انجام تخصصی بخش های اطفال ، ایمپلنت ، جراحی ، عمومی ، ارتودنسی

بهتر است قبل از تصمیم گیری ابتدا مطالعات زیبایی شناسی خود را افزایش دهید و رنگ متناسب با صورت خود را انتخاب کنید. دندانپزشک به کمک این ابزار و همچنین استفاده از تجربه خود می تواند انتخاب صحیح تری داشته باشد. به عنوان مثال ، کامپوزیت دندان به اندازه لمینت دندان قوی نیست ، روکشهای کامپوزیت ونیر به طور معمول طول عمر کمتری نسبت به همتای خود لمینت سرامیکی دارند. امروزه با استفاده از فناوری های پیشرفته ای مانند فناوری جاده که در بسیاری از کلینیک های دندانپزشکی زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد ، نیازی به صرف زمان زیادی برای انجام مراحل ساخت قالب و روکش های سرامیکی نیست.

علاوه بر آن در نظر داشته باشید که مراقبت های پس از کامپوزیت دندان از جمله رعایت بهداشت صحیح دهان و دندان میتواند باعث طولانی تر شدن عمر کامپوزیت دندان و افزایش استحکام ونیر کامپوزیت شود. زیرا همه بیمه ها با همه مراکز درمانی قرار داد نبسته و ممکن است در پرداخت هزینه به مشکل برخورد کنید. مهارت: مهارت دندانپزشک شما در استفاده از کامپوزیتها خصوصاً از نوع مستقیم بسیار مهم است و با کوچکترین اشتباه ممکن است نتیجهی کار موفقیتآمیز نباشد. در این مواقع تنها راه موجود برای رفع مشکل آسیب دیدگی ونیر برداشتن آن و جایگزین کردن آن با یک ونیر جدید میباشد.

ماندگاری بالا: کامپوزیتها دوام خوبی داشته و مدت زمان بالایی بدون آسیب روی دندانهای شما باقی میمانند. ترمیمپذیری: در بسیاری از مواقع آسیب جزئی وارد شده به کامپوزیت را میتوان به راحتی ترمیم کرد در صورتی که این کار در روشهای دیگر دشوار یا غیرممکن است. اکثر کامپوزیتهای میکروهیبریدی و نانو هیبریدی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرند، از ۲ تا ۵/۳ درصد جمع شدگی یا انقباض دارند که با تغییر در ترکیب مولکولی میتوان این را کاهش داد. و همین استحکام و مقاومت آن باعث شده است در برابر فشارهای سنگینی که خوردن برخی مواد غذایی به دندان وارد می کند مقاوم باشند.

ماندگاری: در برخی مواقع که از کامپوزیت برای حفرههای بزرگ استفاده شده ممکن است، به اندازهی کافی دوام نداشته باشد. جایگزین کم هزینهتر برای روکش دندان: در برخی شرایط، کامپوزیت ممکن است به عنوان جایگزینی با هزینهی کمتر برای روکش دندان باشد. کامپوزیتها میتوانند در طیف گستردهای از رنگ دندانها باشند که باعث ترمیم تقریباً نامحسوس دندان میشود. دندانپزشک این کار را با تمیز کردن کامل دندانها و آمادهسازی آنها برای کامپوزیت، شروع میکند. ترمیم این دندان مانند ترمیم دندان طبیعی امکان پذیر کامپوزیت دندان همدان است. نیاز به ترمیم یا تعویض: کامپوزیتها نسبت به روکشها نیاز بیشتری به ترمیم یا تعویض دارند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد قیمت کامپوزیت دندان سال 1400 لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر

آموزش سئو