نهال گردو تویسرکان به عنوان رقم نهال گردو بومی در ایران یکی از ارقام با بازدهی فوق العاده می باشد که بسیار نیز مورد استقبال تمامی مردم قرار گرفته است.بررسی درخت گردو تویسرکان با توجه به ارزش آن در بین درخت گردوها در این بخش می باشد.درخت گردو یکی از ارزشمند ترین درخت های بارده در ایران و جهان است که دارای برگ های پهن و ارتفاع بسیار بالا و سایه انداز مناسب است دارای چوبی بسیار ارزشمند و تنومند است .در تمام کره ی زمین از مرکز تا شرق اروپا و تا دور دست ها این درخت گردو کاشت می شود. در این روش شما می توانید از طریق جستجوی سریع و انتخاب گزینه خرید انواع نژاد گردو، در سریع ترین زمان نهال مورد علاقه خود را سفارش دهید.

هرس نهال گردو یک ساله
نام این نوع از نهال ها به این دلیل به هارتلی شناخته شده است که زوج جوانی این نوع از نهال را یافته و به سایر نقاط معرفی نموده اند. برای باروری بیشتر می توان ۲ گونه ی متفاوت از درخت گردو یا چند درخت از یک نوع را در کنار هم بکارید . اما اگر می خواهید آن را در باغچه و یا باغ بکارید بهتر است قبل از کاشت ، برای پر کردن خاک چاله از ترکیبات کود پوسیده دامی با خاک استفاده کنید . پیت ماس تهیه کرده و بذر های سرما دیده را در عمق ۷ سانتی متری و به حالت عمودی در خاک بکارید . دماهای بالا (۳۵ الی ۴۰ درجه سانتی گراد ) نیز باعث سوختن برگ ها ، سوختن پوست سبز رنگ میوه ها و در نتیجه سیاه شدن مغز گردو می شود .

ماسه در محیط هایی با دمای ۳ الی ۴ درجه سانتی گراد ( می توان درون یخچال گذاشت ) به مدت ۹۰ روز قرار داده تا نیاز سرمایی بذر برای جوانه زنی فراهم شود . دوره سرمایی: با گذراندن دورهی سرمایی قبلاز کاشت نهال گردو، محصولدهی و همچنین مقاومت سرمایی درختان به میزان چشمگیری افزایش میابد. Fernor همچنین باید با انواع گرده افشان آن کاشته شود. پرورش گردو در گلدان های گل می تواند بسیار جذاب باشد و این امر امروزه با پیشرفت علم حاصل می شود. علاوه بر این ، به دلیل مزایای اقتصادی برای باغداران ، قیمت نهال گردو فرنور بسیار مقرون به صرفه تلقی می شود.

نهال گردو سانلند
و محصول ان نیز به قیمت بالاتری به فروش میرسد. اما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گذاری ، برخی از نهالستان های معروف را در زیر معرفی خواهیم کرد. کارشناسان به این فکر افتادند که بهترین ارقام ، میتواند ارقام نهالی باشند که در خشکبار کشور استفاده مورد استفاده قرار میگیرند. قبل از کاشت هر نوع درخت میوه اعم از گردو ، باید کیفیت ، غنی بودن و عناصر خاک مورد بررسی قرار گیرد . هرس این درختان از مرحله ی مهم باغبانی است چراکه در تولید بیشتر و محصول با کیفیت تر نقش بسیار مهمی دارد . قلمه زدن از درختان گردو روش مرسومی نیست و ریشه دار شدن قلمه ها کار سخی بوده و گاها با شکست روبرو است . چراکه ریشه های این درخت تا عمق ۲/۵ الی ۳ متری خاک نفوذ می کنند .

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از نهال گردو سانلند دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

آموزش سئو