در قسمت اول که تولید به صورت سفارشی است، این سفارش از جانب مزون، عمده فروشی یا فروشگاهی که می خواهد اجناس منحصر به فردی را به مشتری ارائه دهد، انجام می شود. • تعداد کمی از محصولات حداقل نیاز سفارش را دارند . مرکز کتاب گوانجو تعداد زیادی کتاب انگلیسی ترجمه از کتابهای کلاسیک چینی، کتابهای انگلیسی برای دانشآموزان چینی و فرهنگ لغات چینی به انگلیسی دارد. مرکز کتاب گوانجو: این مرکز یک کتابفروشی بزرگ در گوانجو است. صدها مغازه در این مرکز وجود دارد، از جمله چندین فروشگاه از برندهای مشهور و معتبر جهانی مانند گوچی، لوئیس ویتون، فندی، فراگامو و هیوگو باس. صدها مغازه در این بازار وجود دارد که غذا، گیاهان دارویی، غذاهای دریایی، پرنده، حیوانات خانگی، گل و گیاه میفروشند. Haizhu Square: این مکان بازاری عظیم است که در سال 1952 ساخته شده است. پارچه، بافتنیهای پشمی و زیورآلات مربوط به لباس در تمام سطوح و کیفیت در این بازار در دسترس هستند. این چای مانند نوشابه در قوطی نیز ارائه میشود و حدود 3.5 یوان قیمت دارد .در تئوری خود معتقد است که عنصر اساسی دیگر ریسک اعتماد است، از نظر گیدنز ما در دنیایی زندگی می­کنیم که لبریز از ریسک­هاست، در جامعه سنتی از نظر گیدنز، ریسک وجود ندارد بلکه در دنیای مدرن ریسک وجود دارد مثل ازدواج که درجوامع سنتی از پیش انتخاب شده است و ریسک­کمتری وجود دارد، در دنیای پر از ریسک امروزی و مدرنیته انسان­ها با بی­نهایت انسان دیگر مواجه می­شوند، پس ریسک بیشتری وجود دارد، در دنیای پر از ریسک باید اعتماد کرد­(گیدنز، 1388)، پس بنابراین یکی از مهم­ترین آفت­های اجتماعی که هر جامعه­ای را با مشکل جدی مواجه می­سازد فقدان اعتماد میان اعضای جامعه یا به اصطلاح بی­اعتمادی است. البته بر اساس یافتههای کسب شده در این مورد نیز، در بسیاری از مسائل اساسی(اشتغال و ازدواج فرزندان)، در اکثر موارد مرد تصمیمگیرنده است، به هر حال پررنگتر شدن نقش زن در مدیریت خانواده منجر شده تا در توجه به شاخص بهرهمندی از حقوق اقتصادی- اجتماعی زنان در ردههای بالاتری نسبت به شاخص مدیریت واحد بهرهبرداری، مالکیت منابع و… بین میزان فعالیت زنان روستایی و بهرهمندی آنها از حقوق اقتصادی- اجتماعی رابطة معنادار و مثبتی به دست آمده است. این مجموعه با بیش از ده سال سابقه فعالیت خود را در زمینه فروش عمده و تک لباس زنانه آغاز کرده است و به دلیل کیفیت بالا محصولات توانسته است در جایگاه خوبی قرار بگیرید ، تا جایی که هم اکنون با چندین کارخانه معروف ترکیه در سایت عمده بگیر مراجعه و از صفحه خرید عمده شومیز زنانه بازدید کنند.

فروش قطعات غیر استاندارد از صنعت خودرو … اما نمایندگی های فروش هیچ کدام از این لباس ها استفاده نکرده و جنس را به طور مستقیم از عرضه کنندگان ترکیه تهیه و به مشتری عرضه می گردد. در راه اندازی پارچه فروشی نیز روشهای مختلفی جهت فروش پارچه وجود دارد. حتی معنای جملات فارسی را نیز متوجه نمیشدند. در نتیجه کنترل درآمد حق طبیعی مرد است و حتی زمانی که زنان شاغل هستند، قدرتی در نحوة هزینه کردن درآمد شخصی خود ندارند، اکثر زنان، نظارت بر چگونگی صرف کردن «درآمد خانواده» را از وظایف طبیعی مردان میدانند، و درآمد خانواده را همان دستمزد مرد میدانند، حتی اگر خود شاغل باشند، باز هم مشارکت در تأمین بخشی از هزینههای زندگی را در اقتصاد خانواده مؤثر نمیدانند(ابوت و والاس، 1376: 74). یافتههای دیگر پژوهش نشان داد که مدیریت امور خانواده(تصمیمگیری دربارۀ مسائل خانوادگی)، تنها موردی است که حضور زن در آن کمی پرنگ­تر میشود. به همین دلیل برای تسهیل و تسریع در اموری که بر عهدة زنان است و برای اجتناب از صدمات احتمالی ناشی از این فعالیت­ها لازم است تا در تدوین برنامه­های توسعۀ روستایی، مسائل و مشکلات این قشر در نظر گرفته شود. در صورتی که در روستای الویر(که آزمون مقدماتی در آن جا انجام شده بود) با وجود اینکه بیش از 30 خانوار به کشاورزی اشتغال نداشتند، میزان بالای ارتباطات و سرمایۀ اجتماعی موجود در روستا موجب تسهیل در رفت و آمد مروجین زن شده بود و طی مصاحبهای که با زنان این روستا انجام شد، اهالی از حضور مروجین اظهار خرسندی میکردند و آموزشهای ارائه شده را مثمرثمر میدانستند. از ارزش کار زنان روستایی در جهان همواره غفلت شده است و فعالیتهای زنان روستایی که در کشاورزی معیشتی، بازارهای کار محلی، مزارع و همچنین در خانهداری انجام میگیرد، در اندازهگیری فعالیتهای اقتصادی کشور نادیده انگاشته میشود و در آمارها به عنوان فعالیت اقتصادی ثبت نمیشود. این هنر در گذر زمان رشد و توسعه زیادی پیدا کرد و افراد زیادی به شیوههای مختلف، در بخشهای متنوع این حوزه مشغول به فعالیت شدند. احتمالا می دانید تنوع زیادی در مغازه هایی که خرید عمده شال و روسری دارند، وجود دارد.

منبع:

https://afkharebartar.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87-%d8%b4%d9%88%d9%85%db%8c%d8%b2-%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86/

آموزش سئو