طراحی داخلی منزل مسکونی مدرن و خانه شیک |09121075978

برای اجرای طراحی و دکوراسیون منزل باید با مولفه های مختلف این علم آشنا شوید تا بتوانید یک دکوراسیون هماهنگ و متفاوت ایجاد کنید. از جمله این موارد می توان به قوانین محلی، در نظر گرفتن استاندارد معماری، نظارت بر اجرای پروژه، نظارت بر اجرای لوله کشی، طراحی و اجرای نورپردازی، نظارت بر اجرای سامانه های گرمایشی و تهویه مطبوع و … با یاد گرفتن مهمترین نکات طراحی داخلی خانه، صاحب یک خانه شیک و لوکس خواهید بود. فاکتورهای بسیاری در طراحی داخلی منزل مسکونی مورد بررسی قرار می گیرد از جمله مساحت فضا، نورگیری، اقلیم، درون گرا و یا برون گرا بودن کارفرما، هزینه و زمان اجرا و برخی فاکتورهای دیگر. البته در اکثر کارها از تیر آهن هایی با نمره شانزده یا هجده و همچنین از دیوارپوشهای پی وی سی(PVC) استفاده میکنند که امکان شستشو کانکس مسکونی پیش ساخته را در صورت نیاز فراهم میآورد. طراحی داخلی منزل کوچک یکی از شاخه های طراحی داخلی است که گزینه های متعددی را پیش روی شما قرار می دهد تا از یک ساختمان نقلی بتوانید طرحی شیک و متفاوت در آورید.

در خرید ویلای پیش ساخته به جهت اینکه مدنظر شما یک ساختمان یک طبقه، دو طبقه و … امروزه، در خانه های دوبلکس پیش ساخته، که دربرگیرنده طرح هاییست که تلفیقی از معماری سنتی و مدرن است که در آن هدف اصلی حفظ محیط زیست میباشد. همانطور که قبلاً به این موضوع اشاره مختصری شد، برای درب های کانکس مسکونی پیش ساخته میتوان از درب های ضد سرقت استفاده کرد. هنگامی که همه لوازم و وسایل مورد نیاز برای ساخت کانکس مسکونی آن هم از نوع پانل ساندویچی مهیا شد، با روی کار آمدن ستون ها، در نهایت جاگذاری آن توسط رول بولت محکم میشود. اگر در کنار قیمت مطلوب به دنبال مقاوم و محکم بودن خانه پیش ساخته هستید، بهتر است گزینه فولادی را اولویت قرار دهید، چرا که زمان ساخت نسبتاً کوتاهی هم نسبت به بتن آرمه دارد. در ادامه همه دیوارههای کانکس پیش ساخته، توسط جوشکاری بهم متصل شده و به تدریج مراحل نصب کانکس طی میشود.

اکثر اوقات کف کانکس مسکونی توسط سرامیک ساخته میشود. همچنین در اکثر موارد دیوار پوش های داخلی از جنس پی وی سی ساخته می شوند. پس توصیه می شود شما نیز برای مجتمع تجاری خود سعی کنید فود کورت و رستوران های خود را در طبق های تقریبا پایین قرار دهید تا مشتریان بیشتر جذب مجتمعتان شود. این روزها افراد به دنبال طرح ها و سبک های مختلفی برای اجرای دکوراسیون جدید منزل ایرانی هستند. لذا طراحی های دکوراسیون داخلی در محیط های مختلفی صورت می گیرد. فضای غذاخوری به زیبایی زیر پله ها جمع شده است .فضای غذاخوری محل مورد علاقه ما در نما داخلی دوبلکس است زیرا زیبایی خود را مدیون سادگی عظیم است. کانکس مسکونی آن هم از نوع پیش ساخته همه بخش های خانه معمولی را دارا میباشد و همان طراحی داخلی را در بر میگیرد، که شما در نگاه اول هیچ تفاوتی با سایر خانه ها قائل نیستید، چرا که شامل محل ورودی خانه(کفش کن)، اتاق خواب ها و اتاق پذیرایی، آشپزخانه و نیز حمام، سرویس بهداشتی و دیگر فضاهایی که بنا به نیاز خود میتوانید به طرح اضافه نمایید، البته بایستی ابعاد را به گونهای ساخت که حمل و انتقال آن امکان پذیر باشد، تا در محلی که مشتری در نظر دارد منتقل شود و آن اجزا بهم وصل شود.

نوعی از کانکس پیش ساخته در بازار موجود است که با ساخت و مهیای آن در کنار ساحل به افراد خدمات ارائه میدهند. قبل ساخت و نصب کانکس مسکونی، بهتر است در این جا یک مسئلهای را بیان کنیم، زمانیکه خانه براساس فونداسیون بنا میشود، دیگر نمیتوان بر روی پشت بام بنایی با پی(فونداسیون) بتنی طراحی کرد، چرا که بنای اصلی به شدت سنگین میشود. در اولین اقدامی که برای ساخت این خانه ها انجام میدهند، بنا کردن پی یا همان فونداسیون سازه است. داشتن مسیر دوچرخه سواری و پیادهروی در محوطه و یا زمین بازی کودک و بزرگسال نیز بر ارزش مجتمعهای مسکونی میافزاید. خانه پیش ساخته چوبی: در ابتدای ساخت چنین خانه هایی، در کارگاه پس از ایجاد آنان، مبادرت به گذاشت کد بر آنها میکنند، و همانگونه از نام آن مشخص است، جنس اجزای سازنده آن از چوب است. متریال، زیبایی، کیفیت مشخص کننده قیمت ویلای دکوراسیون داخلی واحد مسکونی پیش ساخته است. اما در معماری داخلی سیاه رنگی بسیار مهم و معتدل کننده است. از آن جایی که طراحی دکوراسیون خانه و جزئیات آن نظر افراد زیادی را به خود جلب می کند و افراد در این حیطه سوالات بسیاری دارند، بنابراین در ادامه متن به بررسی بیشتر طراحی داخلی خانه خواهیم پرداخت.

ایندکسر

آموزش سئو