معرفی فصل سوم براول پس

فصل 3 Brawl Stars ماه گذشته از 14 سپتامبر آغاز شد و تا 23 نوامبر ادامه خواهد داشت. این فصل به Starr Park خوش آمدید نام دارد! مانند هر فصل جدید، می‌توانید قفل پاداش‌ها و شخصیت‌های انحصاری را با براول پس باز کنید. این فصل Colette، پوسته‌های انحصاری Poco Starr و Trixie Colette، و Pins انحصاری برای Colette و Trixie Colette را باز می‌کند.

در اینجا پاداش‌های فصل 3 براول پس معرفی می‌شود که می‌توانید آن را در Brawl Stars باز کنید. درست مانند بسیاری از بازی‌های چندنفره این روزها، Brawl Stars نیز دارای یک ویژگی به نام براول پس است که به بازیکنان با جعبه‌ها، آیتم‌ها، پاور پوینت‌ها و جواهرات جدید در حین پیشرفت در بازی پاداش می‌دهد. همانطور که مسابقات بیشتری را انجام می دهید و ماموریت های کامل را در بازی انجام می دهید، توکن هایی به دست می آورید که در ازای آن می توانید قفل لایه های براول پس را با جوایز باز کنید. این ردیف ها شامل جوایز رایگان و پولی، هر دو!

این فصل به مدت 70 روز تا 23 نوامبر ساعت 3:30 بامداد CT ادامه خواهد داشت. بازیکنان تا این تاریخ فرصت دارند تا تمام 70 مرحله فصل سوم براول پس را تکمیل کنند. با انجام ماموریت های روزانه و فصلی می توان سطوح را باز کرد. پین ها برای اولین بار در فصل سوم به براول پس اضافه شدند. همراه با جواهرات، سکه ها، چندین جعبه Brawl، Big و Mexa، دو پوسته در براول پس وجود دارد: پوسته های Poco Starr (سطح یک) و Trixie Colette (سطح 70).

آپدیت فصل سوم “مینی وان” بود و Colette، شش پوسته و برخی تغییرات کیفیت زندگی را معرفی کرد. بسیاری از این پوسته ها را می توان از طریق فروشگاه هدیه در فصل سوم باز کرد.

کولت که می تواند در ردیف 30 گذرگاه پولی Brawl باز شود، یک حمله اصلی دوربرد دارد که بر اساس سلامتی دشمن آسیب می زند. او در برابر Brawlers با سلامتی بالا آسیب زیادی وارد می کند، در حالی که تأثیر حمله او بر روی دشمنان با سلامت کمتر کم است.

سوپر او هم جالب است. او به سرعت در یک مسیر مستقیم می دود و سپس به موقعیت اولیه خود باز می گردد. هر Brawler او در حین انجام این کار ضربه می زند به عقب زده می شود و آسیب وارد می شود.

ایندکسر

آموزش سئو