شرکت های پوشاک تولید و خرید مانتو ارزان

شرکت های پوشاک با در اختیار داشتن تیم های خلاق و طراحی خود ، تعیین می کنند که در هفته ها و ماه های آینده چه اندازه ، برش و رنگ مورد نیاز خواهد بود. کارگران پارچه تمام شده را به شکل ها و طرح های مورد نیاز برش می دهند و پارچه بریده شده را به ستون بعدی کارگران – افرادی که لباس می دوزند – می فرستند.

این کارگران قطعات را کنار هم قرار می دهند و محصولی تقریباً آماده را ارائه می دهند. پس از اتمام پوشاک ، آنها قبل از بسته بندی و ذخیره سازی برای ارسال به انبارهای توزیع در سراسر جهان خرید مانتو ارزان جمع آوری و برای دور دیگری از اتمام ، تمیز کردن و فشار دادن ارسال می شوند.

زنجیره تأمین مد مرحله 5: حمل و نقل محصولات نهایی به انبار

تیشرت شما هم اکنون در آخرین مراحل سفر خود به کمد شما است. بسته به سیستم توزیع استفاده شده توسط تولید کننده آن ، پس از پیراهن درهای کارخانه پوشاک را ترک می کند ، به یک انبار توزیع یا مستقیماً به فروشگاه خرده فروشی می رود. از آنجا که بیشتر تولید کنندگان پوشاک ، پوشاک خود را از طریق کانال های مختلف به فروش می رسانند ، ما این تی شرت را از طریق انبار توزیع دنبال خواهیم کرد.

برندها ، خرده فروشان و میزبان شرکتهای دیگر همگی از انبارهای توزیع گسترده برای سازماندهی و انتقال محصولات خود به آنجا که در آن لازم است استفاده می کنند. آمازون به دلیل داشتن انبارهای کارآمد مشهور است ، و دروس زیادی برای آموزش مشاغل پوشاک دارند – آنها اکنون سومین خرده فروش بزرگ لباس در آلمان هستند.

بسیاری از این انبارها مجهز به فناوری ردیابی برش RF هستند ، و به مدیریت این امکان را می دهد تا بطور جداگانه ردیابی هر یک از آیتم های در حال حرکت در داخل و خارج از انبار و همچنین مکان هر یک از موارد را در زمان واقعی ردیابی کند. این فناوری هنگامی که در سطح جهانی اعمال می شود ، به شرکتها این امکان را می دهد تا کل زنجیره تأمین مد خود را بطور جامع ، از پارچه خام گرفته تا پوشاک تمام شده ، ردیابی کنند.

پس از ورود محموله پوشاک حاوی تی شرت شما به انبار توزیع ، اسکن شده و در انبار ذخیره می شود و در انتظار دریافت تماس از آجر و ملات یا خرده فروشی آنلاین است. بسته به میزان محبوبیت این کالا ، مدیران انبار ممکن است آن را درست از طریق درب یا عقب در گوشه ای قرار دهند (همانطور که مشخص می شود ، انتخاب مکان های مناسب برای موجودی کالا می تواند تفاوت زیادی در بازده برای یک انبار ایجاد کند).

زنجیره تامین مد مرحله 6: توزیع از انبار به فروشگاه

تی شرت رنگارنگ خرید مانتو ارزان

به محض آماده شدن یک فروشگاه برای حمل و نقل پیراهن دیگر ، آنها به انبار زنگ می زنند و پیراهن شما یک پا دیگر از سفر خود را انجام می دهد: اگر این سفارش را از طریق یک خرده فروش آنلاین سفارش دهید ، به فروشگاه یا خانه خود بروید. این محموله یا بر روی یک کامیون باربری بارگیری می شود ، یا در صورت سفارش از طریق یک خرده فروش آنلاین ، از طریق سرویس پستی ، FedEx یا UPS درست به درب شما ارسال می شود.

اگر سفارش شما به فروشگاه ارسال شد ، کارمندان پس از آن محموله را دریافت می کنند. آنها هر کدام از لباس ها را هنگام باز کردن آن اسکن می کنند و تصمیم می گیرند که در آن لباس ها در فروشگاه نمایش داده شود. با کمال تعجب ، قرار دادن کالاها می تواند تأثیر عمده ای در سرعت فروش محصولات خرده فروشی داشته باشد. اگر تی شرت شما یک کالای بسیار محبوب باشد ، احتمالاً در نزدیکی جلوی فروشگاه ، در سطح چشم قرار می گیرد. خرید مانتو ارزان

واضح است ، چیزهای زیادی به یک تی شرت نخی ساده می روند. در سفر خود به طول زنجیره عرضه مد ، بسیاری از ما تا به حال افراد و مکانهای بیشتری را مشاهده می کنیم. از بذر تا فروشگاه ، قبل از اینکه آن را بپوشید ، لباس شما زندگی کامل داشته است.

اگر یک تجارت پوشاک را اداره می کنید ، این خبری نیست – شما با این که زنجیره عرضه مد چقدر می تواند پیچیده باشد آشنا هستید. وقتی می خواهید در بالای همه بخشهای متحرک مشاغل خود بمانید یا فقط به دنبال بینش بیشتری برای بهینه سازی عملکرد خود هستید ، ABS می تواند کمک کند!

نرم افزار ERP ما برای نظارت و ردیابی هر جنبه ای از زنجیره تأمین مد شما ساخته شده است و مشاوران خبره ما می توانند به شما در استفاده از این داده ها برای بهینه سازی فرایندها و سیستم های مختلف کمک کنند. امروز برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>