مشورت کسب و عمل آنلاین

مشاوره کسب و عمل آنلاین – برگشت سرمایه تضمینی –

 

بدون شک سایتی که در ادامه موفقیت هست بی تردید از مشورت بدون‌پول سئوی سایت و یا این که با هزینه به کار گیری می نماید و تمامی نکاتی که در گرد هم آیی و یا این که پای گوشی تلفن گفته می شود را حرف به حرف رعایت می کند! یعنی سایتی که جايگاه الکسای بهتری داره میتونه خوب تر تبلیغات خودش رو به فروش برسونه و در واقع تبلیغات بکنه . اما میتونه Title با چیزی که در گوگل نمایش داده میشه متعدد باشه! یعنی چی؟ یعنی این‌که عنوان مقاله ما یه چیزی باشه و چیزی که در گوگل اون رو نمایش میدیم یه چیز دیگه ای باشه! برای یک سایت عالی Bounce Rate چیزی نزدیک به 15 تا 30 درصد می باشد و بهتره مدام میزان اون رو کاهش بدید . بهتره بدونید که بیشتراز 60 درصد کلیک ها مرتبط با 3 سکو نخستین می‌باشد . به طور معمول این کار به صورت بدون پول رخداد میفته و ما می بایست سعی کنیم از وب سایت هایی نظیر وب لاگ دهی , انجمنی , کامنت ها و اشکال این وبسایت ها برای وبسایت خودمون بک پیوند بگیریم . بردکرامب لینک و پیوند هایی می باشند که بر بالای پست قرار میگیرند و وضعیت کاغذ را نسبت به کل تارنما نشان می دهند . ادامه تیتر برگه می باست جالب باشد تا یوزرها را مشتاق به کلیک نماید .

 

درضمن با این عمل احتمال تذکر اسم شما بوسیله یوزرها ارتقاء خواهد یافت . یک اینترنت سایتی میباشد به اسم Alexa و این وبسایت زیرمجوعه کمپانی بزرگ آمازون میباشد و وظیفه اون سکو دادن به تارنما هاست . ولی پس از مدتی ضعف های این الگوریتم شناخته شد و گوگل اکنون به صورت کل اون رو کنار گذارده و دیگه کاربردی نداره و حال حاضر جای پیج رنک یکی بوسیله وبسایت Moz به اسم آتوریتی به وب سایت ها داده میشه که در پی اون رو توضیح خوا هیم اعطا کرد . اما هنوز نیز Google Page Rank یک الگوریتم جذاب می‌باشد که کلیه اشخاص حاضر در اینترنت می بایست در رابطه اون بدونن به این دلیل‌که یک هنگامی میزان حساس اعتبار وبسایت ها بوده . به عنوان مثال فکر کنید که یک نوشته خیلی خیلی عالی رو نوشتید و یک موشن گرافیک توی اون قرار دادید و دارید فرآورده خودتون رو توش معرفی می کنید , با این فعالیت احتمال خرید این فرآورده به وسیله استفاده کننده خیلی فراتر از محتوایی می باشد که توش تنها تنها از دو جمله نوشته مصرف شده و شما از استفاده کننده خواستید تا بیاد فرآورده شمارو خریداری کنه . این عبارت مخفف Click – through Rate هستش و می بایست بدونید که هر چه مرتبه شما در برگه کاوش فراتر باشه این عدد نیز بالاتره!

 

ولی برای به چنگ آوردن بک پیوند از یک وبسایت معمولی میتونیم با یک‌سری روستا هزارتومن این ریپورتاژ رو انجام بدیم البته می بایست در لحاظ داشت که فیض اون نیز میتونه گوناگون باشه ; به دلیل آن که تصاحب کردن چه بسا یک بک لینک و پیوند از یک تارنما با اهمیت میتونه اثرگذاری بیشتری نسبت به قریه ها لینکی که از وبسایت های کم اعتبار می گیریم داشته باشه . نمونه دیگه ای که میتونم بزنم این است که چه بسا بنر تصاحب کردن در خیابون های شهری نیز به نوعی Off Page Seo به شمار میاد زیرا سبب میشه کاربرها به ما دقت بیشتری داشته باشن و گوگل مارو به صورت یک مارک ببینه و این به این مفهوم است که تنها فضای گوگل خاص این عمل نیست و فضای حقیقی و واقعی نیز در به سود وصال کار های بهینه سازی سایت اثر گذار خواهد بود . مثلا ما در یک انجمن یک اکانت کاربری رو ساختیم و در پروفایل اون پیوند سایتمون رو قرار دادیم و یا این که این‌که در سایتی کامنتی گذاشتیم و در بخش کامنت لینک و پیوند وبسایت خودمون رو روی اسممون قرار دادیم . سئوکار کیست؟ سئوکار ماهر , مشاور یا این که کارشناس سئوی سایت کیست؟ شایسته ترین مشورت کردن سئوی سایت اینترنت پارسی کیست؟ روزگاری مشاوران سئو سایت , مشغول واردکردن واژه و کلمه ی اساسی به دفعاتی مشخص و معلوم در وبسایت ها , دریافت کردن یک سری لینک و پیوند از وب لاگ و چندین فعالیت دیگر بودند تا بتوانند بر موتور جست و جویی مانند گوگل غلبه نمایند و در بالا نتیجه ها کاوش ظواهر شوند .

 

تبلیغات گوگل تاثیری بر منزلت تارنما شما در نتایج جستجوی گوگل نخواهد داشت . به فعالیت بردن این روش ها بایستی بوسیله شخص متبحر انجام بگیرد و در چهارچوب مشخصی برای بهبود حالا مریض باشد . ولی طبق آزمایشاتی که خیلی از سئوکارها انجام دادن

منبع

آموزش سئو