توکن‌ها و پیشرفت در براول پس

برای پیشرفت در مسیرهای براول پس، توکن به دست آورید! می توانید جوایز مختلفی مانند جعبه، جواهرات و پاور پوینت دریافت کنید!

دو مسیر وجود دارد:

مسیر رایگان: جوایز در مسیر رایگان به همه بازیکنان ارائه می شود! پاداش در هر ردیف زمانی باز می شود که مقدار مورد نیاز توکن را جمع آوری کنید.

مسیر براول پس: وقتی قفل براول پس را با الماس باز می‌کنید، می‌توانید علاوه بر جوایز در مسیر رایگان، جوایز اضافی دریافت کنید. علاوه بر این، پس از رسیدن به سطح آنها می‌توانید بلافاصله به کروماتیک Brawlerها و پوسته انحصاری براول پس آن دسترسی داشته باشید. اگر قبلاً Chromatic Brawler را از یک جعبه باز کرده اید یا حداکثر PP دارید، پاداش های جایگزین داده می شود.

اگر می‌خواهید به سرعت و بدون نیاز به جمع‌آوری نشانه‌ها به سطح بعدی برسید، همیشه می‌توانید از الماس‌ها برای باز کردن سریع قفل لایه بعدی استفاده کنید.

وقتی به انتهای مسیر رسیدید، انتهای براول پس نیست. به ازای هر 500 توکن که به دست می آورید، یک جعبه بزرگ دریافت خواهید کرد! هر فصل براول پس به مدت دو ماه ادامه دارد. با شروع فصل جدید، یک براول پس جدید برای خرید در دسترس خواهد بود.

جوایز بدون ادعای قدیمی‌ترین فصل به طور خودکار در شروع فصل جدید مطالبه می‌شود و هر پاور پوینت جمع‌آوری نشده به سکه تبدیل می‌شود. به عنوان مثال، تمام جوایز درخواست نشده از فصل 1 به طور خودکار در ابتدای فصل 4 جمع آوری می شود.

راه های زیادی برای کسب توکن وجود دارد:

1-     هر بار که یک رویداد تغییر می‌کند، جوایز کوچک توکن برای مطالبه در دسترس است.

2-     شما همچنین می‌توانید توکن‌ها را از طریق نبردها به دست آورید. مقدار توکن‌هایی که می‌توانید از نبرد دریافت کنید در بالای دکمه «بازی» نمایش داده می‌شود.

3-     هر بار که یک Brawler را رتبه بندی می‌کنید، با توکن به شما پاداش داده می‌شود.

4-     اگر به توکن‌های اضافی نیاز دارید، Token Doublers کمک بزرگی خواهد بود، زیرا آن‌ها مقدار توکن‌هایی را که به دست می‌آورید دو برابر می‌کنند. این‌ها را می‌توان در فروشگاه یا از جعبه‌ها پیدا کرد.

5-     در نهایت، می توانید کوئست‌ها را برای جمع آوری توکن‌ها تکمیل کنید.

ماموریت‌ها با 300 جایزه در جاده تروفی باز می‌شوند. آنها از برگه براول پس > Quests قابل دسترسی هستند.

 

شما با تکمیل کردن کوئست‌ها به تعداد توکن‌های ذکر شده در هر کوئست، پاداش خواهید گرفت و کمک‌تان می‌کند خیلی سریعتر پیشرفت کنید. 

ایندکسر

آموزش سئو