شخصیت surge در براول پس چه قدرت‌هایی دارد؟

Brawl Stars یک بازی است که بیش از دو سال در خانواده سوپرسل حضور دارد. در طول تاریخ بازی، شاهد بوده ایم که چگونه شخصیت های جدیدی وارد بازی می‌شوند، به خصوص اینکه چگونه برخی به طور کامل شیوه بازی را تغییر می‌دهند.

امروز در مورد Arises Brawl Stars، سوپراستار فصل دو براول پس یعنی Summer of Monsters صحبت خواهیم کرد.

در حال حاضر، Brawl Stars بیش از 50 پوسته در بین تمام brawlers که داخل بازی هستند، دارد. اما شایان ذکر است که چندین مورد از آنها تا به امروز، پوست شناخته شده‌ای ندارند یا در حال ساخت پوست جدید هستند.

Arises یکی از بازی های ویژه جنگجو است که اخیراً به بازی آمده است، به خصوص که با تم کاملاً جدیدی عرضه شده است. حالت های بازی جدید، brawlers و اسکین ها اضافه شد. و خوشبختانه، آریس این فرصت را داشت که پوست اولیه خود را داشته باشد.

تنها پوست Arises تا کنون او را به عنوان یک قهرمان معرفی می‌کند. Mecha Surge او آمد تا همه مردم را نجات دهد و مهمتر از همه برای شکست دادن هیولاهایی که با براول پس جدید همراه بودند.

Cada brawler معمولاً در زمان ارائه یک یا دو پوسته دارد تا در بازی ظاهر شود. اگرچه برخی معمولاً برای بدست آوردن پوسته زمان زیادی طول نمی‌کشد؛ زیرا سوپرسل معمولاً رویدادهایی مانند: براول پس و ظاهر شدن آن با پوسته‌های جدید را برنامه‌ریزی می‌کند.

Surge یک Brawler کروماتیک است که می‌تواند به عنوان جایزه براول پس در Tier 30 از فصل 2  :​​Summer of Monsters باز شود یا از Brawl Boxes باز شود. او سلامتی پایینی دارد اما آسیب انفجاری زیاد دارد؛ زیرا می‌تواند حملات خود را نسبتاً سریع شلیک کند. حمله اصلی او یک گلوله آب پرتاب می‌کند که با ضربه زدن به دشمن تقسیم می‌شود. سوپر او یک پرش عمودی در هوا است که در هنگام فرود، آسیب وارد می‌کند، دشمنان را به عقب بر می‌زند و به او ارتقاءهای مختلفی برای حملات و سرعت حرکتش می‌دهد. ابزار او، Power Surge، Surge را در فاصله کوتاهی از موانع در جهتی که با آن روبرو می‌شود، از راه دور منتقل می‌کند. اولین قدرت ستاره او، به حداکثر! اجازه می‌دهد تا پرتابه های او در هنگام برخورد با دیوار شکافته شوند. دومین استار پاور Surge، Serve Ice Cold، باعث می‌شود که Surge با ارتقای مرحله 1 خود به جای بازگشت به حالت اولیه خود، دوباره شروع به کار کند.

 

بهترین قدرت ستاره برای Surge در مسابقه انفرادی این است که حداکثر باشد. Surge حمله او اکنون با برخورد به حریف یا اشیاء تقسیم می‌شود، که به او آسیب اضافی بیشتری در مبارزات می‌دهد و او را در موقعیت های فاصله نزدیک قوی‌تر می‌کند.

ایندکسر

آموزش سئو