معایب ترمیم مو چیست ؟

یکی از روشهای درمان طاسی رفتن و شاید آخرین روش برای درمان طاسی ، احیای مو است. طبیعی است که هرگونه کمک ، در کنار مزایایی که ارائه می دهد ، موانعی نیز به همراه خواهد داشت. موانع برداشت مو چیست؟

مضرات روشهای معمول و اساسی ترمیم مو به شرح ذیل است:

1-موهایی که در روش های معمول و عادی در بازسازی مو استفاده می شوند کاملاً جعلی بوده و فیبر است.

2-کمیت جلسات مختلف برای استراتژی های بازسازی موهای قدیمی چند جلسه است که یکی دیگر از اشکالات تکنیک های قدیمی ترمیم مو است.

3-یکی دیگر از ضعف های این نوع جوش مو استفاده از ابزار و سخت افزار مدرن است که خطرناک است

4- حساسیت های پوستی باید به موانع و مضرات بازسازی مو در استراتژی های معمول و اساسی افزوده شود که هیچ نمونه و معیارهایی را دنبال نمی کند و به همین دلیل باعث ایجاد مشکلاتی می شود.

5-مهمترین عیب و نقصی که تکنیک های معمول ترمیم مو وجود دارد این است که نمی توان از آن برای شستشو ، سونا ، جکوزی و غیره استفاده کرد و فرد پس از این راهکارهای اصلاح مو ، برای همه اهداف و مقاصد محدود خواهد بود.

6-در مورد ترمیم مو به روش های مشابه ، نوع مو ، سایه مو ، کوتاه کردن مو و غیره نمی توان با توجه به اینکه موهای استفاده شده در این راهکارها فیبر یا ساخته شده است ، برطرف نشد.

7-وجود ارزشمند ترمیم مو در استراتژی های قدیمی و عادی نیم سال است و پس از گذشت نیم سال ، فرد مجبور است مجدداً به داخل برود و موهای خود را اصلاح کند.

احیای مو Hrt

اصلی ترین استراتژی استاندارد برای ترمیم مو در ایران ، اصلاح مجدد مو است که در حال حاضر در کره زمین طبیعی است و در بازسازی موها hrt انجام می شود. یک سیستم تولید مثل از پوست سر انسان استفاده می شود که در آن 100 مو استفاده می شود. ٪٪ طبیعی با استفاده از دو استراتژی برای كراتین بافتی و گیاهی برای افرادی كه نمی توانند در هر ظرفیت پیوند مو انجام دهند ، مورد استفاده و استفاده قرار می گیرند. از مزایای مختلف استفاده مجدد مو با استفاده از روش hrt می توان برای شستشو ، سونا ، جکوزی ، کلیه تمریناتی که وی به بازی ها ارجاع می داد و مواردی از این دست استفاده کرد ، که به همین ترتیب می تواند سایه ، کار ، پیچ و تاب و غیره را ایجاد کند. وجود مفید بازسازی مو در هر سال حدود 2 سال است و به شرطی که آموزشهای مهم را دنبال کنید ، زندگی ارزشمند آن طولانی تر خواهد شد.

منبع : هوپو مرکز زیبایی آقایان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>