داشتن کارت ویزیت، مخصوصا برای مشاغل آزاد ضروری است. کارتی که اسم شخص یا شرکت، و یا همچنین اطلاعات تماس با شما و ارتباط با شما در دنیای مجازی در آن وجود داشته باشد. یک کارت ویزیت مناسب و با کلاس علاوه بر اینکه نشان دهنده حرفه ای و متخصص بودن شما است، می‌تواند به جذب مشتری برای کسب و کار شما کمک کند. برای اینکه بدانید طراحی کارت ویزیت لایه باز نیازمند یادگیری چه برنامه ای است و باید چه دانشی داشته باشید با ما همراه باشید.

فتوشاپ اصلی ترین برنامه برای یادگیری طراحی کارت ویزیت لایه باز می‌باشد، که سایتهای زیادی آموزش این را منتشر کرده اند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت های مختلفی فتوشاپ را یاد گرفته و حتی کار ادیت و… انجام دهید و برای خود درآمدی داشته باشید.

معرفی چند برنامه برای طراحی کارت ویزیت

  • Business Cards MX نرم افزاری است که دارای قالب های مختلف آماده کارت ویزیت می‌باشد. با این برنامه می‌توانید بدون نیاز به یادگیری دانش گرافیکی درکمترین زمان ممکن کارت ویزیت خود را طراحی و آماده کنید.
  • Business Card Designer Pro نرم افزار طراحی کارت ویزیت می‌باشد که جذاب، قدرتمند، راحت و آسان برای طراحی کارت ویزیت های مختلف با سلیقه شما می‌باشد.
  • Business Card Maker And Creator این نرم افزار قابلیت های زیادی دارد که شما می‌توانید از امکانات وقابلیت ها و ابزار‌های گرافیکی آن استفاده کرده و کارت ویزیت خود را طراحی کنید.

مزیت های کار با این برنامه ها:

امکان طراحی سریع کارت ویزیت دلخواه

امکان طراحی بدون نیاز به مهارت و دانش گرافیکی

استفاده از هزاران طرح و قالب های آماده کارت ویزیت

امکان اضافه کردن عکس، لوگو و متن های دلخواه و تغییرات دلخواه…

ایجاد خروجی استاندارد با فرمت های مختلف مثل: JPG, BMP, TIF برای چاپ

دارای مجموعه ای از اشکال، کلیپ آرت ها و قالب های متنوع و با کیفیت

سازگار با بیش از 400 نوع کارت ویزیت مختلف برای چاپگرهای لیزری و جوهرافشان

طراحی کارت ویزیت های یک طرفه یا دو طرفه

طراحی کارت ویزیت های افقی یا عمودی

دلایل خرید کارت ویزیت چیست؟

کارت ویزیت به برند شما هویت می‌بخشد، میزان اطلاعات و آگاهی افراد را نسبت به شغل و نام برند شما بیشتر می‌کند، کارت ویزیت روابط انسانی را بهبود و توسعه می‌دهد. همچنین کسانی که گوشی هوشمند ندارند کارت ویزیت گزینه مناسبی برای آنها به شمار می‌آید و اغلب افراد به این دلیل از کارت ویزیت استفاده می‌کنند و برخی هم به خرید کارت ویزیت عادت کرده اند.

 

 

آموزش سئو