خرید عمده برنج

خرید عمده برنج یکی از مواردی است که از دیرباز مورد توجه رستوران ها، کترینگ ها، شرکت های پخش مواد غذایی و حتی برای نذری بوده است. خیلی از مردم در هنگام ماه محرم به خرید عمده برنج می پردازند. قطعا خبر دارید که کمتر از یک هفته پیش واردات برنج به کشور ایران ممنوع شد. به همین علت برای خرید عمده برنج، رستوران ها و دیگر زمینه هایی که در بالا ذکر شدند باید برنج عمده شمال بخرند. خرید عمده برنج ایرانی که اکثرا در شمال کشور تولید، بسته بندی، پخش و صادر می شوند، دارای بهترین کیفیت از لحاظ بو، مزه و طعم در خاورمیانه و جهان هستند. ارزان تر بودن خرید عمده برنج سبب شده تا برخی خانواده ها نیز به خرید عمده ی آن بپردازند. این افراد باید توجه داشته باشند که حداقل حجم خرید عمده برنج از 10 تن به بالا می باشد.

خیلی از مردم، رستوران ها و دیگر افراد و شرکت ها به خرید عمده برنج از کشاورز فکر می کنند. خرید برنج مستقیم از کشاورز مشکلات زیادی دارد. 5 مشکل اصلی که از مشکلات خرید مستقیم و عمده برنج از کشاورز اند:

  1. برنج کوبی نشده بودن برنج
  2. تمیز نبودن برنجی که از کشاورز دریافت می شود.
  3. یک دست نبودن برنج درصورتی که دفعات بعد از کشاورزان دیگر خریداری شود.
  4. بسته بندی نشده بودن
  5. هزینه ی حمل و نقل

به دلایل بالا خرید عمده برنج از شرکت های متخصص در زمینه ی پخش و صادرات عمده برنج، بهترین گزینه برای تمامی قشرهای جامعه است.

خرید عمده برنج شمال

بدیهی است که بهترین برنج های ایران از ابتدا در شمال ایران تولید می شدند و می شوند و خواهند شد. به دلیل وجود فراوانی آب و مطلوب بودن آب و هوای شمال به همراه بارش های زیاد که از دریای مدیترانه برروی زمین های برنج می بارند، برنج های شمال ایران توانسته اند جای خود را در جهان باز کنند و بهترین برنج ها را هم در ایران و هم در جهان به فروش برسانند. خرید عمده برنج از شرکت های تولید کننده ی برنج سبب می شود تا دیگر نگران کیفیت، نحوه ارسال و نحوه ی پخت آن برنج نباشید. بهترین برنج های شمالی، برنج هاشمی، طارم، چمپا، عنبر می باشند که اکثر شرکت های تولید کننده برنج آن ها را تولید و بصورت عمده می فروشند.

برنج های شمالی عمدتا دانه بلند هستند ولی دارای بافتی سبک اند، که سبب شده تا بتوان انواع سبک های پختن برنج از جمله کته و دمی را با آن ها پخت و از طعم و مزه ی برنج شمال ایران لذت برد. مواد اصلی غذای ایرانیان که معمولاً با هر وعده غذایی مصرف می شود شامل برنج ، گیاهان مختلف ، پنیر ، انواع نان های تخت و معمولاً مرغ ، گوشت گاو ، گوشت بره یا ماهی است. خورشت روی برنج از محبوب ترین غذاست و اساس آن در مناطق مختلف متفاوت است. خرید عمده برنج ایرانی سبب می شود تا هزینه های خود را بسیار کاهش بدهید. برنج شمال ایرانی از لحاظ تمیزی و نحوه ی پرورش از بهترین و سالم ترین برنج های دنیاست.

برنج عمده از کجا بخرم؟

استان های شمالی ایران در رتبه های 1 تا 3 تولید کنندگان برتر برنج از لحاظ کیفیت و حجم تولیدی هستند. واضح است که خرید عمده برنج شمال بهترین گزینه برای شرکت ها، رستوران ها و کترینگ ها است. خرید عمده برنج مناسب برای تمامی مراکز و شهرستان های استان های کشور از جمله استان های پرتقاضای تهران، اهواز، ایلام، اردبیل، کرمان، مشهد، اردبیل، بوشهر، گیلان، مازندران و گلستان است. شرکت های مختلفی در زمینه خرید و فروش عمده برنج مشغول به کار هستند. بهترین و مورد اعتماد ترین شرکت های فروش برنج عمده، شرکت هایی هستند که سابقه ای بیش از 5 سال را در این زمینه دارند. شرکت های خوش نام و موفق در زمینه خرید عمده برنج معمولا سابقه ای نزدیک به 10 سال دارند. پس باید در هنگام خرید عمده برنج به سابقه و خوش نامی آن شرکت توجه کنید.

آموزش سئو