معرفی جدیدترین و بهترین سریال های خارجی (آپدیت شد)

خلاصه داستان سریال افسانه جومونگ Jumong دوبله فارسی : سریال کره ای افسانه جومونگ وقتی متوجه میشه که برادران ناتنی او قصد کشتن و خارج کردن او از میدان قدرت رو دارند تلاش می کنه که انتظارات و پدر و مادرش (شاه و ملکه دوم) رو برآورده کنه و شروع به ساختن خودش می کنه تا جایی که مهارت هاش در هنرهای رزمی و استراتژی های ذهنیش در بالاترین حد ممکن قرار می گیره ولی پرنس جومونگ هنوز تشنه یادگیری هست. روش بازی مافیا به این گونه است که دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در فیلم یاد شده به زندگی و مدیریت کسبوکار بنیانگذاران دو غول رایانهای (مایکروسافت و اپل) به شکل جالبی پرداخته میشود و موفقیتها و رقابتهای این دو امپراتوری به تصویر کشیده میشود. همانگونه که در کتاب «هاوارد هیوز: راز زندگی» آمده است، این مرد طوفانی، از اختلال وسواس شدید رنج میبرد که در تمام طول زندگی همراهش بود.

هیوز یک خلبان ماهر و یک تهیهکننده موفق سینما بود. در نهایت با اینکه شخصیت اصلی فیلم تلاش میکند اعمال خود را جبران کند؛ اما موفق به این کار نمیشود. فیلم به ما میآموزد به خود و رؤیاهایمان ایمان داشته باشیم. خط داستانی فیلم به ما ثابت میکند که کورسویی از امید میتواند به معنای باز شدن پنجرهای رو به فرصتها باشد. سریال Daredevil فصل اول خود را بسیار قدرتمند و هدفدار شروع کرد که با استقبال بیشمار طرفداران سریالهای ابرقهرمانی رو به روشد. این کاراکتر تا مدتها زیر سایه جوکر فعالیت میکرد اما بهمرورزمان شخصیتپردازی بیشتری روی او انجام شد تا مجموعه داستانی منحصر به خود را داشته باشد. حسین قرایی مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما به دیدارِ این کارگردان صاحبنام رفته و ابراز امیدواری کرده که هرچه زودتر این سینماگر صاحبنام سلامتیاش بازگردد تا بتواند دوباره به دانشگاه صداوسیما بازگردد، تدریس کند و کار بسازد. بازار مجهز به سپر امنیت است که برنامهها را توسط آنتی ویروسها بررسی کرده و به محض شناسایی برنامهی مخرب، به کاربر اعلام میکند که آن برنامه را از دستگاه خود پاک کند.

سریال مندلورین یا ماندالورین (The Mandalorian) که در دنیای خیالی جنگ ستارگان در جریان میباشد، درباره یک تفنگدار تنها به نام ماندالورین است که درد و رنجهای بسیاری را کشیده است و در یک کهکشان دور افتاده خارج از قلمرو جدید سرگردان میباشد و سعی دارد به هدف خود برسد. او در تلاش برای رسیدن به رویایش با چالشهای بسیاری روبرو است؛ اما هرگز تسلیم نمیشود. خلاصه داستان : فیلم ایوان هنسن عزیز 2021، اقتباسی از داستان برنده جایزه تونی و گرمی یعنی ایوان هنسن عزیز است، یک دانش آموز دبیرستانی که از جامعه گریزی رنج می برد و به دنبال خودکشی یکی از همکلاسی هایش سعی در مقبولیت و خودشناسی خود می کند… این دانشجو با وجود تمام چالشها و موانعی که بر سر راه خود میبیند، موفق به راهاندازی محبوبترین شبکه اجتماعی-رسانهای دنیا میشود. همانطور که از نام «مردگان متحرک: دنیای آینده» برمیآید، این سریال جدید شبکه AMC به دنیای پس از اتفاقات سریال «واکینگ دد» میپردازد؛ دنیایی که در آن موضوع زامبیها با داستانهای مربوط به بلوغ جوانان ترکیبشده است. اهمیتی ندارد که صدها رقیب داشته باشیم؛ چیزی که اهمیت دارد نحوهی اجرای ایده و میزان خوب بودن آن است.

مفهوم «هرگز تسلیم نشدن»، روح حقیقی این فیلم است. درواقع ترکیب این الگوها درکنار جنون دیده نشده جن باعث میشود او واقعا قاتل حقیقی تیم کونو باشد. این فیلم حاوی درسهایی در خصوص مباحث مالی، افزایش سرمایه، مدیریت رشد، ایجاد تیم حرفهای و مهارتهای مدیریتی است. بههرحال او تازه آزاد شده و انگیزه کافی برای به قتل رساندن تیم کونو را داشته است. کارگردانی این مجموعه تلویزیونی بر عهده نوآ هاولی است و برادران کوئن نیز تهیهکنندگی آن را بر عهده دارند. صاحبان جدید پس از دیدن موارد مشکوک از خانه نمیروند و در آن نمیمانند. بر اثر پدیدهای به نام تداوم دید که بر اثر آن یک منظره برای کسری از ثانیه پس از از بین رفتن آن در حافظه میماند، چشمکهای بین تصاویر، قابل رویت نیستند. پخش این سریال از ۲۲ سپتامبر ۱۹۹۹ آغاز و پس از پخش هفت فصل در ۱۴ می۲۰۰۶ به پایان رسید. طرفداران سریال پیکی بلایندرز خوشحال خواهند شد که اکثر بازیگران اصلی در فصل هفتم دوباره دیده خواهند شد؛ ولی آنهایی که امیدوار به دیدن گنگستر افسانهای آل کاپون بودند، ناامید خواهند شد. در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در… این سریال برای فصل سوم تمدید شده است و دیوید فنیچر به عنوان مدیر اجرایی در این پروژه حضور دارد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از دانلود فیلم گرگ و میش دوبله فارسی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر

آموزش سئو