بررسی ویژگی های بهترین انواع کرم ضدآفتاب – ایرانوس

با توجه به انواع سفید و رنگی این کرم میتوانید محصولی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما نیز تطابق بیشتری داشته باشد. این اشعه ها که سرشار از ویتامین دی هستند اگر به صورت طولانی مدت بر روی پوست بدن انسان قرار بگیرند میتواند موجب بروز آفتاب سوختگی، سوزش، خشک شدن، انواع حساسیت و سرطان پوست شود.

برای مراقبت از پوست خودت، از یک مجموعۀ کامل استفاده کن، مثل: کلاه، عینک، لباس مناسب و کرم ضد آفتاب. در رابطه با اسپری های ضد آفتاب بر روی پوست صورت و خصوصا برای بچه ها مراقبت های اضافی را در نظر بگیرید. همیشه دقت کنید که محصولات آرایشی و مراقبت از پوست را از برندهای معتبری بخرید که استانداردهای لازم برای تولید محصولات آرایشی را رعایت میکنند. این محصول مستقیما با سلامت پوست شما در ارتباط است بنابراین باید در انتخاب آن دقت کنید و محصول باکیفیت را بخرید حتی اگر گران است.

یکی از بهترین برند های ایرانی که مدت هاست در عرصه ی محصولات آرایشی و بهداشتی وارد شده است و محبوبیت و معروفیت بسیاری هم کسب کرده است و شاید بتوان گفت بهترین کرم ضدآفتاب ایرانی برند دکتر ژیلا می باشد که جدای ازاینکه کیفیت قابل قبولی دارد قیمت مناسبی نیز در مقابل نمونه های خارجی خود دارد که می تواند سبب جلب توجه مخاطبانی شود که از تولیدات ملی نیز حمایت می کنند. لازم به ذکر است که این کرم بیشتر برای پوست های خشک پیشنهاد می شود چراکه در مقایسه با موارد بالا کمی چربی بیشتری از خود بر روی پوست به جا می گذارد بنابراین انتخاب خوبی برای کسانی که پوستشان خشک است می تواند باشد، البته انواعی هم وجود دارد که چربی کمتری داشته باشد.

اگر شما پوست چربی دارید اوریاژ هیسه آک را پیشنهاد می کنیم چرا که خاصیت مات کنندگی خوبی دارد. این کرم لایه برجسته و چرب روی پوست بوجود نمی آورد و ضمناً مثل کرم پودر خاصیت پوشانندگی لکه ها و ایرادات پوست صورت را هم دارد. اما اینکه شما از کرمی با فاکتور حفاظتی خوب استفاده می کنید دلیل بر این نمی شود که به صورت اتوماتیک این یک امتیاز مثبت یا موفقیت برای شما باشد. شما به این پیشنهادات توجه کنید و هر روز از کرم ضد آفتاب استفاده کنید کرم ضد آفتاب طلا . برخی از کرم های ضد آفتاب، نور آفتاب را از سطح بدن باز میتابانند و برخی دیگر، قبل از رسیدن اشعه به پوست، آن را جذب میکنند.