لس آنجلس — Los Angeles County مقامات گزارش 1,784 به تازگی تایید موارد COVID-19 و 11 بیشتر مرگ و میر یکشنبه آوردن این شهرستان را در مجموع به 83,397 موارد و 3,120 مرگ و میر.

اعداد به دنبال روز شنبه گزارش 2,056 موارد جدید است که مقامات بهداشت عمومی مقصر در بخش بر تاخیر در آزمایشگاه گزارش.

“COVID-19 ترک کرده است بسیاری از خانواده ها عزاداری یک دوست. ما خیلی متاسفم برای از دست دادن شما و نگه داشتن شما در افکار ما و نماز در هر روز گفت:” باربارا فرر این شهرستان مدیر بهداشت عمومی. “همانطور که بیشتر کسب و کار بازگشایی این مهم است که آنها به دنبال تمام پروتکل ها و دستورات صادر شده توسط LA County افسر بهداشت و که همه مشتریان و بازدید کنندگان تمرین فیزیکی فاصله و پوشیدن پارچه پوشش صورت. من می خواهم برای تشکر از همه شما که در حال ساخت اعمال کند که گسترش COVID-19 بخشی از روز خود را به روز و زندگی خود را روز به روز عملیات کسب و کار. اینها اقداماتی است که اجازه می دهد تا ما را به ما ادامه سفر بهبودی و این اقدامات ضروری خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که ما نمی ما پایمال سیستم بهداشت و درمان و شاهد افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19.”

نود و سه درصد از افرادی که فوت کرده بود اساسی شرایط بهداشتی. از کسانی که اطلاعات در مورد نژاد و قومیت در دسترس است برای از 2900 نفر (99% از موارد گزارش شده).

چهل و دو درصد از مرگ و میر رخ داده است در میان لاتین ساکنان 29 درصد در میان سفید پوستان 17 درصد در میان آسیایی, 11% در میان سیاه پوستان کمتر از 1% در میان بومیان هاوایی و اقیانوس آرام جزایر و 1 درصد شناسایی با دیگر نژادها.

پس از تحقیقات بیشتر و 23 مورد و یک مورد مرگ گزارش شد مشخص نمی شود county ساکنان فرر گفت.

وجود دارد 1,426 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری 29 درصد از آنها در بخش مراقبت های ویژه و 21 درصد در هواکش. تست ظرفیت همچنان به افزایش در این شهرستان با نتایج تست در دسترس برای تقریبا 945,000 افراد و 8 درصد از مردم تست مثبت است.

“بسیاری از کسب و کار و فضاهای بازگشایی در ماه گذشته و ساکنان را در بر داشت خود را در شلوغ شرایط” فرر گفت شنبه. “افزایش ارتباط با دیگران در خانواده خود منجر به افزایش خطر انتقال COVID-19.

“این است که چرا از آن مهم تر از همیشه به انجام آنچه ما می دانیم کاهش می یابد و گسترش ویروس: همیشه پوشیدن چهره و پوشش و نگه داشتن شش پا و یا بیشتر از فاصله از دیگران در خانواده دستهای خود جدا اگر شما مثبت برای COVID-19 و قرنطینه اگر شما یک تماس از کسی که تست مثبت است. این است که چگونه ما حفاظت از هر یک از دیگر در هفته پیش رو” فرر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net