شناخت کامل کارکتر El primo در براول پس

El Primo یک Brawler نادر در براول پس می‌باشد که دارای دومین سلامتی بالاتر در بین هر Brawler، خروجی آسیب بالا، و تحرک فوق العاده با Super خود و سرعت حرکت سریع خود است، اما برد حمله کوتاهی دارد. El Primo’s Trait به او این امکان را می‌دهد که Super خود را از دشمنانی که به او آسیب می‌رسانند شارژ کند. او با انبوهی از مشت های نزدیک، حمله می‌کند که در مجموع آسیب زیادی وارد می‌کند. سوپر او پرشی است که در هنگام فرود، آسیب زیادی وارد می‌کند، دشمنان را به عقب می‌زند و پوشش را از بین می‌برد. اولین ابزار او، مکمل Suplex، او را وادار می‌کند دشمنان را بگیرد و آنها را روی شانه هایش بیندازد. گجت دوم او، کمربند سیارکی، یک شهاب سنگ کوچک را احضار می‌کند که پس از فرود، آسیب زیادی وارد می‌کند، دشمنان را به عقب می‌زند و موانع را از بین می‌برد. اولین نیروی ستاره ای او، El Fuego، دشمنانی را که توسط Super خود مورد اصابت قرار می‌گیرند آتش می‌زند. دومین قدرت ستاره او، Meteor Rush، پس از استفاده از Super خود، به طور لحظه ای سرعت حرکت او را افزایش می‌دهد.

هر زمان که ال پریمو در براول پس از دشمنان Brawlers یا spwnable های دشمن آسیب می‌بیند، Super خود را شارژ می‌کند. نرخ شارژ فوق العاده به آسیبی که دشمن وارد می‌کند بستگی دارد. برای شارژ کامل سوپر ال پریمو به حداکثر آسیب سلامتی ال پریمو 2.4 برابر نیاز است و تمام آسیب ها پس از محافظ و سایر اثرات محاسبه می‌شود.

ال پریمو مجموعه ای از چهار ضربه محکم و نافذ را شلیک می‌کند که در مجموع آسیب زیادی وارد می‌کند. این حمله 0.8 ثانیه طول می‌کشد تا کامل شود و به سرعت بارگذاری مجدد شود، و به او اجازه می‌دهد به طور مداوم به دشمنانی که به آنها نزدیک است آسیب برساند. El Primo برای Super خود در هوا می‌پرد. پس از فرود، او آسیب متوسطی وارد می‌کند، موانع را از بین می‌برد و دشمنان را در یک شعاع به عقب می‌زند. سوپر او برای El Primo مفید است تا به دشمنان نزدیک شود و به آنها حمله کند یا در هنگام خطر از دست دشمنان فرار کند. در حالی که ال پریمو در هوا است، به‌علاوه اثرات وضعیت و آسیب‌هایی که در طول زمان اعمال می‌شود، کاملاً از همه آسیب‌ها مصون است.

 

ال پریمو در براول پس نزدیک ترین دشمن را می‌گیرد و آنها را روی شانه هایش می‌اندازد. این دشمن را بیهوش می‌کند و ال پریمو می‌تواند آنها را از روی موانع پرتاب کند. او تنها در صورتی می‌تواند این ابزارک را فعال کند که دشمن در فاصله 3 کاشی از او باشد و دشمن 6 کاشی را از محل اصلی خود دور کند مگر اینکه دریاچه ها و موانع مسیر آنها را کوتاه یا طولانی تر کنند. او نمی تواند دشمنان را با سپر آسیب ناپذیری دوباره پرتاب کند.

ایندکسر

آموزش سئو