تجربه جدید ترین سبک آموزش کنکور با حرف آخر

تجربه جدید ترین سبک آموزش کنکور با حرف آخر

همگی ما با کنکور و سختی هایی که داوطلبان در سال کنکور تجربه می‌کنند آشنایی داریم. در این بخش به معرفی جدیدترین سبک آموزش برای اولین بار در ایران که از جدیدترین متد یعنی استفاده از شهودی سازی و به کارگیری نیمکره راست مغز خواهیم پرداخت.قطعا شما هم این را تجربه کرده اید: فیلمی را که چند سال قبل مشاهده کرده اید هنوز هم به یاد دارید اما مطالبی که از روی کتاب مطالعه می‌کنید در مدت زمان کوتاه از ذهن شما خارج خواهد شد. اینجاست که نقش یادگیری شهودی پررنگ تر می‌شود.

در سال 1390 موسسه حرف آخر با هدف ارائه جدیدترین سبک آموزش کنکور و حذف روش های کلاسیک با مدیریت عبدالرضا منتظری مدرس با سابقه و نامی کنکور ایجاد شد. در موسسه حرف آخر تدریس به سبکی کاملا متفاوت در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرید و مبنای اساسی آن استفاده از حافظه بلند مدت تصویری و استفاده از الگو سازی در آموزش بوده است.برای تدریس دروس مختلف از برترین اساتید کنکور استفاده شده است و سبکی کاملا متفاوت با سایر منابع توسط حرف آخر در اختیار کنکوری ها قرار می‌گیرد.

خرید با تخفیف و هدیه از فروشگاه حرف اخر

برای رشته های ریاضی و تجربی فیلم های آموزشی با کیفیت و مفهوم محوری توسط حرف آخر ضبط شده است. اساتید حرف آخر زمان بسیاری را صرف ساخت انیمیشن های جذاب با استفاده از نرم افزار های تخصصی کرده اند که نتیجه این تلاش ها یادگیری آسان مطالب برای داوطلبان کنکوری است.

در ادامه می توانید پروژه 6040 حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

حرف آخر تنها موسسه آموزشی کنکور است که تمام دروس را با انیمیشن های منحصربفرد آموزش می دهد. این مطلب در اخبار شبکه دو و شبکه خبر نیز پیش از این منتشر شده بود. آموزش پویا نمایی مختص به چند درس خاص نیست بلکه در کلیه دروس موجود در فروشگاه حرف اخر این نوع از آموزش کاملا به چشم می‌خورد. فروشگاه حرف اخر به منظور خرید آنلاین محصولات کنکوری ایجاد گردیده و تنها با چند کلیک خریدی مطمئن را تجربه خواهید کرد.

در ادامه می توانید ریاضی حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

چرا دانش آموزان نسل جدید حرف آخر را انتخاب می کنند؟

منظور از جدیدترین تکنولوژی آموزشی، بکارگیری نیمکره راست مغز با استفاده از شهودی سازی می‌باشد. فردی که از روش های عادی در آموزش استفاده کند مطالب وارد نیمکره چپ مغز خواهد شد که مدت زمان ماندگاری مطالب در این قسمت بسیار کوتاه است.

اما هنگامی که یادگیری به صورت شهودی انجام شود مطالب مستقیما وارد نیمکره راست مغز با ماندگاری چند برابر خواهد شد. به عنوان مثال در شیمی حرف آخر در بخش ساختار اتم با استفاده از یک انیمیشن وارد اتم خواهید شد و تمامی مفاهیم مربوطه را یاد خواهید گرفت یعنی امکان فراموشی مطالب با شیمی حرف آخر بسیار کم است.

بهترین شیوه آموزش حیاتی ترین درس کنکور؛ زیست شناسی

زیست شناسی درسی که بالازدن آن می‌تواند سرنوشت داوطلب را تغییر دهد. با استفاده از روش های معمولی داوطلب باید مدت زمان فراوانی را صرف یادگیری زیست شناسی کند و برای رسیدن به درصد بالا نیز باید دوره های مرور و یادگیری فراوانی در برنامه قرار داشته باشد. اما در حرف آخر برای تدریس زیست شناسی از 4 لایه استفاده می‌شود و یک بار مطالعه زیست حرف آخر، معادل است با چندین بار مطالعه زیست از روی کتاب های قطور و این یعنی صرفه جویی در زمان!

در آموزش زیست حرف آخر از صدها انیمیشن استفاده شده است که سختی یادگیری یک مفهوم را به حداقل کاهش می‌دهد و به سادگی هر چه تمام داوطلب می‌تواند مفاهیم را به جای حفظ کردن لمس کند.در روش های کلاسیک آموزشی استفاده از فرمول واقعا رایج بوده است اما در تدریس های حرف آخر فرمول ها به حداقل رسیده است و داوطلب نیازی به حفظ فرمول های فراوان ندارد چرا که کلیه مطالب در قالب الگو به او آموزش داده می‌شود.

در تعریف الگو باید گفت که الگو مانند یک شاه­کلید می‌باشد. همانگونه که تمامی قفل ها با استفاده از شاه­کلید باز خواهد شد، با استفاده از الگو نیز می‌توان تمامی تست های یک مبحث را پاسخ داد. تفاوت اصلی فرمول با الگو این است که با استفاده از فرمول می‌توان حجم محدودی از سؤالات را حل کرد اما با استفاده الگوهایی که در حرف آخر آموزش داده می‌شود می‌توان تمامی سؤالات مربوط به یک مبحث را بدون هیچ استثنائی پاسخ داد.از الگوهایی که در حرف آخر استفاده می‌شود می‌توان به الگو V-T اشاره کرد. همه داوطلبان کنکوری با فصل حرکت شناسی و فرمول های فراوان ان اشنایی دارند اما در حرف اخر این فصل بدون هیچ فرمولی آموزش داده می‌شود و تمامی تست های ده سال اخیر کنکور نیز فقط با یک الگو و بدون فرمول تحلیل و بررسی می‌شود. جدا از بحث آموزش در حرف آخر ، بحث مشاوره نیز مطرح است به طوری که داوطلبانی که با حرف آخر پیش می‌روند با استفاده از برنامه 1000 ساعته حرف آخر در 4 پرونده تمامی دروس را خواهند بست.

021-66576182

021-66576371

021-66566623

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>