در براول پس با کارکتر ninja ash کولاک کنید

Ash یک Brawler کروماتیک است که می‌توان آن را به عنوان جایزه براول پس در Tier 30 در فصل 8: Once Upon A Brawl باز کرد، یا می‌توان آن را پس از رسیدن به Tier 30 در Season 8 براول پس از Brawl Boxs دریافت کرد. کارکتر اش سلامتی بالا، خروجی آسیب و سرعت حرکت متغیر و برد حمله کوتاه است. نوار خشم Ash هر زمان که آسیب ببیند یا آسیب ببیند مقدار مشخصی پر می‌شود و به Ash افزایش سرعت و افزایش آسیب می‌دهد که هر چه نوار Rage او پر شود بیشتر می‌شود. او با کوبیدن جارو خود بر روی زمین حمله می‌کند و یک موج ضربه‌ای نافذ ارسال می‌کند که هرچه نوار خشم Ash پر شود، آسیب بیشتری وارد می‌کند. سوپر او پنج موش رباتیک با سلامتی پایین تولید می‌کند که نزدیک‌ترین دشمن را تعقیب می‌کنند و در تماس منفجر می‌شوند. ابزار او، قرص چیل، بسته به میزان پر شدن نوار Rage او، خاکستر را با مقدار شفا یافته شفا می‌دهد. اولین Star Power او، First Bash، در صورت حمله به دشمن در زمانی که میله مهماتش پر است، مقدار Rage شارژ شده را دو برابر می‌کند. دومین قدرت ستاره او، Mad As Heck، سرعت بارگذاری مجدد او را هر چه Rage Ash بیشتر می‌کند، افزایش می‌دهد.

Ash دارای یک نوار Rage است که وقتی آسیب می‌بیند یا آسیب می‌بیند پر می‌شود و وقتی ash آسیبی نمی بیند یا آسیب نمی بیند به آرامی تخلیه می‌شود. نوار Rage بسته به میزان پر شدن Ash سرعت و آسیب را افزایش می‌دهد. نوار Rage به سه بخش تقسیم می‌شود. اگر یک بخش پر شود، حمله او 50٪ آسیب بیشتری وارد می‌کند و سرعت حرکت او به 770 امتیاز افزایش می‌یابد. اگر دو بخش پر شود، حمله او 100% آسیب بیشتری وارد می‌کند و سرعت حرکت او به 820 افزایش می‌یابد. نوار Rage وقتی کاملاً شارژ می‌شود، افزایش بیشتری نمی‌دهد. در مجموع، 18 ثانیه طول می‌کشد تا کل نوار خراب شود. حملات 12.5 درصد، Supers 15 درصد، و آسیب Brawler دریافت شده آن را به طور کامل 125 درصد از حداکثر سلامتی Ash شارژ می‌کنند. متحدان و دشمنان نمی توانند نوار خشم را ببینند، اما می‌توانند نماد قلعه را ببینند که مقدار Rage Ash را نشان می‌دهد.

 

ash جارو خود را می‌پیچد و آن را روی زمین می‌کوبد و یک موج شوک نافذ ایجاد می‌کند. اگرچه خاکستر نسبتاً سریع بارگیری مجدد می‌شود، اما باد او را از انفجار حمله خود باز می‌دارد. این حمله 0.7 ثانیه طول می‌کشد تا کامل شود.

ایندکسر

آموزش سئو