براول پس و جذابیت‌های فصل ششم!

برای دیدن شخصیت‌های جدید، پاداش‌های براول پس، حالت‌های بازی جدید و پوسته‌ها در فصل 6 به ادامه مطلب بروید! گروه گلدارم از 13 آوریل تا 12:00 صبح (GMT) شروع می شود و در 22 ژوئن تا 12:00 صبح (GMT) به پایان می رسد. برنده بازی در پاور لیگ جوایز را جمع آوری کنید و ماموریت های Brawl را تکمیل کنید تا پس از پایان فصل 6 جوایز عالی کسب کنید!

Belle الهام بخش تحسین در گروه خود است، در حالی که تفنگ الکتریکی او شوک و هیبت را برای هر حریفی به ارمغان می آورد!”

اکنون پاس Brawl را خریداری کنید و آن را به سطح 30 ارتقا دهید تا شخصیت جدید – Belle را بدست آورید. شما همچنین می توانید اولین پوست او – Belle Goldhand را در براول پس Tier 70 دریافت کنید!

Squeak اواخر ماه مه 2021 منتشر خواهد شد. اطلاعات بیشتر درباره Squeak نیز قبل از انتشار آن منتشر خواهد شد، پس با ما همراه باشید!

براول پس رایگان است! با این حال، می‌توانید از براول پس انحصاری با استفاده از Gems برای کسب جوایز بیشتر استفاده کنید. در رویدادهای Brawl شرکت کنید و ماموریت های Brawl را تکمیل کنید تا توکن هایی کسب کنید تا سطح براول پس خود را ارتقا دهید و جوایز را دریافت کنید!

Knockout یک حالت بازی جدید در براول استارز است که در قالب بازی بهترین از 3 خواهد بود. اولین تیمی که دو بار برنده شود در مسابقه پیروز خواهد بود. تیمی که بیشترین آسیب را در میدان وارد کند، در صورتی که تعداد Brawlers برابری داشته باشد، برنده راند خواهد بود.

توجه: این اقلام بالا در فروشگاه می چرخند (روزانه و هفتگی). هر روز فروشگاه درون بازی را بررسی کنید تا ببینید آیا آنها در دسترس هستند یا خیر.

فصل ششم براول استارز محتوای جدید زیادی مانند Chromatic Brawlers، پوسته‌های مضمون، براول پس جدید دارد و یک حالت بازی جدید، “God Mode” به آن اضافه شده است. تا به حال، Season 5 Starr Force با معرفی محتوای جالب و شگفت انگیز در براول پس این فصل، در بین بازیکنان موفق شده است و از این رو می توان گفت که انتظارات از فصل بعد، یعنی فصل 6 وجود دارد. ، حتی بالاتر خواهد بود تا محتوای جدید بهتری ارائه دهد که طرفداران را شگفت زده کند.

مطمئن شوید که امتیاز براول پس خود را در این فصل به حداکثر برسانید و تمام جوایزی را که می توانید قبل از پایان فصل به دست آورید، دریافت کنید.

ایندکسر

آموزش سئو