بهترین روش برای آن که بتوان به مقدار مناسبی یوسی رسید چیست؟

اگر به بازی پابجی علاقه دارید و می خواهید برای موفقیت در این بازی، روش های به دست آوردن یوسی در بازی را یاد بگیرید، با ما همراه شوید تا راه حل آن را به شما یاد بدهیم. در واقع به دو روش می توان به یوسی در این بازی رسید؛ راه حل اول این است که از طریق پرداخت هزینه به یوسی برسید و روش دوم اینکه با انجام روش های مختلف بدون پرداخت هزینه، تعدادی یوسی دریافت کنید.

در کانال های مختلف عضو شوید

برخی از شبکه های اجتماعی از رقابت های پابجی پشتیبانی می کنند به این طریق که در شبکه های مانند یوتیوب، کاربران را به انجام برخی از رقابت های مهیج دعوت می کند. حال گیمر اگر توانایی بالایی در بازی پابجی داشته باشد می تواند در این رقابت ها شرکت کند تا در صورت پیروزی بر رقبا، تعدادی سکه به عنوان پاداش دریافت کند.

فراموش نکنید که پیروزی در این رقابت ها نیازمند داشتن مهارت کافی است و این مهارت تنها با تجربه تکرار بازی های این چنینی به دست می آید.  برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.khoondanionline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-2/4201-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%DB%8C%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D8%A8%D8%AC%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

از طریق اپلیکشن های مختلف کسب درآمد کنید

از دیگر روش های به دست آوردن یوسی، کسب در آمد به روش های مختلف و سپس صرف این درآمد برای خرید یوسی است. این درآمد می تواند در نتیجه نصب اپلیکشن هایی مانند پلیززون و یا ام پی ال باشد اما قطعا روش استفاده از این برنامه ها و همچنین به کار گرفتن آن در جهت کسب در آمد نیازمند مهارت و دانش خواهد بود.

جست و جو در گوگل

یکی از ساده ترین و البته کاربردی ترین روش های کسب یوسی، سرچ عبارت پاب اسکین در گوگل است. با سرچ این عبارت در موتور های جست و جو از شما یک آدرس ایمیل خواسته می شود؛ حال با وارد کردن آدرس ایمیل اکانت شما به تعداد ۱۰۰ یوسی شارژ می شود.

خبرخوب برای شما اینکه با دریافت این تعداد یوسی، یک کد معرف برای شما ارسال می گردد که اگر بتوانید دوستان خود را نیز تشویق به گرفتن این یوسی ها از طریق گوگل کنید، تعداد ۵۰ یوسی دیگر نیز به شما پاداش داده می شود. در واقع شما با معرفی هر نفر و دادن کد معرف به او می توانید برای خود ۵۰ یوسی به دست آورید.

اجرای بازی های مختلف

چندین بازی مختلف از یوسی های پابجی پشتیبانی می کنند که می توان از طریق ورود به این بازی ها و همچنین فعال بودن در آن ها، یوسی های رایگان هدیه بگیرید. در واقع با نصب یکی از این بازی ها و ساختن یک اکانت مخصوص می توان به بازی وارد شد. در بازی چالش های مختلفی پیش روی گیمر قرار داده می شود که موفقیت در این چالش ها و همچنین استفاده مکرر از برنامه، پاداشی را برای شما به همراه خواهد داشت.

رقابت های الیت رویال پس را فراموش نکنید

یکی از رقابت های مهیج و البته پر سود برای کاربران بازی های دیجیتال، رقابت های الیت رویال پس است. در این رقابت ها به گیمر برنده تعداد زیادی یوسی تعلق می گیرد که گاهی تعداد آن ها حتی به ۶۰۰ عدد نیز می رسد. فراموش نکنید که ورود به رقابت های الیت رویال پس خود نیازمند صرف تعدادی سکه یا همان یوسی است.

شما می توانید از روش های دیگر یوسی های رایگان دریافت کنید و سپس با صرف چند یوسی وارد رقابت الیت رویال پس شوید. در این رقابت ها، در کنارهیجانی که مهمان می شوید، در صورت برنده شدن تعداد زیادی یوسی نیز پاداش می گیرید.

خرید یوسی با پرداخت هزینه را فراموش نکنید

گاهی برخی از گیمرها توان صبر کردن برای کسب یوسی به روش های رایگان را ندارد به همین دلیل ترجیح می دهند که با پرداخت هزینه ای، پکیج های یوسی خریداری کنند. در واقع کاربر در مدت زمان کوتاهی می تواند حساب کاربری خود را از یوسی شارژ کند بدون اینکه نیاز به صرف زمان و کاری باشد.

 

 به دلیل تحریم های وارد شده بر کشورایران، امکان خرید مستقیم یوسی وجود ندارد بلکه می توان از طریق فروشگاه های اینترنتی اقدام به خرید پکیج های یوسی کرد. در مجموع می توان گفت که شارژ کردن اکانت پابجی به دو روش مستقیم و غیر مستقیم امکان پذیر است.

ایندکسر

آموزش سئو