توسط MARTIN CRUTSINGER

واشنگتن — ایالات متحده آمریکا رشد اقتصادی در یک 5.0% نرخ در سه ماهه اول با یک مقدار بدتر کاهش انتظار می رود در این زمان سه ماه و اقتصادی دوره است که نشان خواهد داد چه اتفاقی افتاده است که این بیماری همه گیر شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده

گزارش وزارت بازرگانی پنج شنبه که کاهش در تولید ناخالص داخلی کل خروجی کالا و خدمات در ماه های ژانویه-مارس چهارم بدون تغییر بود از برآورد یک ماه پیش.

5 درصد کاهش بیشترین کاهش فصلی از یک 8.4 درصد سقوط در سه ماهه چهارم سال 2008 در اعماق بدترین بحران مالی از زمان رکود بزرگ.

سه ماهه اول دوره دستگیر فقط دو هفته از آتن آغاز شد که در بسیاری از نقاط کشور در اواسط ماه مارس.

اقتصاددانان بر این باورند که سقوط تولید ناخالص داخلی حدود 30 درصد از آوریل تا پایان این ماه.

خواهد بود که بزرگترین کاهش فصلی در رکورد سه بار بزرگتر از رکورد جاری-دارنده 10 درصد کاهش در سه ماهه اول سال 1958.

پیش بینی بر این باورند که اقتصاد را تک به تک در نیمه دوم سال است. این دفتر بودجه کنگره پیش بینی است 21.5% نرخ رشد در آینده جولای-سپتامبر سه ماهه پس از 10.4% افزایش در سه ماهه چهارم.

با این حال تعداد انگشت شماری از کشورها به ویژه در جنوب آغاز کرده اند به گزارش فزاینده عفونت. و حتی با یک جهش در رشد اگر آن را به تحقق در ماه جولای خواهد آمد پس از زمین لرزه ضرر و زیان که به معنی کاهش رشد برای کل سال است.

در حالی که کل تولید ناخالص داخلی بدون تغییر بود برای سه ماهه اول ترکیب منتقل کمی با تجدید نظر رو به پایین به مصرف کننده هزینه های صادرات و کسب و کار موجودی جبران تصحیح صعودی به کسب و کار سرمایه گذاری.

پنجشنبه گزارش شد دولت سوم و پایانی نگاهی به سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی.

پانل از اقتصاددانان که از اعلام ایالات متحده رکود اعلام کرد در ژوئن 8 که این کشور تا به حال وارد یک رکود در ماه فوریه پایان دادن به طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ آمریکا 128 سال بدون وقفه رشد است که آغاز شده بود در ماه ژوئن سال 2009 پس از رکود باعث بحران مالی 2008.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به صورت رای دهندگان در ماه نوامبر اعلام کرده است که اقتصاد خواهد آمد خروش دوباره با V-شکل بازیابی شروع این تابستان.

اقتصاددانان هستند که در آن نزدیکی است که خوش بینانه است. آنها نگران تاثیر مخربی دوم جدی موج coronavirus می تواند داشته باشد اگر آن را مجبور گسترده خاموش شدن و دوباره.

“پایه و اساس به این بهبود به بهبود سلامت چشم انداز گفت:” لیدیا Boussour ارشد ایالات متحده اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است. “در میان به سرعت در حال افزایش عفونت در سراسر بسیاری از کشورهای خطرات به چشم انداز خطرناکی کج به حرکت نزولی.”

بازارهای مالی در زمان تیز nosedive شنبه, بازتاب جدید نگرانی در مورد گزارش افزایش coronavirus موارد در بسیاری از کشورهای.

“من نمی تواند به یاد داشته باشید اقتصاد در مواجهه با این عدم قطعیت زیاد گفت:” آواز برنده Sohn, یک کسب و کار و استاد اقتصاد در Loyola Marymount University در لس آنجلس. او گفت که تا زمانی که یک واکسن یافت و به طور گسترده ای در دسترس اطمینان بالا می توان انتظار داشت به گذشته است.

مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: این کشور برای جلوگیری از یک رکود مضاعف یک واکسن موثر نیاز به در دسترس خواهد بود در سال آینده و جدید امواج از coronavirus موارد نیاز به انجام آسیب کمتر از موج اول. کنگره نیاز دارد به زودی با تصویب بسته ای دیگر از حداقل $1 تریلیون دلار در حمایت بیشتر از گذاشته شدن کارگران و با مبارزه و کسب و کار و زندی گفت.

“اگر هر یک از این سه چیز اتفاق نمی افتد و سپس چشم انداز بسیار تیره تر” زندی گفت. “من فکر می کنم ما در یک حالت ریکاوری در حال حاضر اما اقتصاد بسیار شکننده است.”