ویژگی‌های مهم فصل اول براول پس

جدیدترین فصل براول استارز، Tara’s Bazaar، اینجاست. آخرین فصل یک براول پس جدید و موردانتظار جدید را به بازی آورده است.

براول پس به بازیکنان این امکان را می‌دهد که با ارتقاء سطوح، جوایز اضافی زیادی در بازی کسب کنند. دو نوع پاس وجود دارد: یک نسخه رایگان و دیگری پولی. نسخه پولی جوایز بالاتری ارائه می‌دهد و 170 سنگ یا 9.99 دلار هزینه دارد. برای پیشرفت در ردیف‌ها و باز کردن قفل پاداش‌ها، بازیکنان باید کوئست‌ها را تکمیل کنند و توکن‌ها را به دست آورند. این توکن ها به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در ردیف ها پیشرفت کنند.

همچنین دو نوع ماموریت وجود دارد که با نسخه رایگان و پولی براول پس ارائه می شود. ماموریت های رایگان آسان تر هستند و هر 24 ساعت یکبار بازنشانی می شوند. براول پس پولی دارای ماموریت‌های سخت‌تر به همراه موارد رایگان است. این ماموریت‌های سخت‌تر در یک روز بازنشانی نمی‌شوند و تعداد توکن‌های بیشتری نسبت به ماموریت‌های رایگان ارائه می‌دهند.

در کل 60 طبقه وجود دارد. به جای تکمیل ماموریت‌ها، بازیکنان می‌توانند 30 سنگ قیمتی بپردازند تا فورا قفل یک ردیف را باز کنند. با پرداخت 250 جم نیز می‌توان قفل ردیف‌های جایزه را باز کرد.

بزرگ‌ترین ویژگی براول پس، شخصیت کروماتیک جدید Gale است. او در ردیف 30 براول پس این فصل در دسترس است و به گلوله های برفی شلیک می‌کند. فوق العاده گیل در حین وارد کردن آسیب، دشمنان را از بین می‌برد و او را به گزینه خوبی برای کنترل جمعیت تبدیل می‌کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته براول پس این فصل، پوسته انحصاری Merchant Gale است. پوسته در آخرین لایه پاس که 60 است باز می‌شود.

علاوه بر سکه ها، پاور پوینت ها و جواهرات، گذرگاه Tara’s Bazaar براول پس جعبه‌های زیادی نیز ارائه می‌دهد. هر کدام 14 جعبه Brawl و Mega Box وجود دارد. بیش از 33 جعبه بزرگ را نیز می توان از طریق پاس باز کرد.

کروماتیک برولر:

حمله اصلی: گرداب قطبی – گیل مجموعه وسیعی از باد و برف را به سمت دشمنان خود می‌وزاند.

توانایی فوق‌العاده: نیروی گیل – گیل وزش باد قدرتمندی را ارائه می‌کند و تمام دشمنانی را که در مسیر خود گرفتار شده‌اند را عقب می‌زند.

گجت: پرتاب کننده بهار – گیل یک پد پرش را زیر پا می‌اندازد و دوست و دشمن را به طور یکسان به هوا پرتاب می‌کند.

Star Power: Blustery Blow – وقتی دشمنان به دیوار فشار می‌آورند، فوق‌العاده شگفت‌زده می‌شود

Star Power: Second Wind – افزایش سرعت به Brawlers دوستانه ای که در مسیر Super خود قرار گرفته اند.

پوسته های جدید!

1.      پادشاه بربر بول – دهمین سالگرد سوپرسل!

2.      Trader Gale – براول پس انحصاری!

3.      Rogue Mortis – 150 جم

4.      جوانه گرمسیری – 30 گوهر

 

5.      گارد ریکو – 150 جواهر

ایندکسر

آموزش سئو