایی که آنها را می چسبانید.

روش
2
ساخت برچسب بسته بندی

1
برچسبها را از مجله ها جدا کنید یا طرح های خود را چاپ کنید. برای این روش به طرحهایی نیاز دارید که قبلاً روی کاغذ با جوهر ضد آب چاپ شده باشند. می توانید از مجلات یا کتابهای براق استفاده کنید ، یا می توانید با جوهرهایی که پرینتر شما برای چاپ طرح ها از رایانه استفاده می کند ، آزمایش کنید. اگر در حال چاپ تصاویر هستید ، قبل از تلاش برای برچسب چاپ ، یک نسخه آزمایشی تهیه کنید تا کمی خیس شود. [5] تصاویر و کلماتی را که دوست دارید با استفاده از یک جفت قیچی برش دهید.
هنگام انتخاب تصاویر ، به عرض نوار بسته بندی فکر کنید. هر برچسب باید بتواند در یک نوار جا بگیرد. تصویر می تواند اندازه نوار بسته بندی یا کوچکتر باشد.
اگر می خواهید یک برچسب بزرگتر داشته باشید ، مجبور خواهید بود که دو تکه نوار بسته بندی را روی هم قرار دهید. این می تواند مشکل باشد. شما باید نوار را هماهنگ کنید به طوری که آنها فقط کمی همپوشانی دارند ، بنابراین هیچ کاغذی از آن نمی خواهید. این می تواند برچسب شما را خراب کند. درز خواهید داشت که در آن دو قطعه نوار با هم ملاقات می کنند.

2
طرح های برچسب را با نوار بسته بندی بپوشانید. یک قطعه نوار بسته بندی شفاف را به اندازه کافی بزرگ برش دهید تا یک طرح کامل بریده شده را بپوشاند. آن را در قسمت جلوی طرح که برش داده اید یا چاپ کرده اید قرار دهید. پایین را فشار دهید تا نوار به طرح بچسبد.
هنگام قرار دادن نوار روی برچسب ، حتماً نوار را با دقت روی طرح قرار دهید. حرکت نوار بعد از شروع چسبندگی ، می تواند تصویر را پاره کند. همچنین سعی کنید هنگام استفاده از آن هیچ حباب یا چروک در نوار نداشته باشید.
استفاده از نوار دو طرفه را در نظر بگیرید. چسب دو طرفه به اشکال مختلفی ارائه می شود – رول ، ورق یا حتی ماشین های برچسب ساز مانند Xyron
استفاده از Washi Tape را در نظر بگیرید. شستشو